Kredyty Konsolidacyjne | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki to nowa marka na krajowym rynku pozabankowym, choć gracz nie do końca nowy...

No i stało się to co zapowiadane było od kilku miesięcy – Provident uruchomił pożyczki internetowe! Może nie tyle Provident co firma odpowiedzialna za tą markę czyli Grupa International Personal Finance uruchomiła Hapi Pożyczki czyli długoterminowe pożyczki pozabankowe.

Rynek pozabankowy rozwinął się w ostatnim latach ogromnie, głównie za sprawą internetowych marek i firm udzielających małe jak i duże pożyczki bez dodatkowych formalności całkowicie przez internet. Główny atut takich pożyczek to krótki okres czasu w jakim możemy mieć potrzebną gotówkę. Rekordziści przelewają pożyczki swoim klientom nawet w ciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku. Firma odpowiedzialna za Providenta nie mogła stać obojętnie na otaczającą ją konkurencję i podjęła prace nad stworzeniem atrakcyjnych i szybkich pożyczek pozabankowych online. W połowie grudnia mogliśmy poznać efekt tych prac w postaci nowej marki – Hapi Pożyczki.

Nie da się ukryć że oferta Hapi Pożyczki na pierwszy rzut oka wygląda dosyć atrakcyjnie, szczególnie dla osób szukających pożyczek z długim okresem spłaty. Kwoty pożyczek od 1500 zł do 7500 zł i to dla nowych klientów, na tych stałych i sprawdzonych którzy wcześniejsze zobowiązania będą spłacać terminowo czekają nawet wyższe kwoty, nawet do 25 000 zł. Okres spłaty możemy sobie również dowolnie ustalić i uzależnić go od naszych potrzeb – tu mamy do dyspozycji zakres od 3 do 48 miesięcy.

Pozytywnie zaskoczył nas panel za pomocą którego możemy wybrać kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Nie zaskakuje niczym nowym ponieważ przypomina on inne „suwaki” stosowane u internetowych firm pożyczkowych ale jest łatwo i przejrzyście a do tego możemy poznać dokładny koszt pożyczki. Po wprowadzeniu interesującej nas kwoty pożyczki oraz okresu spłaty ukazuje nam się wysokość miesięcznej raty jak również nieco mniejszym druczkiem łączna kwota do spłaty i wysokość RRSO.

Koszty pożyczek w Hapi – te są zbliżone do podobnych ofert tego typu a nawet są nieco mniejsze w porównaniu do ofert takich firm jak Zaimo czy Incredit. Ale z drugiej strony znacznie wyższe jeśli porównamy ofertę z opcją Przelew Providenta. W przypadku jeśli będziemy zainteresowani pożyczką w wysokości 5000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy to otrzymamy coś takiego:
Hapi Pożyczki – rata miesięczna 661.42, razem do spłaty 7937.04 zł
Provident – rata miesięczna 569,50, razem do spłaty 6 830,73 zł
(dane aktualne na dzień 2 stycznia 2015)

Jak widać różnica spora tyle że w Hapi pożyczkę dostaniemy praktycznie od ręki, w Providencie będziemy musieli trochę na nią poczekać.

Dla kogo pożyczki w Hapi Pożyczki? O uzyskanie pożyczki mogą ubiegać się osoby już od 18 roku życia które nie posiadają zadłużeń i mają stałe dochody. Firma weryfikuje również wszystkie możliwe bazy od rejestrów dłużników, przez BIK po własne systemy danych.

Wniosek o pożyczkę w HAPI POŻYCZKA

5 Opinie

 1. Ktoś orientuje się jak z przyznawalnością pożyczek – da sie ją uzyskać jak w banku dostałęm odmowną decyzję. Według danych na innych stronach weryfikują dane we wszystkim możliwych bazach więc mamy obawy czy uda mi się u nich cokolwiek uzyskać.

 2. hapii pozyczka jest droga i sprawdzaja w prowidencie taniej ale przelewem i nie sprawdzaja nigdzie

 3. Pewnie że taniej ale na pewno tak szybko pożyczki Ci nie udzielą jak w Hapi i całkowicie przez internet.

 4. Hapi nie jest tania.

  1500 zł na 3 miesiące,to kwota i okres minimum.Wymagają szczegółowych danych,w tym nr nadwozia samochodu.Wymagają podania powodu zaciągania pożyczki,a jak podasz „zły”,to Ci odmówią…

  I oczywiście trzeba zatwierdzić wszystkie „zgody” na przetwarzanie danych,bo inaczej nie da rady zatwierdzić wniosku.
  Umowę mogą wysłać dopiero,kiedy już przyznają pożyczkę,czyli jak będziesz z ręką w nocniku…

  A kalkulator na głównej podaje dane szacunkowe,po wypełnieniu wniosku kwota do spłaty jest wyższa,niż szacunkowa.

  U kłamców nie biorę…

 5. Haha.. nr nadwozia samochodu? Takiego numeru jeszcze nie słyszałem. A jak ktoś nie ma samochodu to co wtedy potrzebują, nr. buta? Faktycznie w Hapi ciężko dostać pożyczkę, ale warunki mają całkiem niezłe. Wydaje mi się że największe szanse na uzyskanie u nich pożyczki będą miały te osoby które co prawda historię kredytową mają ok, ale ze zdolnością nie są specjalnie do przodu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*