Leasing dla firm

Leasing dla firm

Firmy oferujące leasing samochodowy dla firm oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz dla firm jednoosobowych.

 

Leasing samochodowy dla firm

Przedmiotem leasingu może być zarówno nowy lub używany samochód osobowy lub dostawczy, samochód ciężarowy, koparka, sprzęt budowlany, narzędzia czy sprzęt komputerowy. Po spłaceniu rat leasingowych przedmiot leasingu przechodzi na naszą własność, w przeciwieństwie do wynajmu samochodowego.

 

Leasing na firmę jednoosobową 

Leasing samochodowy dla firm jednoosobowych może być idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujemy samochód na użytek własnej firmy, ale nie chcemy go kupować za własne pieniądze. Dzięki leasingowi mamy możliwość leasingowania zarówno pojazdu używanego, jak również nowego samochodu. Leasing dla firm znajduje się w ofercie wiele banków, jak również firm specjalizujących się w tej branży. Prowadząc firmę, każdego miesiąca będzie otrzymywać fakturę leasingową do opłacenia, którą będziemy mogli wliczyć w koszta prowadzonej działalności.

 

Leasing samochodu

Leasingowanie samochodu przebiega niemal podobnie jak spłata kredytu samochodowego w banku. Tu jednak różnica polega na tym, że żarówo opłatę wstępną, jak również raty leasingowe możemy sobie wliczyć w koszty działalności. Ofertę leasingu znajdziemy niemal w każdym banku, choć każdy z nich będzie miał dla nas inną ofertę. Warto więc poświęcić trochę czasu i przeanalizować dostępne oferty leasingu samochodowego przez internet.

 

Leasing maszyn i urządzeń

Leasing dla firm może okazać się przydatny nie tylko w sytuacji gdy będziemy chcieli zakupić samochód osobowy czy ciężarowy. Leasingiem mogą zostać objęte również motocykle, skutery, quady czy pojazdy kempingowe. Ponadto większość firm leasingowych oferuje leasing na maszyny i urządzenia, wózki widłowe czy sprzęt i maszyny budowlane jak koparki, wywrotki, betoniarki czy ładowarki. Przedmiotem leasingu może być również sprzęt medyczny, komputery i sprzęt IT czy nieruchomości.

 

Jeśli chcesz poznać najbardziej korzystne oferty i zaufane firmy oferujące leasing to znajdziesz je w naszym Rankingu firm leasingowych na łamach Banki24. Są wśród nich firmy oferujące leasing operacyjny, leasing finansowy oraz leasing zwrotny. Możesz również wybrać opcję leasingu bez wykupu, lub z wykupem jeśli po zakończonej umowie będziesz chciał zostać właścicielem przedmiotu leasingu.

Leasing maszyn rolniczych i urządzeń
2

Leasing maszyn rolniczych i urządzeń

Myśląc o leasingu, mamy najczęściej przed oczami finansowanie zakupu samochodu osobowego czy ciężarowego. Tymczasem przedmiotem leasingu mogą być również inne pojazdy mechaniczne, jak ...
Leasing zwrotny
0

Leasing zwrotny – na czym polega?

Leasing zwrotny nieco różni się od jego tradycyjnego odpowiednika. Po zakończeniu umowy, firma leasingowa odkupuje od leasingobiorcy środek trwały od przedsiębiorcy, przy czym ten ...
Leasing samochodowy mLeasing
2

mLeasing – Leasing samochodowy w mBanku

Jedną z czołowych polskich firm leasingowych jest mLeasing należąca do Grupy mBank. Za pośrednictwem firmy, każdy przedsiębiorca może skorzystać z kompleksowej oferty leasingowej. Obejmuje ...
  1. Jeśli komuś nie poszło uzyskanie leasingu przez bank, może spróbować oferty leasingu, który oferuje Internetowy Fundusz Leasingowy. Co najważniejsze, u nich nie jest konieczna pozytywna historia kredytowa w BIK czy czyste konto w KRD.

  2. @Norbert - zgadza się i co więcej umożliwiają leasing samochodu również dla nowych firm, co w banku praktycznie nie przejdzie. Bez problemu udzielają też leasing dla firm jednoosobowych, ale z tym w banku też nie powinniśmy mieć problemu.

  3. Zastanawiam się nad leasingiem i chyba zdecyduje się na ofertę EFL Leasing, głównie z tego powodu ze to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Wiem że część ludzi miało z nimi problem, ale jednak większość opinii jakie widziałem jest jednak pozytywna.

  4. Ja skorzystałem z oferty mLeasing i kilkuletniego Audi Q5 które mieli w ofercie. Ogólnie auto bardzo zadbane i jak na filmówkę przebieg całkiem nie duży, bo wychodzi na to że robił nie więcej jak 10k rocznie.

Oceń:*