Karty Kredytowe

Karty Kredytowe

Karty kredytowe różnią się tym od kart debetowych, że wydajemy z nich pieniądze należące nie do nas, a do banku. W sytuacji więc gdy nie chcemy wydawać własnej gotówki, możemy się posiłkować pieniędzmi banku. Oraz dokonywać płatności właśnie za pomocą karty kredytowej. Taka karta kredytowa online różni się wysokością przyznanego limitu, jednak możemy zapłacić nią praktycznie wszędzie. Począwszy od sklepów, przez aukcje internetowe po wypłatę gotówki z bankomatu. Bardzo dużą popularność w ostatnim czasie zdobywają karty kredytowe przez internet. Które możemy otrzymać całkowicie online bez wychodzenia z domu.

 

Karty Kredytowe Online – Nasze TOP5

 

Pozabankowa karta kredytowa online AXI

 

 

Zobacz jakie karty kredytowe możesz uzyskać przez internet. Aby wyrobić sobie kartę kredytową nie musisz wychodzić do placówki bankowej. Taka karta kredytowa od ręki dostępna jest drogą internetową, całkowicie online. Wystarczy odrobina wolnego czasu aby wypełnić wniosek o kartę kredytową online, a następnie dopełnić kilka dodatkowych formalności. Jedną z nich będzie przesłanie wyciągu z rachunku bankowego, który potwierdzi uzyskiwane dochody. Na tej podstawie bank będzie mógł ocenić wysokość przyznanego nam limitu w ramach karty kredytowej.

 

Jakie są główne atuty karty kredytowej?

 

Możemy skorzystać z dodatkowej gotówki w dowolnym momencie. Wówczas, kiedy nie chcemy wydawać własnej gotówki. Możemy wykorzystać okres bez odsetkowy na karcie który wynosi od 52 do nawet 58 dni. Jeśli w tym czasie spłacimy całe zadłużenie na karcie, nie będziemy musieli ponosić jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Warto również dodać, że karta kredytowa online dostępna jest całkowicie przez internet i bez konieczności odwiedzania placówki bankowej. Właśnie dzięki temu, karty kredytowe od ręki dostępne są bez konieczności wychodzenia z domu i bez skomplikowanych formalności.

 

Gdzie znaleźć najtańsze karty kredytowe?

 

Warto obserwować aktualne promocje bankowe. W ramach których można nie tylko uzyskać bardzo niskie koszty obsługi samej karty kredytowej. Ale również wziąć udział w zdobywaniu ciekawych nagród, w zamian za założenie karty kredytowej i spełnienie określonych warunków. Karta kredytowa przez internet może być całkowicie bezpłatna w użytkowaniu, bez opłat rocznych i miesięcznych. Pod warunkiem że będziemy spełniali określone warunki, ustalone wcześniej z bankiem.

 

Promocje kart kredytowych

 

Warto również bacznie obserwować aktualne promocje kart kredytowych. Korzystając z takiej promocji i spełniając określone warunki, mamy możliwość uzyskania atrakcyjnych voucherów lub bonów na zakupy w popularnych sieciach sklepów np. Lidl czy Biedronka. Tego rodzaju promocje kart kredytowych najczęściej skierowane są do nowych klientów banku. Którzy w ostatnich latach nie posiadali karty kredytowej w danym banku. Głównymi wymogami takich promocji jest najczęściej założenie karty kredytowej przez internet i dokonanie transakcji za pomocą karty w określonej wysokości.

Pożyczki na 60 dni lub 2 raty miesięczne przez internet
4

Pożyczki na 60 dni lub 2 raty miesięczne

Uzyskanie chwilówki z 30-dniowym okresem spłaty, nie stanowi większego problemu. Istotny problem może się jednak pojawić wówczas, gdy nie uregulujemy takiego zobowiązania na czas. A więc ...
Jak wykonać przelew z karty kredytowej?
1

Jak wykonać przelew z karty kredytowej?

Większość z nas wykorzystuje kartę kredytowa do wykonywania transakcji bezgotówkowych. A więc do płatności za zakupy internetowe czy dokonując płatności zbliżeniowych w sklepach. ...
karta kredytowa z bonusem
5

Karta Kredytowa z bonusami

Na rynku usług finansowych znajdziemy przeogromną ilość różnego rodzaju kart kredytowych. Zazwyczaj jeden bank posiada w ofercie kilka różnych ofert kart kredytowych. Dlatego też dosyć ...
Jak korzystnie płacić za granicą? Grecja Zakynthos
0

Jak korzystnie płacić za granicą?

Polacy coraz częściej korzystają z zagranicznych podróży. Nasz kraj posiada indywidualną walutę, którą możemy płacić jedynie w Polsce. Z tego powodu, każdy wyjazd za granicę będzie ...
karta kredytowa bez opłat
2

Karta kredytowa bez opłat miesięcznych

Główną zaletą karty kredytowej jest dostęp do dodatkowej gotówki, którą możemy przeznaczyć na zakup wielu rzeczy. Wadą w przypadku kart kredytowych są natomiast opłaty związane z jej ...
Bank w którym założysz konto z darmowymi wypłatami za granicą
3

Konto z darmowymi wypłatami za granicą

Wybierając się zagranicę, warto wcześniej przemyśleć kwestie płatności jakich będziemy dokonywali. Choć wypłata gotówki z bankomatu możliwa jest niemal z każdego miejsca na ziemi, to ...
  1. Przede wszystkim trzeba się zastanowić czy taka karta kredytowa faktycznie będzie nam potrzebna, bo jeśli nie będziemy z niej korzystać to prędzej czy później, bank będzie naliczał nam dodatkową opłatę. Takie karty kredytowe przez internet są dla osób które aktywnie z nich korzystają, wtedy nie muszą płacić żadnych opłat miesięcznych.

  2. Fajna sprawa jeśli uda się komuś uzyskać kartę kredytową z bonem w ramach promocji. Ja przykładowo zakładałem kartę kredytową w BNP Paribas i uzyskałem po 60 dniach voucher w wysokości aż 400 zł na zakupy w Biedronce. Takie karty kredytowe online to ja rozumiem, tym bardziej bez opłat miesięcznych za prowadzenie.

  3. W ramach tej karty kredytowej od BNP można dodatkowo zdobywać punkty w programie Mam Bonus. Dostajesz punkty za każde dokonane zakupy a potem wymieniasz je na nagrody. Mi udało się już dostać odkurzacz samochodowy i wiertarko-wkrętarkę.

  4. W 100% karty kredytowe przez internet udziela w zasadzie jedynie AXI. Owszem, może to się udać również w bankach, ale z mojego doświadczenia wynika, że w przypadku banków bardzo często wymagany jest dodatkowy podpis na umowie składany w placówce. Tak miałem zarówno składając wniosek o kartę kredytową online zarówno w Citi, jak i BNP Paribas.

  5. Składałem wniosek o kartę kredytową Citi z bonem do Biedronki ale się nie doczekałem. Zamiast tego skorzystałem z opcji BNP - równie fajna karta kredytowa z godnym polecenia programem Mam Bonus.

  6. Jaka karta kredytowa będzie teraz najtańsza, mam na myśli taką bez opłat miesięcznych, ewentualnie jakaś nie duża opłata roczna.

Oceń:*