Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki długoterminowe – które najtańsze?

Dzisiaj bez większych przeszkód możemy sprawdzić wysokość raty miesięcznej w poszczególnych firmach, wykorzystując do tego celu dobrodziejstwa internetu.

Jeżeli mamy problem z uzyskaniem kredytu gotówkowego w banku, zaczynamy rozglądać się za innymi sposobami na pozyskanie dodatkowej gotówki. Najczęściej są to oczywiście pożyczki pozabankowe z długim okresem spłaty czyli tzw. pożyczki długoterminowe, których spłatę możemy rozłożyć na dowolny okres od kilku czy kilkunastu miesięcy po 36 czy 48 miesięcy.

Jak już nie raz wcześniej wspominałem, długoterminowe pożyczki pozabankowe nie muszą być drogie w spłacie. Owszem, zawsze to będzie droższe rozwiązane od tradycyjnego kredytu gotówkowego w banku. Przy obecnej konkurencji na rynku pozabankowym, mamy możliwość otrzymania całkiem korzystnych warunków.

O czym powinniśmy wiedzieć szukając potrzebnej pożyczki długoterminowej drogą pozabankową? Przede wszystkim w pierwszej kolejności powinniśmy wiedzieć o tym, że praktycznie każda sprawdzona firma pożyczkowa posiada na swojej stronie internetowej specjalne kalkulatory pożyczkowe. Z ich pomocą w prosty sposób obliczymy sobie dokładny koszt pożyczki. Po wskazaniu kwoty pożyczki oraz okresu w jakim zamierzamy spłacić pożyczoną kwotę, wyświetli tam się wysokość raty miesięcznej pożyczki jak również łączny jej koszt czyli to co będziemy mieli do spłaty przez cały okres obowiązywania umowy.

Wyniki które otrzymamy to nie żadne orientacyjne koszty które mijają się z rzeczywistością, ale kwoty określające rzeczywiste koszty pożyczek w konkretnych firmach. Oczywiście mam w tym miejscu na myśli wyłącznie oferty sprawdzonych firm które oferują pożyczki długoterminowe, takie o których piszę na swoim bogu a nie te firmy których reklamy spotkamy na słupach energetycznych…

Dzięki takim symulacjom pożyczkowym, możemy sprawdzić w których firmach oferta uzyskania pożyczki będzie dla nas najkorzystniejsza. Praktycznie każda firma pożyczkowa posiada inne koszty pożyczek, inne koszty opłat przygotowawczych co ma wpływ na łączne koszty pożyczki. Co równie ważne, praktycznie każda jedna firma ma inne wymagania względem potencjalnego pożyczkobiorcy – jedna udziela pożyczek od 18 lat a inna umożliwia uzyskanie pożyczki od 23 roku życia. Przykładów jest więcej – jedna weryfikuje dane w BIK, inne sprawdzają tylko rejestry dłużników albo u jednej uzyskamy maksymalnie do 2000 zł a u innej możemy wnioskować nawet o 25 000 zł.

Jeżeli zależy Wam na korzystnej oferty pożyczek z długim okresem spłaty, warto sprawdzać pisane przeze mnie co miesiąc Rankingi Pożyczek pozabankowych, w których staram się pisać wyłącznie o tych najlepszych moim skromnym zdaniem i często też najtańszych ofertach z krajowego rynku pozabankowego.

A oto oferty pożyczek długoterminowych z ratą miesięczną, w wybranych przeze mnie firmach:

Provident – do 24 miesięcy
Hapi Pożyczki – do 24 miesięcy
Zaplo – do 24 miesięcy
Incredit – do 24 miesięcy
Wonga – do 12 miesięcy
Pożyczka OK – do 30 miesięcy
Aasa Polska – do 24 miesięcy
Banknot – do 12 miesięcy
Ferratum – do 12 miesięcy
Takto Finanse – do 36 miesięcy
Monedo Now – do 36 miesięcy

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*