Alior Leasing samochodów

- oferta leasingowa Alior

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe – to tylko niektóre z pojazdów mechanicznych które możemy leasingować w Alior Leasing. Głównym przedmiotem finansowania mogą być również maszyny i urządzenia rolnicze, maszyny i urządzenia budowlane czy sprzęt IT.

W tym artykule skupimy się jednak wyłącznie na ofercie Alior Leasing, która obejmuje leasing samochodów dla firm. Oferta obejmuje zarówno samochody osobowe i dostawcze. A ponadto autobusy, motocykle, ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy oraz pojazdy specjalistyczne.

Leasing samochodów dla firm w Alior Leasing

Oferta leasingu samochodów skierowana jest do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, rolników oraz do spółek prawa handlowego. Maksymalny okres trwania umowy leasingowej to 84 miesiące. W przypadku stałych klientów wkład własny może wynosić od 0%, w przypadku nowych klientów od 1%. maksymalna kwota finansowania w przypadku samochodów nowych i używanych to 200 000 zł. Alior Leasing gwarantuje uproszczone procedury uzyskania leasingowania oraz szybką decyzję o przyznaniu finansowania. Możemy liczyć również na minimum potrzebnych dokumentów oraz brak ukrytych kosztów. Alior Leasing oferuje również profesjonalną obsługę w swoich placówkach stacjonarnych.

Alior Leasing oferuje trzy opcje finansowania: leasing finansowy, leasing operacyjny oraz pożyczkę leasingową.

Leasing Operacyjny i Finansowy

  • leasing na uproszczonych procedurach dostępny dla każdego przedsiębiorcy, oparty na jasnych kryteriach i szybką decyzją o finansowaniu
  • leasing dla profesjonalistów obejmujący finansowanie maszyn oraz urządzeń specjalistycznych
  • leasing dla rolnictwa z szybkim dostępem do szerokiej gamy środków transportu, maszyn i urządzeń stosowanych w rolnictwie

Pożyczka Leasingowa

  • pożyczka leasingowa oparta na uproszczonych procedurach z krótkim procesem i minimalna liczbą dokumentów
  • pożyczka leasingowa dla profesjonalistów bez zaświadczeń o dochodach z decyzją na podstawie oświadczenia
  • pożyczka leasingowa dla rolnictwa na zakup niezbędnych maszyn i urządzeń rolniczych

Czytaj również

Oceń: