Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki poza bankiem ZAPLO

Pożyczki z długim okresem spłaty w ZAPLO

Zaplo należy do nowej fali firm świadczących usługi udzielania pożyczek poza bankiem całkowicie drogą online. Oznacza to że firma nie posiada placówek stacjonarnych a wszystkie formalności załatwimy bez potrzeby wychodzenia z domu a do tego w ciągu nawet kilkunastu minut.

Nie jest żadną tajemnicą że za marką Zaplo stoi nie kto inny jak firma Vivus, jednak z najpopularniejszych firm udzielających chwilówek. Pod nazwą Zaplo firma oferuje pożyczki pozabankowe z długim okresem spłaty z możliwością wyboru od 4 do 12 miesięcy.

Ile możemy pożyczyć w ramach pożyczek Zaplo? Jeśli po raz pierwszy staramy się o pożyczkę w firmie to liczyć możemy na kwotę nie większą niż 1600 zł, a przy kolejnych pożyczkach nawet do 7000 zł. Wskazując kwotę pożyczki oraz okres spłaty poznamy dokładny koszt pożyczki i dokładnie taką ratą miesięczną jaką faktycznie będziemy spłacać. Nie jest ona ani zaniżona ani zawyżona więc dokładnie możemy policzyć czy będzie w stanie spłacać ratę w tej wysokości, a tym samym w jakiej wysokości możemy zaciągnąć pożyczkę.

Dla kogo pożyczki Zaplo? Od jakiegoś czasu potencjalni klienci firmy Zaplo jak i Vivus weryfikowani są za pośrednictwem nie tylko rejestrów dłużników ale BIK, więc osoby widniejące jako zadłużone lub posiadające nie najlepszą historię kredytową mogą mieć problem z uzyskaniem pożyczki w Zaplo. Uzyskają ją za to osoby nie zadłużone w wieku od 21 lat, posiadające dowód osobisty i zamieszkujące na terenie Polski.

Jeśli spłacamy aktualnie kredyt w banku czy inne zobowiązanie również możemy otrzymać pożyczkę w Zaplo, pod warunkiem jednak że nie posiadamy opóźnień w spłacie takiego kredytu.

Ekspresowe przyznanie pożyczki – jeśli posiadamy dobrą historię kredytową i nic nie stoi na przeszkodzie na przyznaniu nam pożyczki to pieniądze na naszym koncie możemy mieć bardzo szybko, nawet w ciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku o pożyczkę.

Jakie koszty pożyczki w Zaplo? Jak wspomnieliśmy wcześniej możemy policzyć sobie dokładny koszt pożyczki jeszcze przed podjęciem decyzji o jej zaciągnięciu. Jeśli interesować będzie nas pożyczenie 1000 zł na okres 6 miesięcy to otrzymamy ratę pożyczki w wysokości 291.2 zł co da nam łącznie do spłaty 1747,20 zł.

1 komentarz

  1. W przypadku Zaplo warto obserwować aktualne oferty, ponieważ bardzo często mają jakieś dodatkowe promocje na pożyczki ratalne. Warto również wiedzieć że pożyczkę można u nich uzyskać bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach. W ramach weryfikacji przez Instantor automatycznie jest sprawdzana nasza zdolność kredytowa i nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*