Czy można pożyczyć 60 000 zł całkowicie przez internet?

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Większość firm które udzielają pożyczek online, posiada maksymalny limit pożyczek udzielanych przez internet. Zazwyczaj drogą internetową możemy pożyczyć nie więcej jak 15 000 czy 20 000 zł. A co w przypadku większych pożyczek gotówkowych. Czy w ich przypadku również istnieje możliwość uzyskania ich w 100% online?

Zarówno za pośrednictwem banków jak i większości firm pożyczkowych, mamy szanse uzyskania pożyczki online, w przypadku której wszystkie formalności będziemy mogli załatwić przez internet. Niestety w ten sposób nie zawsze uzyskamy wysoką kwotę pożyczki czy kredytu. Większość firm i banków pod tym kątem ma ściśle określone limity. Dotyczą one w szczególności pożyczek udzielanych przez internet.

Pożyczka do 60 000 zł w Smartney w 100% online

Rewolucyjną ofertę pod tym kątem posiada firma Smartney, która co raz aktywniej działa na naszym rynku pożyczkowym. Działalność firmy opiera się na udzielaniu pożyczek w 100% przez internet. W ten sposób możemy złożyć wstępny wniosek o udzielenie pożyczki, a następnie przejść cały pozostały proces weryfikacyjny. Możemy pod tym kątem skorzystać z kilku dostępnych metod weryfikacji, wśród których jest m.in. przelew weryfikacyjny. Jeżeli jednak zależy nam na uzyskaniu wysokiej kwoty pożyczki, wystarczy w tym celu skorzystać z opcji Kontomatik. W ten sposób mamy szansę uzyskania pożyczki w wysokości nawet do 60 000 zł. Co więcej – całkowicie przez internet!

Pożyczka bez dodatkowych dokumentów

Możliwość uzyskania wysokiej kwoty pożyczki przez internet to nie jedyne udogodnienie ze strony Smartney. Firma do uzyskania pożyczki nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów w postaci zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu. Do uzyskania pożyczki będzie nam potrzebny jedynie dowód osobisty. Jest to możliwe dzięki dodatkowym metodom weryfikacji, które stosuje firma Smartney.

Dla kogo pożyczka w Smartney?

Smartney umożliwia uzyskanie pożyczki osobom w wieku od 23 do 70 lat. Do uzyskania pożyczki niezbędne będą nam jedynie dwie rzeczy – dowód osobisty oraz aktywny rachunek bankowy. Orientacyjne koszty pożyczki możemy poznać jeszcze zanim zdecydujemy się na złożenie wniosku. Wystarczy w tym celu skorzystać z kalkulatora pożyczkowego który znajduje się na stronie internetowej Smartney.

Darmowa Pożyczka na 60 dni? Skorzystaj z promocji „TEST 60 dni”

W ramach promocji „TEST 60 dni” możemy skorzystać z pełni darmowej pożyczki w Smartney. Od dnia zawarcia umowy pożyczki online mamy aż 60 dni na zwrot całej pożyczonej kwoty. Jeśli zwrócimy ją w terminie, nie będziemy musieli ponosić żadnych dodatkowych kosztów w postaci prowizji czy odsetek.

Czytaj również

1 Comment
  1. Ktoś wie, jak realnie to wygląda w przypadku większej kwoty np. pożyczki 60 000 zł udzielanej online? Trzeba gdzieś jeździć czy faktycznie wszystkie formalności można przeprowadzić przez internet?

    (5/5)

Oceń: