Pożyczka 12 500 zł online w Super Grosz

- dla nowych klientów

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Firma Super Grosz na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce, obecna jest już dosyć długo. Co ważne, pomimo wielu ograniczeń które dotknęły rynek pożyczkowy, w związku z epidemią Covid-19, firma nadal pozostaje aktywna. O każdej porze dnia i nocy, możemy za ich pośrednictwem pożyczyć dodatkowe pieniądze i to bez wychodzenia z domu.

Super Grosz jest jedną z tych firm, w których pożyczkę możemy otrzymać całkowicie przez internet. Dotyczy to zarówno małych kwot z krótkim okresem spłaty (np. na 4 miesiące). Jak również pożyczek długoterminowych, których okres spłaty może sięgać nawet 50 rat miesięcznych.

Wyższy limit dla nowych klientów – pożyczka 12 500 zł

W ciągu ostatnich kilku dni firma Super Grosz zdecydowała się na podniesienie dostępnego limitu pożyczek dla nowych klientów. Dotychczasowy limit w wysokości 10 000 zł został podniesiony do 12 500 zł. Nawet tak wysoką kwotę możemy w Super Grosz uzyskać, składając swój pierwszy wniosek o pożyczkę. Oczywiście ostateczna decyzja o jej udzieleniu, uzależniona jest od pozytywnej oceny zdolności i historii kredytowej klienta. Limit dla stałych klientów firmy pozostaje bez zmian i wynosi 15 000 zł.

Kto może uzyskać pożyczkę w Super Grosz?

Podstawowym warunkiem udzielenia pożyczki jest posiadanie ukończonych 21 lat. Do uzyskania pożyczki będzie nam potrzebny dowód osobisty, aktywne konto bankowe oraz telefon komórkowy. Super Grosz należy do grona firm udzielających pożyczki bez zaświadczeń, a więc do otrzymania pożyczki nie będą nam potrzebne żadne dodatkowe dokumenty od pracodawcy. Firma dokonuje weryfikacji historii kredytowej klienta, za pośrednictwem Biura Informacji Gospodarczej (BIG) oraz Biura Informacji Kredytowej (BIK). Pożyczka 12 500 zł dostępna jest dla osób, które legitymują się bardzo dobrą historią i zdolnością kredytowa.

Dodatkowa weryfikacja pożyczkobiorcy na dwa sposoby

Firma umożliwia przeprowadzenie dodatkowej weryfikacji tożsamości klienta na dwa sposoby. Możemy wybrać szybką weryfikację online poprzez system Konto X. Jest to metoda w ramach której konieczne będzie zalogowanie do platformy online konta bankowego Działa ona na tych samych zasadach, co inne podobne systemy służące do weryfikacji rachunków bankowych jak Instantor czy Kontomatik. Drugą opcją jest uzyskanie pożyczki przez czek Giro. Wybierając tę metodę, nie będzie konieczne łączenie się z naszym kontem bankowym. Pieniądze będziemy mogli odebrać w najbliższej placówce pocztowej, po uprzednim okazaniu dowodu osobistego.

Dodatkowe pakiety medyczne w Super Grosz

Wraz z podniesieniem limitu dla nowych klientów, firma wprowadziła również dodatkowy pakiet medyczny dla swoich klientów. Dzięki niemu możemy zyskać dostęp do lekarzy nawet 20 specjalizacji, konsultacje telefoniczne online, czy dostęp do badań przeciwciał Sars-CoV-2.

Czytaj również

Oceń: