Kontakt

Banki24

Cieszę się że zajrzałeś na mojego bloga poświęconego tematyce finansowej, bloga którego prowadzę od września 2014 roku. Staram się przedstawiać na jego łamach wyłącznie sprawdzone firmy udzielające pożyczek pozabankowych, chwilówki internetowe jak również wybrane oferty na kredyty online, kredyty bez bik czy pożyczki bez przelewania grosza. Jeżeli nie dostałeś kredytu w banku lub masz problem z uzyskaniem dodatkowej gotówki lub konkretnego produktu finansowego, wierzę że dzięki moim artykułom umieszczonym na łamach bloga Banki24, znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Pamiętaj również, że każdego miesiąca staram się publikować na łamach bloga aktualne rankingi chwilówek i pożyczek pozabankowych, w których zamieszczam najbardziej korzystne moim zdaniem propozycje finansowania.

Wszystkie treści zamieszczone na łamach bloga Banki24 są moimi prywatnymi opiniami i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Decyzje o wyborze konkretnej oferty finansowej podejmujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność. Blog Banki24 nie gromadzi w jakikolwiek sposób danych użytkowników odwiedzających strony bloga.

Ta strona internetowa podobnie jak wszystkie inne strony internetowe używa plików Cookies. Możesz dowiedzieć się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w swojej przeglądarce internetowej klikając w ten link.

Redaktor Naczelny Banki24 – Karol Jaszewski

Działa w branży internetowej już od 2000 roku, a od 2002 roku prowadzi własną działalność pod nazwą Horna Webdesign. Założyciel i pomysłodawca takich portali internetowych jak Furious.pl czy PomorskieFirmy.pl, obecnie skupiony głównie na prowadzeniu grupy portali finansowych Banki24.

Wydawca Banki24: Horna Webdesign Karol Jaszewski, Mickiewicza 28c, 83-400 Kościerzyna, NIP: 591-130-39-43, e-mail: banki24@banki24.com.pl
Redaktorzy: Karol Jaszewski, Michał Pakuła