Najlepsza pożyczka ratalna – Aasa Polska

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

6 udostępnij na FB
Pożyczki Aasa Polska - najlepszymi pożyczkami ratalnymi roku 2015.

Kilka dni temu we Wrocławiu odbyła się gala rynku pożyczkowego pod nazwą Loan Magazine Awards 2015. W ramach tej gali zostały wyłonione najlepsze oferty i usługi branży pożyczkowej. Jedną z docenionych firm została Aasa Polska, oferująca pożyczkę która uznana została jako Najlepsza pożyczka ratalna.

Pożyczki firmy Aasa Polska zostały docenione za „pożyczki na miarę”, które mogą spełnić oczekiwania praktycznie wszystkich osób, które mają w zamierzeniu zaspokajać bieżące potrzeby finansowe czy spełniać swoje marzenia.

O pożyczkach Asa Kredyt miałem już okazję pisać ma łamach mojego bloga, gdzie wspominałem o tym, że jest to propozycja stosunkowo przystępna jak na ofertę pozabankową. Zaciągając nie dużą kwotę pożyczki z wybranym okresem spłaty, możemy otrzymać całkiem nie drogą w spłacie ratę pożyczki.

Najlepsza pożyczka ratalna Aasa Polska. Przypomnę tylko że Aasa Polska oferuje pożyczki ratalne z miesięczną spłatą. Kwoty dostępnych pożyczek sięgają od 1000 zł do 3400 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Pożyczkę w firmie możemy uzyskać jeśli mamy ukończone 20 lat, posiadamy zatrudnienie oraz nie posiadamy zadłużeń w bazach dłużników.

Czytaj również

6 Opinie
  1. Chyba już ktoś przeskoczył to najlepszą ofertę pożyczki, bynajmniej pod względem kosztów i Aasa wcale już nie jest najtańszą pożyczką pozabankową. Konkurencja działa więc można znaleźć nieco korzystniejsze oferty.

  2. Monedo i Wonga już przynajmniej od kilku miesięcy ma bardziej korzystną ofertę pożyczki ratalnej więc polecam sprawdzić. Masz rację Doris, rynek pożyczek pozabankowych nie śpi i idzie w dobrą stronę. Co prawda te lepsze oferty są zarezerwowane dla osób z nieco lepszą historią i zdolnością kredytową, ale myślę że może po nie sięgnąć większość osób które nie dostały kredytu w banku z powodu jakiegoś małego opóźnienia.

    • Cały czas ich oferta jest najtańsza 🙂 Oczywiście porównujące zestandaryzowane pożyczki. Na ich stronie jest kalkulator na którym można to wyliczyć.

      • Zdecydowanie nie jest.. są przynajmniej 2 firmy które mają tańszą ofertę pożyczki od Aasa, więc jak ktoś da sobie 5 minut na ich poszukanie to na pewno je znajdzie. Zresztą wystarczy nawet tutaj poszukać jakie firmy najczęściej przewijają się przez rankingi pożyczek długoterminowych.

  3. To zapewne jakieś oferty na pierwszą pożyczkę… 🙂 Ale jeśli chodzi o Aasa to oni od dawna mają jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert, z tym akurat nie da się dyskutować.

    • Może i tak jest, ale wcale nie tak łatwo dostać w Aasa pożyczkę. Co więc z tego że oferta konkurencyjna. Banki też mają konkurencyjne oferty, tańsze niż pożyczki pozabankowe. A jednak nie tak łatwo dostać pożyczkę w banku.

Oceń:*