Kredyty Hipoteczne

Kredyty hipoteczne z przeznaczeniem zakupu nieruchomości a więc na budowę domu mieszkalnego, zakup mieszkania, kupno działki czy zakup domu z rynku wtórnego.

Sprawdź które banki udzielają kredyty hipoteczne oraz co powinieneś wiedzieć na temat kredytów hipotecznych. Co będzie Ci potrzebne do uzyskania takiego kredytu, gdzie szukać pomocy gdy nie będziesz radził sobie ze spłatą rat kredytu hipotecznego? Jaki powinieneś uzyskiwać dochód miesięczny aby uzyskać kredyt na zakup mieszkania, kredyt na budowę domy czy inne kredyty hipoteczne.

Który bank może zaproponować Ci korzystne warunki uzyskania kredytu hipotecznego? Tego możesz się dowiedzieć, zapoznając się z naszym poradnikiem i artykułami na ten temat, które zamieszczone są w tym dziale. Taki kredyt to zobowiązania na całe życie, dlatego tak ważne jest, by wziąć go z głową i później nie żałować podjętej decyzji. Wśród zamieszczonych ofert znajdziesz również kredyty hipoteczne przez internet, w ramach których możesz otrzymać jednocześnie nawet do kilku różnych propozycji kredytów, z kilku różnych banków.

4

Kredyt Hipoteczny nawet do 6 milionów złotych

Citi Handlowy promuje właśnie nową ofertę produktów hipotecznych, przygotowaną z myślą o osobach chcących kupić gotowy dom lub mieszkanie, jak również myślących o realizacji dodatkowych ...
9

Punktacja w BIK a Kredyt w banku

Gdy udajemy się do banku aby otrzymać kredyt, zostaje weryfikowana nie tylko nasza zdolność kredytowa ale również historia kredytowa. Za pośrednictwem bazy BIK (Biuro Informacji Kredytowej) ...