Ranking Pożyczek

Ranking Pożyczek

Ranking pożyczek pozabankowych czyli prezentowane każdego miesiąca wybrane firmy pożyczkowe, które posiadają najlepszą ofertę pożyczki ratalnej ze spłatą w ratach miesięcznych. W rankingu pożyczek publikowanym na łamach bloga Banki24, znajdziesz zarówno pożyczki z szybką spłatą w 3 miesięcznych ratach, jak również takie, które możesz spłacać długoterminowo nawet do 24 czy 36 miesięcznych rat.

Ranking Pożyczek Pozabankowych w Banki24

 

Ranking Pożyczek Banki24

 

Ranking pożyczek pozabankowych z ratami miesięcznymi to 5 wybranych propozycji wśród firm udzielających pożyczki ratalne. Staramy się zawsze o przedstawienie najbardziej korzystnych ofert. Najczęściej takich które posiadają niskie raty miesięczne, ale również takie, które są łatwo dostępne, często całkowicie przez internet. Nie omijamy również aktualnych promocji, które często są uruchamiane przez firmy pożyczkowe. W ramach takich promocji przy zaciąganiu pożyczki, możemy stać się posiadaczem dodatkowych nagród oraz bonusów. Warto więc śledzić nasze rankingi pożyczek, tym bardziej jeśli interesuje was pozyskanie pożyczki drogą pozabankową. Niewątpliwym atutem takiej pożyczki, jest szybkie podjęcie decyzji o przyznaniu pożyczki oraz ekspresowy przelew pożyczki na konto bankowe.

 

Kiedy sięgamy po pożyczę pozabankową?

 

Po pożyczkę pozabankową można sięgnąć z dwóch powodów. Pierwszy to ten, gdy bank odrzuca nasz wniosek o pożyczkę z różnych powodów. Może to być negatywna historia kredytowa w BIK czy nie odpowiednia zdolność kredytowa. Drugi to wygoda. Duży atut tych pożyczek, to możliwość ich otrzymania w bardzo szybkim czasie. Tu nie ma skomplikowanych formalności i długiego oczekiwania na decyzję. Decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest w bardzo krótkim czasie. Są firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek nawet w ciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku o pożyczkę. Takie firmy również prezentuje nasz ranking pożyczek. Większość z nich do realizacji przelewu pożyczki stosuje przelewy natychmiastowe, dzięki którym przelew pożyczki z konta na konto, przechodzi dosłownie w ciągu kilku sekund.

 

Na co zwrócić uwagę sięgając po pożyczki online?

 

Podstawowa zasada to korzystanie z usług sprawdzonych firm pożyczkowych oferujących swoje usługi przez internet. A więc takich, o których bez większego problemu znajdziemy opinie w sieci. Takie firmy prezentuje również ten ranking pożyczek pozabankowych. Wyłącznie sprawdzone i uczciwe firmy udzielające pożyczki online. Powinniśmy również rozglądać się za ofertami takich firm pożyczkowych, które oferują korzystne rozwiązania finansowe. Aktualnie wybór na rynku pożyczek pozabankowych jest na tyle duży, że bez problemu powinniśmy znaleźć takie firmy pożyczkowe, które są w stanie zaoferować nam niskie raty pożyczki.

 

Jakie są koszty pożyczek pozabankowych

 

Koszty pożyczek pozabankowych możemy zweryfikować samodzielnie. Pomogą nam w tym kalkulatory pożyczkowe, które znajdziemy na stronach firm specjalizujących się w udzielaniu tego rodzaju pożyczek. Po wprowadzeniu kwoty pożyczki oraz okresu spłaty, wyświetli nam się informacja o racie miesięcznej pożyczki. Na tej podstawie będziemy mogli wyróżnić te oferty pożyczek, charakteryzujące się najniższymi kosztami i najniższa ratą miesięczną. Wybór konkretnej firmy udzielającej pożyczki pozabankowe online może być naszą samodzielną decyzją.

 

Co jest potrzebne do uzyskania pożyczki pozabankowej?

 

Uzyskanie pożyczki pozabankowej nie jest specjalnie skomplikowane. Do jej uzyskania przede wszystkim będzie nam potrzebny dowód osobisty, a ponadto rzeczy które umożliwią uzyskanie jej nam w pełni przez internet. Będzie więc konieczne posiadanie konta bankowego, na który zostanie zrealizowany przelew pożyczki. Niezbędny będzie również komputer lub smartfon z którego złożymy wniosek o pożyczkę, oraz telefon komórkowy w celu dodatkowej rozmowy weryfikacyjnej. Jeśli decyzja o udzieleniu pożyczki będzie pozytywna, przelew na konto otrzymamy w ciągu kilkunastu, a może nawet i kilku najbliższych minut.

1

Ranking Pożyczek Pozabankowych – Marzec 2021

Większość osób nadal ma utrudniony dostęp do pożyczek pozabankowych z ratami miesięcznymi. Jest to oczywiście skutkiem odgórnej ustawy o kosztach poza odsetkowych, wprowadzonej w marcu 2020 ...
0

Ranking Pożyczek Pozabankowych – Luty 2021

Pożyczki Pozabankowe zyskały na popularności z kilku podstawowych względów. Przede wszystkim można je uzyskać nieco łatwiej niż w banku, a poza tym w 100% bez wychodzenia z domu. Mało ...
0

Ranking Pożyczek Pozabankowych – Lipiec 2020

W ciągu ostatniego miesiąca, na rynku pożyczek pozabankowych nie nastąpiły jakieś znaczące zmiany. Większość firm udziela pożyczek w trybie ograniczonym, a niektóre z firm pożyczkowych ...
  1. Weryfikowałem aktualne możliwości uzyskania pożyczki pozabankowej w 2020 roku i wg. moich informacji największe szanse na otrzymanie pożyczki ratalnej mamy w firmach Provident, Profimo i Wonga. Poza tymi firmami ciężko znaleźć coś pozabankowego.

Oceń:*