Pożyczki na raty

Pożyczki na raty miesięczne zarówno z krótkim jak i długim okresem spłaty. Spłatę tego rodzaju pożyczek możemy rozłożyć na raty miesięczne. Wybierając okres spłaty najbardziej dla siebie odpowiedni. Może to więc być zarówno kilka, kilkanaście a nawet kilkadziesiąt rat miesięcznych. Pożyczki gotówkowe na raty dostępne są zarówno z ofertach banków. Jak również firm udzielających pożyczki pozabankowe.

 

 1. Nasze TOP Pożyczki na raty przez internet
 2. Pożyczki ratalne przez internet – gdzie pożyczyć?
 3. Kredyt na raty w banku w 100% przez internet?
 4. Nowoczesne technologie w procesowaniu o kredyt i pożyczki na raty online
 5. Kto uzyska pożyczki na raty bez zaświadczeń?
 6. Pożyczki na raty bez bik – czy można jeszcze je uzyskać?
 7. Pożyczki ratalne bez posiadania regularnych dochodów
 8. Czy można uzyskać pożyczki na raty bez podawania pracodawcy?
 9. Co jest potrzebne aby uzyskać pożyczki ratalne na dowód przez internet?

 

Nasze TOP6 Listopad ‘2021 Pożyczki na raty przez internet

Aktualizacja: 19.11.2021

Pożyczka Gotówkowa na raty w Kasie Stefczyka!

Wysokość pożyczki nawet do 160 000 zł

Okres spłaty do 120 rat miesięcznych

Przyjzazne formalności i szybka obsługa, bez skomplikowanych formalności

Pożyczki na raty miesięczne przez internet w Smartney

Wszystkei formalności przez internet i bez wychodzenia z domu

Maksymalna wysokość pożyczki udzielonej online do 60 000 zł

Okres spłaty pożyczki do 60 miesięcznych rat (5 lat)

Pożyczka gotówkowa na raty miesięczne udzielana online w Super Grosz!

Wysokość pierwszej pożyczki do 10 000 zł, kolejne do 15 000 zł

Liczba rat miesięcznych od 4 do 48

Sprawdzona firma udzielająca nowoczesne pożyczki online na raty

Bankowe internetowe pożyczki na raty w Alior Bank

Pożyczki ratalne udzielane 100% online i bez zaświadczeń

Duże pożyczki w wysokości nawet do 100 000 zł

Możliwość długiej spłaty kredytu nawet do 10 lat (120 rat miesięcznych)

Pozyczka na raty z doradcą – znajdź najlepszy kredyt lub pożyczkę z ratą miesięczną z Bancovo!

Odmowna decyzja kredytowa w banku – koniecznie złóż wniosek w Bancovo!

Wysokość pożyczek gotówkowych nawet do 200 000 zł

Pożyczki na raty miesięczne od 3 do nawet 120 rat miesięcznych

Pożyczka na raty pozabankowa Provident – od ponad 20 lat na rynku!

Pożyczka samoobsługowa dostępna w 100% przez internet bez wychodzenia z domu

Wysokość pożyczki gotówkowej do 15 000 zł

Pożyczka pozabankow
z ratami miesięcznymi spłacany online

 

Pożyczki z ratami miesięcznymi online

 

Zebraliśmy w tym miejscu oferty firmy, za pośrednictwem których uzyskacie pożyczki na raty miesięczne przez internet. Nie ominęliśmy również banków, które również dają możliwość aby uzyskać kredyt na raty miesięczne całkowicie zdalnie. W przypadku większości z nich, dokładny koszt takiej pożyczki ratalnej, będziecie mogli poznać jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę. W ten sposób poznacie dokładną wysokość raty miesięcznej pożyczki. Wystarczy chwila wolnego czasu, aby sprawdzić najbardziej korzystną ofertę pożyczki ratalnej. Porównując oferty w kilku różnych firmach lub bankach które udzielają kredyt na raty przez internet. Wbrew powszechnym opiniom, pożyczka na raty online nie musi być droga w spłacie.

Możemy też ją otrzymać i spłacać kompletnie przez internet. Bez spotkań z pracownikami i konsultantami firm. Bez opuszczania miejsca swojego zamieszkania. Pamiętajcie przy tym o głównych zasadach bezpiecznego i odpowiedzialnego pożyczania. Zaciągając pożyczkę z taką ratą miesięczną, którą będziecie w stanie bez większych problemów terminowo spłacić. Każda nie terminowa spłata pożyczki może podwyższyć koszt pożyczki o naliczenie dodatkowych odsetek, o czym należy pamiętać.

 

Pożyczki na raty miesięczne online

 

pożyczka ratalna onlineCo będzie nam potrzebne aby uzyskać pożyczki na raty online? Oczywiście niezbędny będzie dowód osobisty oraz ukończone 18 lat. Warto w tym momencie wspomnieć, że niektóre firmy pożyczkowe posiadają nieco wyższe wymagania względem wieku pożyczkobiorcy i udzielają pożyczki od 20 czy 21 lat. Szczególnie dotyczy to instytucji udzielających kredyt na raty pozabankowy. Szukając pożyczki internetowej, będziemy musieli również posiadać konto osobiste. Oraz dostęp do internetu z dowolnego urządzenia (smartfon, notebook, komputer stacjonarny). Większość firm pożyczkowych udziela pożyczki na raty przez internet bez zaświadczeń.

Dlatego bardzo rzadko wymagane są dodatkowe zaświadczenia o dochodach czy zatrudnieniu. Jeśli firma będzie wymagała od nas jakiegoś dokumentu, który będzie potwierdzeniem uzyskiwanych dochodów, to najprawdopodobniej poprosi nas o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego. Taki dokument znajdziemy po zalogowaniu się na nasze konto bankowe.

 

Pożyczki ratalne przez internet – gdzie pożyczyć?

 

Szukając pożyczki online na raty online musimy wiedzieć również o tym, że mamy do wyboru zarówno oferty firm pożyczkowych, jak również pożyczki na raty miesięczne przez internet. Dostępne za pośrednictwem banków. Banki również udzielają takich pożyczek zarówno na raty jak i drogą internetową. Może mają nieco większe wymagania względem historii i zdolności kredytowej kredytobiorcy. Ale taką pożyczkę bez większych problemów można za ich pośrednictwem uzyskać również przez internet. Co więcej, taki dodatkowy zastrzyk gotówki możemy mieć na swoim koncie jeszcze tego samego dnia, w którym składamy wniosek online.

 

Kredyt na raty w banku w 100% przez internet?

 

Istnieją banki udzielające pożyczki ratalne przez internet, które wbrew pozorom nie mają aż tak dużych wymagań. W przypadku gdy chodzi o udzielenie pożyczki na raty w 100% przez internet. Bardzo aktywnie na tym polu działają takie banki jak mBank, Alior Bank, czy BNP Paribas. Za ich pośrednictwem mamy szansę otrzymania dodatkowego zastrzyku gotówki bez wychodzenia z domu. Wystarczy że posiadamy odpowiednio dobrą zdolność kredytową i nie posiadamy opóźnień w spłacie innych zobowiązań czy zadłużeń w instytucjach pokroju KRD/BIG Infomonitor/ERIF. Które mogłyby nam znacznie utrudnić uzyskanie kredytu w taki właśnie sposób. Banki bardzo nie praktykują udzielania finansowania osobom, które nie odpowiedzialnie podchodzą do swoich finansów. Dlatego kredyt na raty w banku jak najbardziej jest możliwy do uzyskania online. Pod warunkiem że posiadamy ku temu odpowiednie predyspozycje. A więc mamy stałe miesięczne wynagrodzenie, nie posiadamy zadłużeń i należymy do grona osób, które odpowiedzialnie kierują swoimi finansami. Dlatego też największe szanse na uzyskanie takiego finansowania będziemy mieć w banku w którym posiadamy już konto bankowe.

 

Nowoczesne technologie w procesowaniu o kredyt i pożyczki na raty online

 

Zarówno banki jak i instytucje finansowe, udzielające finansowania przez internet, posiadają odpowiednie narzędzia. Które umożliwiają przeprowadzenia dokładnej analizy i weryfikacji klienta całkowicie zdalnie. W przypadku firm które udzielają kredyt na raty pozabankowy, jest to najczęściej zewnętrzna aplikacja umożliwiająca zdalne sprawdzenie osoby wnioskującej o pożyczkę. Firmy udzielające pożyczki na raty bez zaświadczeń stosują najczęściej systemy Kontomatik oraz Instantor. Dzięki zastosowaniu tych aplikacji, firma pożyczkowa jest w stanie udzielić docelowemu klientowi pożyczki w błyskawiczny sposób. Całkowicie online, bez wychodzenia z domu.

A żeby jeszcze tego było mało, nie wymaga od klienta przedstawiania zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu. Jest to możliwe dzięki temu, że wspomniane aplikacje umożliwiają zdalną weryfikację konta bankowego pożyczkobiorcy. Dają one możliwość sprawdzenia nie tylko samych danych klienta i porównania ich z danymi, które użytkownik podał starając się o uzyskanie pożyczki na raty przez internet.

Takie aplikacje posiadają znacznie większe możliwości i potrafią zweryfikować również wpływy trafiające na weryfikowane konto bankowe. Wszystko oczywiście dzieje się za pełną zgodą użytkowania i przy zachowaniu szczególnych środków bezpieczeństwa sieciowego.

Również banki posiadają swoje sposoby na weryfikację klienta, który jest zainteresowany otrzymaniem kredytu na raty online. Podobne aplikacje jak Instantor czy Kontomatik, mBank stosował już przed wieloma laty. Aktualnie banki stosują jeszcze bardziej unowocześniony systemy identyfikacji.

Co raz bardziej powszechna jest weryfikacja osoby wnioskującej o kredyt online. Z zastosowaniem biometrii bankowej. W jej przypadku konieczne jest posiadanie przez osobę wnioskującą o taki kredyt, telefonu lub smartfona który posiada wbudowaną kamerkę lub aparat cyfrowy. Jest ona niezbędna w trakcie wnioskowania o nowoczesne produkty bankowe. Jakimi są np. pożyczki na selfie, gdzie biometria bankowe odgrywa znaczącą role przy udzielaniu pożyczki na raty miesięczne przez internet. Użytkownik jest proszony o wykonanie zdjęcia lub nagrania krótkiego wideo z ruchem twarzy. Ten materiał jest następnie wysyłany do banku, który ma możliwość weryfikacji i porównania zdjęcia z telefonu ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym.

 

Kto uzyska pożyczki na raty bez zaświadczeń?

 

Aktualnie już większość banków, jak również instytucje z sektora pozabankowego, nie praktykują pobierania od osoby wnioskującej o kredyt ratalny online dodatkowych dokumentów w postaci papierowego zaświadczenia o dochodach. Takie wymagania stosowane już tylko w nielicznych instytucjach i tylko przez nie liczne banki. Znacznie częściej bank czy firma pożyczkowa wymaga od klienta przesłania wyciągu z konta bankowego. Jest to znacznym ułatwieniem dla osoby która wnioskuje o kredyt online czy pożyczki na raty online. Głównie dlatego, że wszystkie formalności w takiej sytuacji może ona dopełnić bez potrzeby wychodzenia z miejsca w którym aktualnie przebywa.

Nie potrzebujemy więc odwiedzać swojego pracodawcy, specjalnie po to by otrzymać od niego wypełniony dokument. Będący zaświadczeniem o zatrudnieniu czy potwierdzający uzyskiwane dochody miesięczne. W ten sposób osoba ta ma szansę uzyskania pożyczki na raty bez zaświadczeń w wersji papierowej. Wystarczy że siedząc wygodnie w domu czy mieszkaniu, zalogujemy się na nasze konto bankowe, na które wpływa główne wynagrodzenie miesięczne. Możemy z niego pobrać dokument elektroniczny w formie pdf. Który będzie dokumentował uzyskiwany przez nas dochód lub wpływy miesięczne. Na tej podstawie, bank będzie mógł ocenić naszą zdolność kredytową i udzieli nam potrzebnego finansowania. W ten sam sposób działa od dłuższego czasu większość firm udzielająca pożyczki ratalne przez internet. Dzięki temu że mogą one zweryfikować zdolność kredytową klienta zdalnie i nie wymagając od niego skomplikowanych dokumentów czy formalności, tego rodzaju instytucje są w stanie udzielić pożyczki w bardzo szybkim i krótkim czasie.

 

Pożyczki na raty bez bik – czy można jeszcze je uzyskać?

 

Wejście na rynek szerokiego grona firm pożyczkowych przed wieloma latami, sprawiło że tego rodzaju pożyczki można było uzyskać znacznie łatwiej. W porównaniu do tradycyjnych kredytów gotówkowych. Większość takich ofert oczywiście wiązała się z większymi kosztami. Jednak dla części osób które starały się o uzyskanie takiej pożyczki na raty bez BIK, to nie koszty pożyczki były głównym wyznacznikiem przy kierowaniu się o wyborze firmy pożyczkowej. Niekiedy znacznie ważniejsze było to, że firma udzielająca pożyczki pozabankowe na raty, umożliwia ich uzyskanie bez weryfikacji w BIK. Początkowo faktycznie było to możliwe. Nie każda firma pożyczkowa miała dostęp do bazy BIK, nie każda chciała korzystać w tego rodzaju usług.

Większość firm stosowała weryfikację na swój indywidualny sposób. Najczęściej była to weryfikacja takich baz jak KRD, ERIF czy BIG Infomonitor. Obecność zadłużeń w takich firmach stanowiło znaczniej większy problem niż obecność w bazie BIK. Z powodu nie terminowego spłacania rat miesięcznych kredytów. Z czasem sytuacja jednak znacząco się zmieniła. A firmy pożyczkowe zdały sobie sprawę z tego, że weryfikacja klienta z BIK jest równie ważna co jego weryfikacja przez rejestry dłużników. Dlatego też aktualnie bardzo ciężko znaleźć firmy w przypadku których uzyskanie pożyczki na raty bez bik byłoby możliwe.

 

Pożyczki ratalne bez posiadania regularnych dochodów

 

W przypadku banków, nie regularne dochody nie są brane pod uwagę w trakcie wnioskowania o kredyt. W tym przypadku musimy więc liczyć się z tym, że wniosek o kredyt w takiej sytuacji zostanie przez bank odrzucony. Nieco większe szanse na otrzymanie jakiegokolwiek finansowania, mamy w tym przypadku składając wniosek o pożyczki na raty pozabankowe. Tego rodzaju instytucje nie zwracają uwagę tylko i wyłącznie na dochód pochodzący z pracy na pełen etat czy pół etatu. Akceptują również dochody pochodzące z prowadzonej przez pożyczkobiorcę działalności gospodarczej czy umowę o dzieło. A w tym przypadku jak wiadomo wpływy są nie regularne.

Tak więc w przypadku firm z sektora pozabankowego, szanse uzyskania pożyczki na raty bez dochodu mogą być znacznie większe niż w przypadku starania się o uzyskanie dodatkowych pieniędzy w banku. Najważniejsze w tym przypadku jest to, że otrzymujemy wpływy, dzięki którym mamy realne szanse spłatę zaciągniętego zobowiązania, którą w tym przypadku będzie pożyczka ratalna.

 

Czy można uzyskać pożyczki na raty bez podawania pracodawcy?

 

Bank oraz instytucje finansujące, w trakcie procesowania o kredyt bardzo często wymagają podania źródła dochodów oraz nazwy pracodawcy. W nieco lepszym położeniu są osoby samozatrudnione czy prowadzące jedno osobową działalność gospodarczą. Takie osoby nie muszą podawać danych pracodawcy, ponieważ są osobami pracującymi na własną rękę. Z drugiej jednak strony, w ich przypadku najczęściej konieczne jest przedstawienie dodatkowych dokumentów rejestrowych czy finansowych. Jeśli więc jesteście osobami pracującymi na pełen etat czy pół etatu, zarówno przy wnioskowaniu o kredyt ratalny w banku, jak również jeśli jesteście w trakcie starania się o uzyskanie pożyczki na raty miesięczne przez internet, konieczne będzie podanie nazwy, numeru NIP oraz adresu firmy w której jesteście zatrudnieni.

