Saverium

- wygodna pożyczka na wyciągnięcie ręki

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Uzyskanie dodatkowej pożyczki czy kredytu, dla niektórych osób to prawdziwa droga przez mękę. Otrzymanie finansowania w niektórych przypadkach może być szczególnie utrudnione. Niska zdolność kredytowa klienta, negatywna opinia oraz ocena punktowa w BIK – te oraz inne kwestie mogą negatywnie wpłynąć na ostateczną decyzję o udzieleniu kredytu.

Musimy jednak wiedzieć, że jeśli bank czy firma pożyczkowa nie udzieliła nam potrzebnej gotówki, możemy skorzystać z wielu alternatywnych rozwiązań, które są dostępne na rynku usług finansowych. Jednym z nich jest oferta firmy Saverium.

Pożyczka online Saverium

Od razu należy podkreślić, że Saverium nie jest typową firmą pożyczkową. Nie jest również firmą bezpośrednio udzielającą pożyczek. Z pomocą firmy możemy natomiast uzyskać pożyczkę, jeżeli z jakiegoś powodu nie uzyskaliśmy jej np. w banku. Firma pośredniczy w udzielaniu pożyczek, jednak nie pobiera za to żadnych dodatkowych opłat czy prowizji od klienta zainteresowanego uzyskaniem pożyczki. Korzystając z usług firmy, nie musimy się obawiać żadnych ewentualnych opłat, czy prowizji pobieranych przed udzieleniem pożyczki.

Propozycja firmy na pewno przypadnie do gustu wszystkim tym osobom, które zamierzają pozyskać dodatkowe pieniądze całkowicie przez internet. Z pomocą Saverium mamy możliwość uzyskania pożyczki online w postaci krótkoterminowej chwilówki, jak również w postaci pożyczki z ratami miesięcznymi.

Pożyczki od 2 do 120 miesięcy

Saverium to idealne rozwiązanie dla osób, które samodzielnie zamierzają podjąć decyzję o czasie spłaty pożyczki. Jeżeli więc przedmiotem poszukiwań klienta jest nieduża pożyczka z krótkim okresem spłaty np. 3 miesięcy, to bez większych przeszkód, ma on szanse uzyskania jej za pośrednictwem Saverium. Identycznie sytuacja wygląda, gdy klient szuka dużego kredytu i chce rozłożyć spłatę na dłuższy okres np. 10 lat (120 miesięcy). Jest to możliwe dzięki temu, że podmiotami współpracującymi z firmą pod kątem finansowania są zarówno banki (np. Santander Consumer Bank), jak również firmy pożyczkowe (Smartney, Super Grosz i wiele innych).

Saverium – warunki uzyskania pożyczki

Podstawowym kryterium, jakie powinna spełnić osoba zainteresowana uzyskaniem pożyczki w Saverium, jest ukończone 18 lat. Wstępny wniosek o pożyczkę mamy możliwość złożyć całkowicie przez internet. W przypadku pożyczek do 20 000 zł wszystkie niezbędne formalności można załatwić bez wychodzenia z domu. W przypadku większej kwoty kredytu, sfinalizowanie niezbędnych dodatkowych formalności może wiązać się z odwiedzeniem banku lub firmy pożyczkowej.

Możliwość uzyskania pożyczki w Saverium mają nie tylko osoby o dobrej zdolności oraz historii kredytowej. Szanse na otrzymanie finansowania będą miały również grono osób, które z różnych przyczyn otrzymały odmowną decyzję o udzieleniu kredytu w banku. Ostateczna decyzja o udzieleniu pożyczki ustalana jest indywidualnie i zależna jest od wielu czynników związanych z oceną zdolności kredytowej klienta.

Czytaj również

Oceń: