Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki poza bankiem ZAPLO

Pożyczki z długim okresem spłaty w ZAPLO

Zaplo należy do nowej fali firm świadczących usługi udzielania pożyczek poza bankiem całkowicie drogą online. Oznacza to że firma nie posiada placówek stacjonarnych a wszystkie formalności załatwimy bez potrzeby wychodzenia z domu a do tego w ciągu nawet kilkunastu minut.

Nie jest żadną tajemnicą że za marką Zaplo stoi nie kto inny jak firma Vivus, jednak z najpopularniejszych firm udzielających chwilówek. Pod nazwą Zaplo firma oferuje pożyczki pozabankowe z długim okresem spłaty z możliwością wyboru od 3 do 36 miesięcy.

Ile możemy pożyczyć w ramach pożyczek Zaplo? Jeśli po raz pierwszy staramy się o pożyczkę w firmie to liczyć możemy na kwotę nie większą niż 7000 zł, a przy kolejnych pożyczkach nawet do 10 000 zł. Wskazując kwotę pożyczki oraz okres spłaty poznamy dokładny koszt pożyczki i dokładnie taką ratą miesięczną jaką faktycznie będziemy spłacać. Nie jest ona ani zaniżona ani zawyżona więc dokładnie możemy policzyć czy będzie w stanie spłacać ratę w tej wysokości, a tym samym w jakiej wysokości możemy zaciągnąć pożyczkę.

Dla kogo pożyczki Zaplo? Od jakiegoś czasu potencjalni klienci firmy Zaplo jak i Vivus weryfikowani są za pośrednictwem nie tylko rejestrów dłużników ale BIK, więc osoby widniejące jako zadłużone lub posiadające nie najlepszą historię kredytową mogą mieć problem z uzyskaniem pożyczki w Zaplo. Uzyskają ją za to osoby nie zadłużone w wieku od 21 lat, posiadające dowód osobisty i zamieszkujące na terenie Polski.

Jeśli spłacamy aktualnie kredyt w banku czy inne zobowiązanie również możemy otrzymać pożyczkę w Zaplo, pod warunkiem jednak że nie posiadamy opóźnień w spłacie takiego kredytu.

Ekspresowe przyznanie pożyczki – jeśli posiadamy dobrą historię kredytową i nic nie stoi na przeszkodzie na przyznaniu nam pożyczki to pieniądze na naszym koncie możemy mieć bardzo szybko, nawet w ciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku o pożyczkę.

Jakie koszty pożyczki w Zaplo? Jak wspomnieliśmy wcześniej możemy policzyć sobie dokładny koszt pożyczki jeszcze przed podjęciem decyzji o jej zaciągnięciu. Jeśli interesować będzie nas pożyczenie 1000 zł na okres 6 miesięcy to otrzymamy ratę pożyczki w wysokości 238.23 zł co da nam łącznie do spłaty 1429.36 zł. Jeszcze nie tak dawno, koszty takich pożyczek pozabankowych były zdecydowanie większe. Dzisiaj jak widać możemy już liczyć na znacznie niższe koszty tego typu pożyczek.

Na sam koniec warto również odnotować że Zaplo udziela pożyczki bez zaświadczeń. Dzięki temu pożyczkę uzyskamy bez przedstawiania żadnych dodatkowych dokumentów, potwierdzających uzyskiwany przez nas dochód. W przypadku większych kwot pożyczek, firma dokonuje automatycznej weryfikacji rachunku bankowego pożyczkobiorcy, korzystając z systemu Instantor, o którym już nie raz miałem okazję pisać na łamach bloga.

4 Comments

  1. W przypadku Zaplo warto obserwować aktualne oferty, ponieważ bardzo często mają jakieś dodatkowe promocje na pożyczki ratalne. Warto również wiedzieć że pożyczkę można u nich uzyskać bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach. W ramach weryfikacji przez Instantor automatycznie jest sprawdzana nasza zdolność kredytowa i nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty.

  2. Oferta się u nich rozwija i wbrew pozorom nie są to pożyczki drogie, no chyba że ktoś korzysta z górnego limitu i maksymalnego okresu spłaty który jest dostępny. Przy okazji, warto wspomnieć że zwiększyli dostępny okres spłaty pożyczki i aktualnie można już u nich wziąć pożyczkę na 36 miesięcy czy jak kto woli 3 lata. Cały czas mają w ofercie pożyczki bez zaświadczeń, weryfikacja jest robiona przez Instantor.

  3. Firma która ma chyba najlepsza obsługę spośród firm pożyczkowych. Oczywiście nie każdy dostanie u nich pożyczkę, ale jeśli ktoś przeskrobał nie za dużo a więc nie ma jakichś większych zadłużeń, a przy tym ma dobrą zdolność kredytową w chwili składania wniosku o pożyczkę, to ma szansę dostania pożyczki w Zaplo. Korzystałem zarówno z Vivusa i Zaplo o przyznam że moim zdaniem to topowe firmy pożyczkowe w Polsce.

  4. Firma może nie jest w czołówce najtańszych pożyczek pozabankowych, ale warunki ma całkiem spoko, tym bardziej jeśli raty pożyczki reguluję się na czas. Jakby ktoś pytał to tak – firma sprawdza BIK klienta i jest on ważnym, aczkolwiek nie decydując czynnikiem udzielenia pożyczki.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*