Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Najlepsza pożyczka ratalna – Aasa Polska

Pożyczki Aasa Polska - najlepszymi pożyczkami ratalnymi roku 2015.

Kilka dni temu we Wrocławiu odbyła się gala rynku pożyczkowego pod nazwą Loan Magazine Awards 2015. W ramach tej gali zostały wyłonione najlepsze oferty i usługi branży pożyczkowej. Jedną z docenionych firm została Aasa Polska, oferująca pożyczkę która uznana została jako Najlepsza pożyczka ratalna.

Pożyczki firmy Aasa Polska zostały docenione za „pożyczki na miarę”, które mogą spełnić oczekiwania praktycznie wszystkich osób, które mają w zamierzeniu zaspokajać bieżące potrzeby finansowe czy spełniać swoje marzenia.

O pożyczkach Asa Kredyt miałem już okazję pisać ma łamach mojego bloga, gdzie wspominałem o tym, że jest to propozycja stosunkowo przystępna jak na ofertę pozabankową. Zaciągając nie dużą kwotę pożyczki z wybranym okresem spłaty, możemy otrzymać całkiem nie drogą w spłacie ratę pożyczki.

Najlepsza pożyczka ratalna Aasa Polska. Przypomnę tylko że Aasa Polska oferuje pożyczki ratalne z miesięczną spłatą. Kwoty dostępnych pożyczek sięgają od 1000 zł do 3400 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Pożyczkę w firmie możemy uzyskać jeśli mamy ukończone 20 lat, posiadamy zatrudnienie oraz nie posiadamy zadłużeń w bazach dłużników.

1 komentarz

  1. Chyba już ktoś przeskoczył to najlepszą ofertę pożyczki, bynajmniej pod względem kosztów i Aasa wcale już nie jest najtańszą pożyczką pozabankową. Konkurencja działa więc można znaleźć nieco korzystniejsze oferty.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*