 

Ile kosztuje pożyczka ratalna na dowód?

 

Koszt zarówno bankowej pożyczki ratalnej, jak również pozabankowej pożyczki na raty udzielanej online, uzależniony jest bezpośrednio od instytucji udzielającej finansowania. W wielu sytuacjach, to właśnie w bankach mamy szansę uzyskać korzystne, niskie raty miesięczne. To jednak firmy z sektora pozabankowego dają nam możliwość otrzymania pożyczki w łatwiejszy sposób, znacznie szybciej i bez wychodzenia z domu. Należy zwrócić uwagę że niemal 90% firm pożyczkowych (dane z grudnia 2020) nie posiada stacjonarnych placówek. Dlatego też w ich przypadku pożyczki na raty miesięczne udzielane są całkowicie drogą internetową. W wielu przypadkach udzielenie pożyczki online odbywa się w ciągu od 15 do maksymalnie 60 minut. Pamiętajmy o tym, że orientacyjny koszt pożyczki na raty miesięczne możemy obliczyć samodzielnie. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu kalkulatorów pożyczkowych, które dostępne są na stronach większości banków i firm, które udzielają kredyt i pożyczki na raty przez internet.

 

Co jest potrzebne aby uzyskać pożyczki ratalne na dowód przez internet?

 

Do uzyskania takiego finansowania niezbędne będzie oczywiście urządzenie z pomocą którego będziemy mogli wygodnie złożyć wniosek o pożyczkę ratalną online. Może to być zarówno komputer stacjonarny, laptop, notebook, tablet czy nawet smartfon. Z każdego takiego urządzenia, posiadającego dostęp do internetu, mamy szansę złożyć wniosek internetowy o pożyczkę ale również przejść cały proces kredytowy. Dodatkowo by uzyskać pożyczki ratalne na dowód w taki sposób, należy również posiadać aktywne konto bankowe w dowolnym banku oraz dostęp do bankowości internetowej. Jest to bardzo ważne w sytuacji gdy staramy się uzyskać pożyczkę w 100% przez internet. Zarówno w przypadku wnioskowania w banku jak również w firmach pożyczkowych, do uzyskania pożyczki na raty konieczne jest posiadanie odpowiedniej zdolności i historii kredytowej w BIK.

 

Pożyczka raty 0% – gdzie uzyskać?

 

Dużą popularnością wśród osób które chcą pozyskać dodatkowy zastrzyk gotówką są tzw. pożyczki na raty 0%. Dostępne są one wyłącznie za pośrednictwem banków i można je uzyskać jako kredyt gotówkowy lub jako kredyt na zakup ratalny. Tego rodzaju oferta najczęściej dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów którzy sięgają po kredyt na raty przez internet. Oznacza to więc, że w jednym banku tylko jeden raz będziemy mieli możliwość skorzystania z tego rodzaju promocji. W ofercie firm pożyczkowych co prawda nie jest dostępny kredyt na raty pozabankowy, ale tego rodzaju firmy mają alternatywną promocję, która również może okazać się atrakcyjna dla wielu osób. Mowa tu oczywiście o popularnej promocji chwilówki za 0 zł, która dostępna jest w ofercie wielu firm z sektora pozabankowego. Odróżnia ją to, od tradycyjnego kredytu na raty, że spłata pożyczki odbywa się nie w ratach miesięcznych, a w jednorazowej spłacie i w terminie nie przekraczającym 30 dni.

Pożyczka bez zaświadczeń o zatrudnieniu – czy to możliwe?

Kiedyś idąc do banku po kredyt czy pożyczkę, bez posiadania przy sobie zaświadczenia o zatrudnieniu czy dochodach, nie załatwiliśmy praktycznie nic. A czy obecnie uzyskanie dodatkowej gotówki, jest możliwe bez tego kawałka papieru? Okazuje się że jak najbardziej, a do tego bez konieczności chodzenia po placówkach i bez potrzeby wychodzenia z domu. Oczywiście dotyczy to […]

Pierwsza pożyczka – o czym warto wiedzieć?

Czasem zdarzają się sytuacje, w których szybko potrzebujemy gotówki, a nasze konto świeci pustkami. Co zrobić w takiej sytuacji? Jednym z rozwiązań jest zaciągniecie pożyczki. Czym różni się pożyczka od kredytu? O czym warto wiedzieć, zaciągając pierwszą pożyczkę? Pożyczka czy kredyt – co jest lepsze? Jeśli planujesz zaciągnąć pierwsze zobowiązanie finansowe, musisz przeanalizować, co będzie […]

Szybka Pożyczka na Święta – gdzie pożyczyć?

Jak w możliwie krótkim czasie otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki na święta? Chyba najlepszą odpowiedzią będą pożyczki przez internet. Możemy je otrzymać w krótkim czasie i bez wychodzenia z domu. Składając wniosek o pożyczkę w ten sposób, pieniądze możemy mieć na koncie w ciągu maksymalnie 24 godzin od złożenia wniosku. Bardzo często trwa to jednak znacznie […]

Saverium – wygodna pożyczka na wyciągnięcie ręki

Uzyskanie dodatkowej pożyczki czy kredytu, dla niektórych osób to prawdziwa droga przez mękę. Otrzymanie finansowania w niektórych przypadkach może być szczególnie utrudnione. Niska zdolność kredytowa klienta, negatywna opinia oraz ocena punktowa w BIK – te oraz inne kwestie mogą negatywnie wpłynąć na ostateczną decyzję o udzieleniu kredytu. Musimy jednak wiedzieć, że jeśli bank czy firma […]

Czy można pożyczyć 60 000 zł całkowicie przez internet?

Większość firm które udzielają pożyczek online, posiada maksymalny limit pożyczek udzielanych przez internet. Zazwyczaj drogą internetową możemy pożyczyć nie więcej jak 15 000 czy 20 000 zł. A co w przypadku większych pożyczek gotówkowych. Czy w ich przypadku również istnieje możliwość uzyskania ich w 100% online? Zarówno za pośrednictwem banków jak i większości firm pożyczkowych, […]

Pożyczka ratalna lub chwilówka z wypłatą na poczcie

Uzyskanie pożyczki w obecnych czasach to bardzo szybki i dynamiczny proces. Niekiedy pożyczka trafia na konto odbiorcy, zaledwie w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku o pożyczkę. Okazuje się jednak, że nie wszystkim osobom zależy na tym, aby pożyczkę uzyskać w krótkim czasie i bez wychodzenia z domu. Bardzo często analizujemy różnego rodzaju zapytania dotyczące […]

Pożyczka 12 500 zł online w Super Grosz – dla nowych klientów

Firma Super Grosz na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce, obecna jest już dosyć długo. Co ważne, pomimo wielu ograniczeń które dotknęły rynek pożyczkowy, w związku z epidemią Covid-19, firma nadal pozostaje aktywna. O każdej porze dnia i nocy, możemy za ich pośrednictwem pożyczyć dodatkowe pieniądze i to bez wychodzenia z domu. Super Grosz jest jedną […]

Duży kredyt gotówkowy 150-200 tyś. zł – gdzie dostaniemy?

Po większy kredyt sięgamy wówczas, gdy planujemy zakup mieszkania czy budowę domu. Wtedy jednak pod uwagę bierzemy kredyt hipoteczny, a nie kredyt gotówkowy, który cechuje się wyższym oprocentowaniem. A czy mamy możliwość otrzymania większej kwoty kredytu, który przeznaczymy na dowolny cel? Większość banków posiada w swoich ofertach kredyty gotówkowe w wysokości do 150 000 zł. […]

Kredyt Santander Consumer Bank – Mistrzowski kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy wyróżnia się tym spośród innych firm finansowania, że daje nam pełną swobodę w kwestii wydawania pieniędzy. Pieniądze zaciągnięte w ten sposób możemy przeznaczyć na dowolny cel. Bez znaczenia dla banku jest, czy będzie to remont mieszkania, zakup samochodu czy internetowe zakupy. Tym również charakteryzuje się Mistrzowski kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank. Możemy […]

Pożyczki na konto bankowe – w 100% przez internet

Jeszcze przed pandemią koronawirusa, uzyskanie pożyczki na konto bankowe całkowicie przez internet, nie było specjalnie trudne. Głównie za sprawą firm pożyczkowych. Trzeba jedna przyznać że czas długiej pandemii, spowodował że większość instytucji, a w szczególności banki udostępniły klientom nowoczesne metody. Dzięki nim kliienci mogą uzyskać dodatkowe pieniądze w 100% przez internet i bez konieczności odwiedzania […]

 1. Brałam różne pożyczki ratalne od Providenta po kredyty bankowe. Wiadomo że w banku uzyskamy najtaniej taką pożyczkę, problem jednak w tym że nie każdy ma równe szanse by taką pożyczkę uzyskać. Ogólnie jednak sytuacja w ostatnim czasie się mocno zmieniła, i koszty tego rodzaju pożyczek są bardzo porównywalne jeśli chodzi o banki vs firmy pożyczkowe.

 2. Mam konto w banku i mogę w nim dostać pożyczkę na klik w zasadzie kiedy chcę i bez wychodzenia z domu. Taka pożyczka na raty online to dobry sposób na podreperowanie własnego budżetu, szczególnie wtedy kiedy pojawią się nam jakieś dodatkowe i nie planowane wydatki.

 3. Człowiek najpierw wiele złego się nasłucha a później boi się skorzystać z produktu jakim jest pożyczka raty online. Ja daję każdemu wolna rękę i niech sam decyduje o tym, czy idzie w pożyczki na raty czy nie ? Nikt za nikogo życia nie przeżyje, nie krytykujcie nikogo i sami weźcie sprawy w swoje ręce.

 4. Pożyczka online na raty uratowała mnie przed nadchodzącą klęską ? Czas zapłacenia OC samochodu zbliżał się nieubłaganie,a wypłata się spóźniała. Gdyby nie to, że pieniądze otrzymałam w takiej formie online – mogłoby być krucho. Dobrze wiedzieć i mieć gdzieś z tyłu głowy świadomość, że taka opcja istnieje.

 5. Słyszałem, że można wziąć pożyczki na raty online, ale wcześniej nie miałem potrzeby. Ostatnio padła mi pralka i lodówka niemal w jednym czasie, a wiadomo, że bez tych urządzeń trudno sobie poradzić. Wziąłem pożyczkę na raty przez internet i tego samego dnia kupiłem nowy sprzęt!

 6. Nie każdy bank i nie każda firma pożyczkowa udziela pożyczki na raty miesięczne przez internet. W przypadku niektórych ofert, konieczne jest złożenie podpisu na umowie w placówce, ale już po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Większość banków taki robi.

 7. Znacie może jakieś banku albo firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczki na raty bez dochodu. Jest to możliwe do zrealizowania, czy bez stałych dochodów nie mam szansy otrzymania pożyczki?

 8. @Vanessa, niestety jeśli chodzi o nowe pożyczki na raty to nie znajdziesz nic takiego. Tylko stare, sprawdzone firmy zostały na rynku, więc pożyczka na raty możliwa do uzyskania wyłącznie w sytuacji posiadania pozytywnej historii w BIK, brak zadłużeń w bazach ERIF/KRD/BIG Infomonitor oraz odpowiedniej zdolności kredytowej.

 9. Śledzę ten wątek i musze niestety co po niektórych zmartwić. Otóż pożyczka na raty bez bik czy bez dochodu jest mało realna do uzyskania. W banku 0% szans, natomiast w firmach pożyczkowych też będzie trudno o tego rodzaju pożyczkę.

 10. Miałem problem bo składałem chyba kilka wniosków o pożyczkę na raty i w każdy banku była odmowa. Dopiero w Kasie Stefczyka się udało i obyło się bez większych problemów.

 • kredyt online na raty
 • pożyczka bez bik z miesięczną ratą
 • kredyty online na raty
 • pożyczka na dowód raty miesięczne
 • pożyczka online na raty
 • pożyczka online raty
 • pożyczka raty online
 • pożyczka online raty miesięczne
 • pożyczki na raty online
 • pożyczki internetowe na raty
 • pożyczki online na raty
 • pożyczki online raty