Smartney

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Smartney pożyczki online Udzielanie łatwych i szybko dostępnych pożyczek internetowych to główny cel marki Smartney. Za ich pośrednictwem możemy uzyskać pożyczki gotówkowe w wysokości nawet do 60 000 zł.

Smartney to nowość na rynku usług finansowych w Polsce. Jest to nowa marka francuskiej grupy Oney Bank, która już 35 lat działa na 11 rynkach, obsługując blisko 8 milionów klientów na całym świecie. Za ich pośrednictwem mamy możliwość uzyskania pożyczki przez internet w wysokości nawet do 60 000 zł.

Smartney to całkowicie nowy gracz na rynku kredytowym w Polsce. Jak możemy przeczytać w ich materiałach promocyjnych, ich głównym założeniem jest połączenie tradycyjnej bankowości z uproszczonym systemem ubiegania się o pożyczkę. Efektem tych działań jest produkt, który zawiera najlepsze cechy tego, do daje nam kredyt bankowy a więc np. niskie koszty i tego co najlepsze w przypadku pożyczek udzielanych online czyli minimum formalności i krótki czas oczekiwania na pożyczkę.

Smart Pożyczki online nawet do 60 000 zł

Smartney umożliwia uzyskanie pożyczki przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Za pośrednictwem tej marki mamy możliwość uzyskania zarówno małej pożyczki z krótkim okresem spłaty (minimum 12 miesięcy), jak również wysokich pożyczek do 60 000 zł. Maksymalny okres spłaty pożyczki w Smartney może wynosić do 60 miesięcy. O taką pożyczkę może ubiegać się osoba, która posiada ukończone 25 lat i nie przekroczyła jeszcze 70 roku życia. Niezbędnym elementem do uzyskania pożyczki jest również posiadanie aktywnego rachunku bankowego.

Weryfikacja klienta przez Smartney

Przyznanie pożyczki uzależnione jest w głównej mierze od oceny zdolności i historii kredytowej klienta. Taka ocena uzależniona jest od informacji widocznych z poziomu baz danych, które wykorzystują zarówno banki jak i instytucje pożyczkowe. Zamiast tradycyjnych dokumentów dochodowych, weryfikowany jest rachunek bankowy kredytobiorcy i na tej podstawie obliczana jest jego zdolność kredytowa. Dzięki takich technikom, czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania został skrócony do całkowitego minimum. Ponadto Smartney współpracuje z systemem szybkich przelewów Dotpay, dzięki czemu wypłata środków oraz ich zaksięgowanie na koncie odbiorcy może obyć się w ciągu kilku najbliższych minut, a najpóźniej w ciągu pół godziny.

Koszty pożyczki Smartney

Ze wstępnym orientacyjnym kosztem pożyczki Smartney możemy zapoznać się za pośrednictwem ich strony internetowej, jeszcze przed złożeniem wniosku. Znajdziecie tutaj prosty w obsłudze kalkulator pożyczkowy, za pomocą którego obliczycie wysokość raty pożyczki oraz RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania). Dokładną i ostateczną ratę pożyczki będziemy mogli poznać zaraz po złożeniu wniosku.

Czytaj również

Oceń:*