Pożyczka OK

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

7 udostępnij na FB

Dzisiaj skupię się na nowej marce która pojawiła się na rynku pożyczek długoterminowych a jest nią Pożyczka OK. Marka choć nowa, to firma za nią stojąca na pewno do nowicjuszy nie należy. Mowa tu oczywiście o SMS Kredyt, pod skrzydłami której działa właśnie Pożyczka OK.

SMS Kredyt znany do tej pory głównie chwilówek, już od dłuższego czasu ostrzył sobie apetyt na wkroczenie na rynek pożyczek długoterminowych . Jeszcze pod macierzystą nazwą zaczął udzielać pożyczek ratalnych z miesięczną spłatą. Pożyczka OK to jednak całkowicie nowa marka i całkowicie odświeżona oferta. O której dziś pozwolę sobie kilka słów więcej napisać.

Pożyczka OK pożyczki długoterminowe przez internet

Zacznę może od tego, kto ma szansę ma uzyskanie pożyczki w Pożyczka OK. Mogą to być osoby które ukończyły 20 lat i posiadają stałe źródło dochodu umożliwiające spłatę rat pożyczki. Osoby takie, aby uzyskać pożyczkę nie mogą posiadać negatywnej historii kredytowej w bazach BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, BIK S.A. Wymagania więc dosyć spore jak na firmę pozabankową, szczególnie pod względem baz w których sprawdzane są nasze dane. No ale może firma spojrzy na nas łaskawszym okiem niż bank który odmówił nam udzielenia kredytu, właśnie z powodu nie najlepszej historii kredytowej.

Ile możemy uzyskać pożyczki w Pożyczka OK? Kwoty pożyczek to od 1000 zł do  nawet 60 000 zł. Z wybranym okresem spłaty który może sięgać od 6 do 60 miesięcy.

Jaki jest koszt Pożyczki OK?

Postanowiłem to sprawdzić na bazie artykułu który w ubiegłym tygodniu zamieściłem na łamach bloga. A który dotyczył najtańszych pożyczek 6-miesięcznych dostępnych pozabankowo i przez internet. Tam najtańsza rata miesięczna przy pożyczce w wysokości 2000 zł z okresem spłaty w 6 miesięcznych ratach wynosiła 463.10 zł. Ile może nam zaproponować Pożyczka OK przy takiej samej pożyczce? Rata miesięczna wyniesie dokładnie 476.45 zł czyli nie wiele więcej od najtańszej oferty pożyczki. Całkiem nieźle..

Jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę? Pierwszy krok to tradycyjne złożenie wniosku przez internet. Po którym powinniśmy otrzymać decyzję o przyznaniu pożyczki za pośrednictwem sms’a. Jeśli decyzja będzie pozytywna to dzień później powinien pojawić się u nas kurier z umową pożyczki do podpisania. Gdy umowa dotrze do firmy pożyczkowej to wtedy pożyczka powinna trafić na nasze konto bankowe. Lub będziemy mogli odebrać ją na poczcie, jeśli taką metodę otrzymania pożyczki wybraliśmy.

Czytaj również

7 Comments
  1. Czy może się ktoś podzielić swoją opinią na temat Pożyczka OK? Czy jak dostałem odmowną decyzję o przyznaniu kredytu w kilku bankach, to będę miał szanse uzyskania u nich pożyczki? Nie mam negatywnej historii w BIK, opóźnienia były ale nie duże więc myślę że pod tym kątem wszystko powinno być w porządku.

    • Jasne, jak najbardziej powinieneś spróbować tym bardziej jeśli teraz masz dobrą zdolność do uzyskania pożyczki czyt. wpływy na konto, umożliwiające spłatę rat pożyczki. Firmy pożyczkowe takie jak Pożyczka OK łagodniejszym okiem podchodzą do klientów, więc nie ma takiej spinki jak w przypadku banków. Nie dostaniesz w jednej firmie to składasz wniosek w drugiej – to w dzisiejszych czasach żaden problem, tym bardziej że robi się to przez internet.

  2. Od jakiegoś czasu w Pożyczka OK można pożyczyć już nawet 7000 zł. Nie trudno jednak policzyć sobie za pomocą kalkulatora, że jeśli weźmiemy taka dużą pożyczkę a do tego jeszcze skorzystamy z maksymalnego okresu spłaty jaki jest tam dostępny to wyjdzie nam że do zapłacenia będziemy mieli kwotę dwukrotnie większą od tej co pożyczyliśmy. Niby pożyczka internetowa a koszty jak w pożyczce domowej u Providenta.

  3. Ja mam pozytywną historię kredytową w tych bazach tzn. nie mam w nich żadnych zadłużeń bo rachunki czy raty płacę raczej terminowo. U mnie problemem może być jednak to że pracuję na pół etatu więc nie mam zbyt wysokich dochodów. Z tego powodu nie dostałam kredytu, nie mam również konta w banku ponieważ nie chcę ponosić jeszcze dodatkowych kosztów za jego utrzymanie. Dlatego zainteresowała mnie oferta Pożyczki OK i zastanawiam się czy mam szansę otrzymania od nich pożyczki?

  4. Można u nich pożyczyć już 7000 zł i koszty nie są wcale jakieś drastycznie wysokie, choć faktycznie do najtańszych nie należą jak już ktoś wcześniej zauważył. Zawsze to jakaś alternatywa, jeśli w banku nie możemy dostać pożyczki, gdy mamy takie zapotrzebowanie.

  5. Od jakiegoś czasu firma Pożyczka OK udziela również pożyczki Giro, dzięki czemu do uzyskania pożyczki nie jest konieczne posiadanie konta bankowego. Zamiast tego dostaje się specjalny czek z którym można odebrać pożyczkę bezpośrednio w okienku pocztowym. Pożyczka OK również takie coś umożliwia, więc warto zapytać.

  6. Witam.Ubiegam się o pożyczkę w tej firmie, ale mam negatywny wpis w BIKu i trochę zaleglosci.Nie wiem czy jest sens się ubiegac czy nie będę miał odmowy.

Oceń: