Czy można pożyczyć 60 000 zł całkowicie przez internet?

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
Pożyczka w wysokości 60 000 zł całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu? Okazuje się, że w Smartney to jak najbardziej możliwe.
pożyczka online 60 000 zł

Większość firm które udzielają pożyczek online, posiada maksymalny limit pożyczek udzielanych przez internet. Zazwyczaj drogą internetową możemy pożyczyć nie więcej jak 15 000 czy 20 000 zł. A co w przypadku większych pożyczek gotówkowych. Czy w ich przypadku również istnieje możliwość uzyskania ich w 100% online?

Zarówno za pośrednictwem banków jak i większości firm pożyczkowych, mamy szanse uzyskania pożyczki online, w przypadku której wszystkie formalności będziemy mogli załatwić przez internet. Niestety w ten sposób nie zawsze uzyskamy wysoką kwotę pożyczki czy kredytu. Większość firm i banków pod tym kątem ma ściśle określone limity. Dotyczą one w szczególności pożyczek udzielanych przez internet.

Pożyczka do 60 000 zł w Smartney w 100% online

Rewolucyjną ofertę pod tym kątem posiada firma Smartney, która co raz aktywniej działa na naszym rynku pożyczkowym. Działalność firmy opiera się na udzielaniu pożyczek w 100% przez internet. W ten sposób możemy złożyć wstępny wniosek o udzielenie pożyczki, a następnie przejść cały pozostały proces weryfikacyjny. Możemy pod tym kątem skorzystać z kilku dostępnych metod weryfikacji, wśród których jest m.in. przelew weryfikacyjny. Jeżeli jednak zależy nam na uzyskaniu wysokiej kwoty pożyczki, wystarczy w tym celu skorzystać z opcji Kontomatik. W ten sposób mamy szansę uzyskania pożyczki w wysokości nawet do 60 000 zł. Co więcej – całkowicie przez internet!

Pożyczka bez dodatkowych dokumentów

Możliwość uzyskania wysokiej kwoty pożyczki przez internet to nie jedyne udogodnienie ze strony Smartney. Firma do uzyskania pożyczki nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów w postaci zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu. Do uzyskania pożyczki będzie nam potrzebny jedynie dowód osobisty. Jest to możliwe dzięki dodatkowym metodom weryfikacji, które stosuje firma Smartney.

Dla kogo pożyczka w Smartney?

Smartney umożliwia uzyskanie pożyczki osobom w wieku od 23 do 70 lat. Do uzyskania pożyczki niezbędne będą nam jedynie dwie rzeczy – dowód osobisty oraz aktywny rachunek bankowy. Orientacyjne koszty pożyczki możemy poznać jeszcze zanim zdecydujemy się na złożenie wniosku. Wystarczy w tym celu skorzystać z kalkulatora pożyczkowego który znajduje się na stronie internetowej Smartney.

Darmowa Pożyczka na 60 dni? Skorzystaj z promocji „TEST 60 dni”

W ramach promocji „TEST 60 dni” możemy skorzystać z pełni darmowej pożyczki w Smartney. Od dnia zawarcia umowy pożyczki online mamy aż 60 dni na zwrot całej pożyczonej kwoty. Jeśli zwrócimy ją w terminie, nie będziemy musieli ponosić żadnych dodatkowych kosztów w postaci prowizji czy odsetek.

Czytaj również

1 Comment
  1. Ktoś wie, jak realnie to wygląda w przypadku większej kwoty np. pożyczki 60 000 zł udzielanej online? Trzeba gdzieś jeździć czy faktycznie wszystkie formalności można przeprowadzić przez internet?

    (5/5)

Oceń: