Pożyczki INCREDIT

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

8 udostępnij na FB

Kolejna z firm udzielająca pozabankowo pożyczek długoterminowych. Która pojawiła się pod skrzydłami firmy na co dzień udzielającej chwilówki. Mowa oczywiście o firmie Netcredit i działającej pod jej skrzydłami marce Incredit.

Incredit oferuje pożyczki pozabankowe do 5000 zł z okresem spłaty pożyczki w 4 ratach miesięcznych. W przypadku nowych klientów został jednak ustanowiony limit i dlatego osoby zaciągające po raz pierwszy pożyczające gotówkę w Incredit nie uzyskają większej kwoty niż 1000 zł. Przy kolejnych zaciąganych pożyczkach mamy już możliwość wnioskowana o wyższe kwoty.

Pożyczka na 4 raty miesięczne w Incredit

Wybierając kwotę pożyczki możesz również samodzielnie wybrać okres spłaty. Może on wynosić od 1 do 24 miesięcy. W przypadku wyboru dłuższego okresu spłaty musimy się jednak liczyć z tym że koszt pożyczki być stosunkowo wysoki. Przykładowo jeśli chcielibyśmy pożyczyć 2000 zł na 24 miesiące, to rata miesięczna wyniosłaby 200 zł. Co łącznie dałoby do spłaty sumę 4800 zł. Koszt w tym wypadku byłby dosyć spory. Dużym udogodnieniem jest możliwość uzyskania pełnej informacji na temat kosztów pożyczki. Jeszcze przed podjęciem decyzji o jej zaciągnięciu. Wskazując kwotę pożyczki oraz okres spłaty otrzymujemy czarno na białym kwotę miesięcznej raty.

Jakie wymagania stawia Incredit potencjalnym pożyczkobiorcom? Pożyczki w Incredit są skierowane do osób w wieku od 22 do 65 lat. Które nie posiadają opóźnień w spłacie innych pożyczek oraz posiadają stałe dochody. Czy to z tytułu umowy o pracę, renty lub emerytury lub samozatrudnienia. Do uzyskania pożyczki wymagane jest również posiadanie rachunku bankowego oraz telefon komórkowy.

Pożyczka Incredit całkowicie przez internet

wszystkie formalności związane z pożyczką w Incredit dopełnimy całkowicie przez internet. Uzyskamy ją więc bez wychodzenia z z domu. Nawet umowa generowana jest elektronicznie i zostanie dotarczona drogą mailową.

Spłata pożyczki – Raty pożyczki w określonym terminie, raz w miesiącu przelewamy na wyznaczone wcześniej konto. A do wykonywania przelewu możemy używać zarówno przelewów internetowych jak również opłacać je przelewem w banku.

Czytaj również

8 Comments
 1. Chyba najmniej skomplikowane formalności związane z uzyskaniem pożyczki, miałem w tej właśnie firmie. Pewnym problemem na którym zwróciłbym uwagę może być to, że nie od razu pożyczymy tu większą kwotę pożyczki. W ramach pierwszej pożyczki oferują maksymalnie do 2000 zł, dopiero jak tą pierwszą spłacimy terminowo, wtedy będziemy mogli liczyć na uzyskanie większej gotówki w Incredit.

 2. Jedna z firm która fachowo podchodzi do swoich klientów, i faktycznie tych pożyczek udziela. Pożyczki pozabankowe zawsze kojarzyły mi się z takimi pożyczkami które łatwiej uzyskać niż kredyt w banku. Incredit należy właśnie do takich firm w których mamy duże szanse na uzyskanie pożyczki w przypadku odmownej decyzji z banku. Może koszty nie należą do najniższych jeśli porównamy je do innych ofert firm pozabankowych, ale za to w Incredit mamy duże szanse dostania pożyczki i uzyskania jej szybko, jeszcze tego samego dnia.

 3. Może fachowo, może mało skomplikowane, ale drogie w spłacie te pożyczki. Nie wiem czy porównywaliście sobie je z innymi firmami ale w zestawieniu z wieloma ofertami które są dostępne przez internet, ta oferta Incredit jest jednak dosyć droga w spłacie. Warto więc sprawdzić w pierwszej kolejności inne propozycje, jeśli Wam odrzucą wniosek, wtedy można w ostateczności u nich spróbować.

 4. To bardziej propozycja dla tych osób, którym zależy na czasie, bez oglądania się na koszty. Pożyczkę można u nich faktycznie mieć bardzo szybko ale jak pisał Seba na niezbyt korzystnych warunkach. Chociaż porównując koszty, to ani tak zrównały się one ostatnią z ofertami większości firm. Jak chcemy taniej to na pewno taką tańszą pożyczkę dostaniemy w Wonga czy Monedo, ale musimy wiedzieć że te firmy będą stawiały większe wymagania.

 5. Na pewno ucieszą się te osoby, które chcą pożyczkę uzyskać bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Incredit takich nie wymaga ale na pewno będzie nam potrzebny dostęp do konta, na które wpływa nasza miesięczna wypłata. Moim zdaniem dobra oferta, ale są tańsze 😉

 6. Obok Zaplo jedna z nielicznych firm pożyczkowych w których nie ma większego problemu z dostaniem pożyczki. Jeśli nie mamy jakichś dużych zadłużeń i zarabiamy przynajmniej najniższą krajową to nie powinno być problemu z dostaniem pożyczki w Incredit.

 7. W ostatnim czasie pożyczki Incredit przeszły małą metamorfozę. Choć sama wysokość pożyczek pozostała niemal bez zmian ponieważ wynosi ona do 9500 zł (dla nowych klientów do 4000 zł), to zmienił się okres spłaty pożyczki. Aktualnie firma Incredit udziela pożyczek na maksymalnie na 4 miesięczne raty.

  (5/5)
  • Firma udziela pożyczki bez BIK czy będzie problem z jej uzyskaniem jeśli nie mam zbyt pozytywnej historii kredytowej w bazach?

   (4/5)

Oceń: