Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Najlepsza pożyczka ratalna – Aasa Polska

Pożyczki Aasa Polska - najlepszymi pożyczkami ratalnymi roku 2015.

Kilka dni temu we Wrocławiu odbyła się gala rynku pożyczkowego pod nazwą Loan Magazine Awards 2015. W ramach tej gali zostały wyłonione najlepsze oferty i usługi branży pożyczkowej. Jedną z docenionych firm została Aasa Polska, jako firma oferująca najlepszą pożyczkę ratalną.

Pożyczki firmy Aasa Polska zostały docenione za „pożyczki na miarę”, które mogą spełnić oczekiwania praktycznie wszystkich osób, które mają w zamierzeniu zaspokajać bieżące potrzeby finansowe czy spełniać swoje marzenia.

O pożyczkach Asa Kredyt miałem już okazję pisać ma łamach mojego bloga, gdzie wspominałem o tym, że jest to propozycja stosunkowo przystępna jak na ofertę pozabankową. Zaciągając nie dużą kwotę pożyczki z wybranym okresem spłaty, możemy otrzymać całkiem nie drogą w spłacie ratę pożyczki.

Przypomnę tylko że Aasa Polska oferuje pożyczki ratalne z miesięczną spłatą. Kwoty dostępnych pożyczek sięgają od 1000 zł do 3400 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Pożyczkę w firmie możemy uzyskać jeśli mamy ukończone 20 lat, posiadamy zatrudnienie oraz nie posiadamy zadłużeń w bazach dłużników.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*