Hapi Pożyczki

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

7 udostępnij na FB

No i stało się to co zapowiadane było od kilku miesięcy – Provident uruchomił pożyczki internetowe! Może nie tyle Provident, co firma odpowiedzialna za tą markę czyli Grupa International Personal Finance. Ta firma uruchomiła Hapi Pożyczki czyli długoterminowe pożyczki pozabankowe przez internet.

Rynek pozabankowy rozwinął się w ostatnim latach ogromnie, głównie za sprawą internetowych marek i firm udzielających małe jak i duże pożyczki bez dodatkowych formalności, całkowicie przez internet. Główny atut takich pożyczek to krótki okres czasu w jakim możemy mieć potrzebną gotówkę. Rekordziści przelewają pożyczki swoim klientom nawet w ciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku. Firma odpowiedzialna za Providenta nie mogła stać obojętnie nad otaczającą ją konkurencję. Podjęła więc prace nad stworzeniem atrakcyjnych i szybkich pożyczek pozabankowych online. W połowie grudnia mogliśmy poznać efekt tych prac w postaci nowej marki – Hapi Pożyczki.

Pożyczki na Raty do 48 miesięcy

Nie da się ukryć, że oferta Hapi Pożyczki na pierwszy rzut oka wygląda dosyć atrakcyjnie. Szczególnie dla osób szukających pożyczek z długim okresem spłaty. Kwoty pożyczek od 1500 zł do nawet 250 00 zł i to zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów. Wysokość przyznanej pożyczki uzależniona jest jednak głównie od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Okres spłaty możemy sobie również dowolnie ustalić i uzależnić go od naszych potrzeb. Tu mamy do dyspozycji zakres od 3 do 48 miesięcy.

Hapi Pożyczki – Opinie

Pozytywnie zaskoczył nas panel, za pomocą którego możemy wybrać kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Nie zaskakuje niczym nowym ponieważ przypomina on inne “suwaki” stosowane u internetowych firm pożyczkowych. Jest jednak łatwo i przejrzyście, a do tego możemy poznać dokładny koszt pożyczki. Po wprowadzeniu interesującej nas kwoty pożyczki oraz okresu spłaty, ukazuje nam się wysokość miesięcznej raty jak również nieco mniejszym druczkiem, łączna kwota do spłaty i wysokość RRSO.

Koszty pożyczek w Hapi – te są zbliżone do podobnych ofert tego typu, a nawet są nieco mniejsze w porównaniu do ofert takich firm jak Monedo czy Incredit. Ale z drugiej strony znacznie wyższe, jeśli porównamy ofertę z opcją Przelew Providenta. W przypadku jeśli będziemy zainteresowani pożyczką w wysokości 5000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy to otrzymamy ratę miesięczną w wysokości od 437,67 zł. Dokładny koszt pożyczki uzależniony jest jednak od oceny zdolności i historii kredytowej kredytobiorcy.

Jak widać różnica spora tyle że w Hapi pożyczkę dostaniemy praktycznie od ręki, w Providencie będziemy musieli trochę na nią poczekać.

Dla kogo pożyczki w Hapi Pożyczki? O uzyskanie pożyczki mogą ubiegać się osoby już od 18 roku życia, które nie posiadają zadłużeń i mają stałe dochody. Firma weryfikuje również wszystkie możliwe bazy od rejestrów dłużników, przez BIK po własne systemy danych.

Czytaj również

7 Comments
 1. Ktoś orientuje się jak z przyznawalnością pożyczek – da sie ją uzyskać jak w banku dostałęm odmowną decyzję. Według danych na innych stronach weryfikują dane we wszystkim możliwych bazach więc mamy obawy czy uda mi się u nich cokolwiek uzyskać.

 2. Hapi nie jest tania.

  1500 zł na 3 miesiące,to kwota i okres minimum.Wymagają szczegółowych danych,w tym nr nadwozia samochodu.Wymagają podania powodu zaciągania pożyczki,a jak podasz “zły”,to Ci odmówią…

  I oczywiście trzeba zatwierdzić wszystkie “zgody” na przetwarzanie danych,bo inaczej nie da rady zatwierdzić wniosku.
  Umowę mogą wysłać dopiero,kiedy już przyznają pożyczkę,czyli jak będziesz z ręką w nocniku…

  A kalkulator na głównej podaje dane szacunkowe,po wypełnieniu wniosku kwota do spłaty jest wyższa,niż szacunkowa.

  U kłamców nie biorę…

 3. Haha.. nr nadwozia samochodu? Takiego numeru jeszcze nie słyszałem. A jak ktoś nie ma samochodu to co wtedy potrzebują, nr. buta? Faktycznie w Hapi ciężko dostać pożyczkę, ale warunki mają całkiem niezłe. Wydaje mi się że największe szanse na uzyskanie u nich pożyczki będą miały te osoby które co prawda historię kredytową mają ok, ale ze zdolnością nie są specjalnie do przodu.

 4. Wymagania spore to prawda, sprawdzają też chyba wszystkie możliwe bazy, ale za to można liczyć na jedną z najtańszych pożyczek na rynku pożyczek pozabankowych.

 5. Jedna z nielicznych firm, które w tym trudnym okresie nadal udziela pożyczki pozabankowe przez internet. Hapi Pożyczki to idealna opcja dla osób które szukają większych pożyczek.

  (5/5)

Oceń: