Pierwsza pożyczka – o czym warto wiedzieć?

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Czasem zdarzają się sytuacje, w których szybko potrzebujemy gotówki, a nasze konto świeci pustkami. Co zrobić w takiej sytuacji? Jednym z rozwiązań jest zaciągniecie pożyczki. Czym różni się pożyczka od kredytu? O czym warto wiedzieć, zaciągając pierwszą pożyczkę?

Pożyczka czy kredyt – co jest lepsze?

Jeśli planujesz zaciągnąć pierwsze zobowiązanie finansowe, musisz przeanalizować, co będzie dla Ciebie korzystniejsze: pożyczka czy kredyt. Kredyty są kojarzone głównie z bankami. Choć ich oprocentowanie najczęściej jest atrakcyjne, sam czas oczekiwania na wydanie decyzji może być długi, a załatwienie samych formalności – skomplikowane. Żeby dostać kredyt, dobrze jest też posiadać historię kredytową. W przypadku wszelkie formalności można załatwić od ręki, nawet bez wychodzenia z domu, a decyzja kredytowa jest wydawana bardzo szybko. Czasem nawet w ciągu kilku minut.

Pierwsza pożyczka – na co zwrócić uwagę?

Przed zaciągnięciem zobowiązania finansowego warto przeanalizować wszelkie koszty związane z pożyczką i zastanowić się, czy oby na pewno będziemy w stanie ją regularnie spłacać. Dobrze jest sprawdzić, jaki będzie całkowity koszt pożyczki i ile wyniesie miesięczna rata. Na stronach pożyczkodawców często można znaleźć specjalne kalkulatory, które pozwalają dokonać odpowiednich obliczeń. Dla własnej wygody i oszczędności czasu, warto wybierać firmy, które pozwalają na załatwienie wszelkich formalności online. Dzięki temu, można uzyskać pożyczkę bez wychodzenia z domu.

Pierwsza pożyczka – dlaczego warto wziąć ją w Smartney?

Jeśli pilnie potrzebujesz pieniędzy, weź pożyczkę w Smartney. To idealne miejsce do zaciągnięcia pierwszej pożyczki. Dlaczego?

  • Maksymalna kwota pożyczki, o którą możesz wnioskować to aż 60 000 zł (to zdecydowanie więcej niż oferują inne firmy).
  • Okres kredytowania może wynieść nawet 8 lat.
  • Formalności nie są skomplikowane, a wszystko załatwisz online, bez wychodzenia z domu.
  • Masz 60 dni na zwrot pożyczki, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

W Smartney cały proces pożyczkowy jest bardzo prosty, a wnioskowana kwota może pojawić się na koncie nawet tego samego dnia.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Czytaj również