Kredyty Gotówkowe

Kredyty Gotówkowe

Bankowe kredyty gotówkowe czyli oferty kredytów które dostępne są w ofertach banków, w tym również cieszące się w ostatnim czasie dużą popularnością kredyty gotówkowe online, udzielane całkowicie przez internet. W którym banku sięgnąć po kredyt gotówkowy przez internet, gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki?

 

Kredyty Gotówkowe Online

 

Kredyty gotówkowe w banku możemy uzyskać bez konieczności wychodzenia z domu, a w niektórych przypadkach również bez przedstawiania dodatkowych zaświadczeń o dochodach. Sprawdź w których bankach masz możliwość uzyskania kredytu gotówkowego online, a w których uzyskasz go na sam dowód osobisty. Do uzyskania takiego kredytu potrzebna jest oczywiście odpowiednia zdolność jak i historia kredytowa. Nie można uzyskać takiego kredytu jeśli nie posiadamy zatrudnienia, czy posiadamy negatywną historię kredytową w BIK. Spowodowaną najczęśćiej opóźnieniami w spłacie innych kredytów.

 

 

Koszty kredytu gotówkowego

 

Jeśli decydujemy się na kredyt gotówkowy online w banku, w pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić koszt takiego kredytu. Orientacyjnie możemy go obliczyć co prawda za pomocą kalkulatora kredytowego, który zamieszczony jest na stronach większości banków. Najlepiej upewnić się jednak co do kosztu kredytu w bezpośredniej rozmowie z doradcą bankowym. Jego wysokość bowiem, bardzo często uzależniona jest od posiadanej przez nas historii i zdolności kredytowej. Im jest ona lepsza, tym mamy większe szanse na uzyskanie korzystnego oprocentowania i niższej prowizji.

 

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy przez internet?

 

Wniosek o kredyt gotókowy możemy złożyć całkowicie online i bez wychodzenia z domu. Wystarczy nam do tego w celu w zupełności komputer, który posiadamy w domu czy nawet telefon, który obsługuje przeglądarkę internetową. Samo złożenie wniosku nie powinno nam sprawić jakichś dużych problemów, ponieważ większość banków stara się jak najbardzej upsrawnić proces składania wniosku o kredyt gotówkowy online. Dzięki temu jest on stosukowo prosty i nie zabiera zbyt dużo czasu. Na pewno konieczne będzie podanie w nim podstawowych danych jak choćby numer dowodu, Pesel czy adresu zameldowania. System może nas poprosić również o dodatkową weryfikację, w postaci wykonania zdjęcia twarzy czy przesłania ostatnio opłaconego rachunku za media. W celu dokonania dokładnej zdolności kredytowej, system może nas również poprosić o przesłanie wyciągu z konta bankowego.

 

Kredyt bezpośrednio na konto bankowe

 

Wstępną decyzję kredytową powinniśmy otrzymać w ciągu maksymalnie kilku godzin od momentu złożenia wniosku. Jeśli będzie ona pozytywna, pełną kwotę kredytu otrzymamy bezpośrednio na konto bankowe w naszym banku. Umowa o kredyt gotókowy online dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, elektronicznie lub może być konieczne złożenie podpisu pod umową bezpośrednio w najbliższej placówce banku.

kredyt na remont mieszkania
3

Kredyt na remont mieszkania lub domu

Jeśli potrzebujemy dodatkowych pieniędzy na dowolny cel, udajemy się do banku po kredyt gotówkowy. Gdy podejmujemy decyzję o zakupie mieszkania, naszym głównym celem jest kredyt hipoteczny. A ...
porównanie kredytów online
0

Jak porównywać i szukać kredyt online?

W dzisiejszej rzeczywistości, w natłoku obowiązków i braku czasu wszyscy z chęcią stawiamy na proste rozwiązania, dzięki którym nasze życie staje się łatwiejsze. Dzięki wirtualnej ...
  1. Długo zastanawiałam się nad tym, czy będzie opłacało nam się brać kredyt gotówkowy. Kalkulator takiego kredytu znacznie ułatwił sprawę i pozwolił mi sobie wszystko lepiej zobrazować i rozłożyć w czasie. To naprawdę wiele, patrząc na fakt, że teraz ludzie coraz częściej biorą takie kredyty spontanicznie. Ja muszę mieć wszystko przemyślane.

  2. W końcu zdecydowałam się na swój pierwszy kredyt gotówkowy. Kupiłam samochód i uważam, że to była dobra decyzja.

  3. Długo myślałam nad tym, w jakim banku wziąć kredyt. Przeczytałam najróżniejsze dyskusje na forach i mediach społecznościowych i w końcu postawiłam na BNP Paribas Polska.

  4. Mam 53 lata, a już od ponad 20 regularnie biorę kredyty gotówkowe. Dla mnie to możliwość kupna ekskluzywnych przedmiotów, a raty po prostu lecą z pensji.

  5. Ja już od wielu lat kredyt gotówkowy online biorę w banku Santander. Jeśli na koncie są stałe wpływy to nie wymagają przedstawiania aktualnych zaświadczeń. o dochodach.

Oceń:*