SMS Kredyt

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Firma SMS Kredyt na działa na krajowym rynku pozabankowym już stosunkowo długo. Firma do tej pory skupiała się na udzielaniu małych pożyczek zwanych popularnie chwilówkami, jednak w ostatnim czasie postanowiła poszerzyć swoją ofertę o pożyczki długoterminowe.

Zacznijmy może od chwilówek oferowanych przez SMS Kredyt. Znajdziemy tu kwoty małych pożyczek od 200 zł do 800 zł z możliwością spłaty w ciągu 15 lub 30 dni. Pod względem kosztów pożyczki jest całkiem nieźle a więc w porównaniu do konkurencyjnych firm, SMS Kredyt znajduje się gdzieś na początku oferując najniższe koszty chwilówek. Koszt pożyczenia 500 zł z okresem spłaty 30 dni zamyka się w kwocie 600 zł, a więc za pożyczenie takiej kwoty będziemy musieli zapłacić równe 100 zł.

A jak wygląda oferta pożyczek długoterminowych w SMS Kredyt? Tutaj możemy pożyczyć całkiem sporo ponieważ nawet do 15 000 zł z okresem spłaty rozłożonym od 12 do 48 miesięcy.

Kto może uzyskać pożyczkę w SMS Kredyt?

Wszystkie osoby nie młodsze niż w wieku 20 lat i nie starsze niż 80 lat. Osoby takie powinny również posiadać stałe źródło dochodu oraz stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Ponadto jak w przypadku większości firm udzielających pożyczek pozabankowych, SMS Kredyt nie udziela pożyczek osobom posiadającym negatywną historię kredytową w BIG InfoMonitor.

W przypadku pierwszej udzielanej pożyczki, formalności powinny zamknąć się w czasie nie dłuższym niż 30 minut, w przypadku kolejnych pożyczek czas ten może się skrócić nawet do 5 minut.

Czytaj również

Oceń: