Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki na 6 miesięcy dostępne pozabankowo

Gdzie uzyskać najtańszą pożyczkę pozabankowa na okres pół roku czyli 6 miesięcy? O tym właśnie w dzisiejszym zestawieniu pożyczek długoterminowych.

Dzisiaj kontynuacja artykułu który pojawił się przed kilkoma dniami a był rankingiem najtańszych pożyczek pozabankowych udzielanych z okresem spłaty 3 miesięcy. Poszłem za ciosem i dzisiaj przedstawię najtańsze opcję pożyczek 6-miesięcznych. Pożyczki na 6 miesięcy które dostępne są pozabankowo i całkowicie przez internet a więc bez potrzeby ruszania się z kanapy fotela.

W przypadku rankingu pożyczek 3-miesięcznych kierowałem się kwotą 1500 zł. Aby tym razem ponownie nie robić zestawienia na podstawie tej samej kwoty, postanowiłem że tym razem za cel wezmę sobie pożyczki 2000 zł z okresem spłaty 6 miesięcy.

1. RATKA.pl (Aasa Polska S.A)
Rata miesięczna: 463.10 zł
(koszt pierwszej raty, pozostałe raty pożyczki są malejące)

A zaczynam od firmy która nie pojawiła się w poprzedniej piątce firm z dosyć prostego względu. Firma nie udziela pożyczek z tak krótkim okresem spłaty jak 3 miesięce. Najkrótszy możliwy okres spłaty w przypadku Ratki to 6 miesięcy stąd też możliwość pojawienia się w tym zestawieniu i co ciekawe zaraz na 1 miejscu. Oczywiście nie bez powodu ponieważ właśnie w Ratce znajdziemy najtańszą ratę pożyczki. Jest to najtańsza dostępna pożyczka pozabankowa w wysokości 2000 zł z 6-miesięcznym okresem spłaty którą uzyskamy całkowicie internetowo.

O pożyczki na 6 miesięcy w Ratka.pl mogą ubiegać się osoby które ukończyły 20 lat. Osoby które zamieszkują na terenie Polski, posiadają stałe dochody a przy tym nie są osobami zadłużonymi w bazach BIG InfoMonitor, ERIF lub KRD.

2. HAPI POŻYCZKI
Rata miesięczna: 466.08 zł

Rata miesięczna w Hapi Pożyczki, który w poprzednim zestawieniu zajął pierwszą pozycję w zasadzie nie różni się zbytnio, ale ogólny koszt pożyczki jest jednak delikatnie wyższy. W każdym bądź razie jeśli ktoś będzie szukał najtańszej pozabankowej pożyczki to w pierwszej kolejności powinien sprawdzić propozycję Ratki, Aasa czy Hapi. Ponieważ właśnie w tych firmach uzyska najtańsze koszty pożyczki. Jest jeszcze co prawda Provident który posiada dosyć przystępne koszty w opcji przelew ale nie jest ona dostępna online.

Wracając do Hapi możliwość uzyskania pożyczki mają osoby już od 18 roku życia, które mają czyste bazy oraz posiadają dochody umożliwiające spłacenie raty pożyczki.

3. INCREDIT
Rata miesięczna: 500.00 zł

Kolejną firmą w moim dzisiejszym zestawieniu jest firma Incredit w której również bez większych przeszkód pozyskamy pożyczkę 2000 zł na 6 rat miesięcznych. Rata już nieco wyższa niż u poprzednio przedstawionych firm ale nie specjalnie wygórowana. Do uzyskania pożyczki w Incredit wystarczy nam w zasadzie kilka minut na złożenie wniosku i odebranie telefonu od konsultanta. Jeżeli mamy ukończone 20 lat i brak zadłużeń w bazach dłużników to potrzebną gotówkę na swoim koncie możemy mieć nawet w ciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku o pożyczkę.

4. FERRATUM
Rata miesięczna: 566.67 zł

Ferratum to kolejna marka w której możecie się ubiegać pozabankowo o pożyczki na 6 miesięcy w wysokości 2000 zł. Wymagania do uzyskania pożyczki nie są zbyt duże ponieważ do otrzymania pożyczki wystarczy ukończone 21 lat i czysta baza w Krajowym Rejestrze Długów. Wszystkie potrzebne formalności załatwicie przez internet. Bez konieczności dosyłania dodatkowych dokumentów potwierdzających uzyskiwany dochód.

5. ZAPLO
Rata miesięczna: 576.47 zł

I na ostatniej, piątej pozycji znalazła się propozycja Zaplo. Rata pożyczki jak widać do najniższych nie należy i różni się o ponad 100 zł od firm przedstawionych na pierwszych pozycjach. Na plus Zaplo przemawia na pewno fakt że wszystkie formalności związane z potrzebną pożyczką załatwimy bardzo sprawnie. Potrzebna gotówka na nasze konto może trafić nawet w kilkanaście minut od chwili złożenia wniosku.

  1. A jeszcze taniej będzie w Providencie, tyle że przez internet u nich akurat pożyczki nie dostaniemy. Ale jak ktoś ma trochę więcej czasu i nie spieszy mu się z uzyskaniem gotówki to właśnie u nich dostanie najniższą ratę, pod warunkiem że weźmiemy pożyczkę w opcji Przelew a nie w Domowej bo ta jest koszmarnie droga.

    • Już od dłuższego czasu dostaniemy, tyle że może nie wszyscy mają szanse na jej uzyskanie. Firma weryfikuje naszą zdolność kredytową i historię i jeśli jest pozytywna to udzieli nam pożyczki online, jeśli nie jest odpowiednia to wtedy zaproponują nam tradycyjną pożyczkę domową, którą możemy wziąć lub jej nie brać.

  2. Ja z mojej strony mogę polecić pożyczki Zaplo bo mają na prawdę przystępną ofertę pożyczek i do tego bardzo łatwo dostępne. Bardzo szybko są załatwiane formalności przez tą firmę. A przypadku pożyczki na 6 miesięcy koszt pożyczki wcale nie wychodzi aż taki duży. Ty bardziej biorąc pod uwagę że jednak jest to bądź co bądź pożyczka pozabankowa.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*