Smartney

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

3 udostępnij na FB

Smartney to nowość na rynku usług finansowych w Polsce. Jest to nowa marka francuskiej grupy Oney Bank, która już 35 lat działa na 11 rynkach, obsługując blisko 8 milionów klientów na całym świecie. Za ich pośrednictwem mamy możliwość uzyskania pożyczki przez internet w wysokości nawet do 60 000 zł.

Smartney to całkowicie nowy gracz na rynku kredytowym w Polsce. Jak możemy przeczytać w ich materiałach promocyjnych, ich głównym założeniem jest połączenie tradycyjnej bankowości z uproszczonym systemem ubiegania się o pożyczkę. Efektem tych działań jest produkt, który zawiera najlepsze cechy tego, do daje nam kredyt bankowy. A więc np. niskie koszty i tego co najlepsze w przypadku pożyczek udzielanych online, czyli minimum formalności i krótki czas oczekiwania na pożyczkę.

Smart Pożyczki online nawet do 60 000 zł

Smartney umożliwia uzyskanie pożyczki przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Za pośrednictwem tej marki mamy możliwość uzyskania zarówno małej pożyczki z krótkim okresem spłaty (minimum 12 miesięcy), jak również wysokich pożyczek do 60 000 zł. Maksymalny okres spłaty pożyczki w Smartney może wynosić do 60 miesięcy. O taką pożyczkę może ubiegać się osoba, która posiada ukończone 25 lat i nie przekroczyła jeszcze 70 roku życia. Niezbędnym elementem do uzyskania pożyczki jest również posiadanie aktywnego rachunku bankowego.

Weryfikacja klienta przez Smartney

Przyznanie pożyczki uzależnione jest od oceny zdolności i historii kredytowej klienta. Taka ocena oparta jest na informacjach, które są widoczne z poziomu baz danych. Baz, które są wykorzystywane zarówno przez banki jak i instytucje pożyczkowe. Nie trzeba przedstawiać tradycyjnych dokumentów dochodowych. Smartney weryfikuje głównie rachunek bankowy kredytobiorcy. Na tej podstawie oblicza zdolność kredytową klienta. Dzięki takim technikom, czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania, może skrócić się do całkowitego minimum. Ponadto Smartney współpracuje z systemem szybkich przelewów Dotpay. Dzięki czemu wypłata środków oraz ich zaksięgowanie na koncie odbiorcy może obyć się w ciągu kilku najbliższych minut. A najpóźniej w ciągu pół godziny.

Koszty pożyczki Smartney

Ze wstępnym orientacyjnym kosztem pożyczki Smartney możemy zapoznać się za pośrednictwem ich strony internetowej. Co ważne, jeszcze przed złożeniem wniosku. Znajdziecie tutaj prosty w obsłudze kalkulator pożyczkowy, za pomocą którego obliczycie wysokość raty pożyczki oraz RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania). Dokładną i ostateczną ratę pożyczki będziemy mogli poznać zaraz po złożeniu wniosku. Firma Smartney przedstawi nam dokładne warunki pożyczki, oraz wszystkie koszty, które będziemy musieli ponieść w trakcie spłaty pożyczki.

Czytaj również

3 Comments
  1. Składając wniosek o kredyt przez Smartney na pewno mamy większe szanse na jego uzyskanie niż w banku. Warto spróbować, jeśli ktoś ma problem z uzyskaniem dodatkowej gotówki przez internet.

    (4/5)
  2. Korzystałem z pożyczki Smartmey, ale ogólnie nie liczcie że dostaniecie u nich duży kredyt online. Też składałem wniosek o większą pożyczkę a przyznali mi tylko połowę tej kwoty.

    (3/5)
  3. Komuś udało się uzyskać w Smartney jakąś większą pożyczkę. Z tego co słyszałam to wymagania mają podobne jak w banku. Jedyny plus taki, że można pożyczkę uzyskać całkowicie przez internet.

    (4/5)

Oceń: