Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Wysokie pożyczki pozabankowe

Potrzebujecie pożyczki powyżej 10 000 zł a nie możecie uzyskać jej w banku? Podpowiem Wam gdzie znajdziecie w miarę sensowne rozwiązania na uzyskanie takiej gotówki.

Na łamach Banki24 poruszam głównie tematy związane z pożyczkami pozabankowymi, ale raczej skupiając się na mniejszych kwotach pożyczek, których wysokość najczęściej nie przekracza kilku tysięcy złotych. Robię to głównie z tego powodu ponieważ wiem że zaciągnięcie wysokiej pożyczki pozabankowej to przede wszystkim bardzo duże ryzyko a poza tym nie małe koszta. Nie ma praktycznie firm które oferowałyby tanie w spłacie, duże pożyczki pozabankowe.

Postanowiłem jednak że w tym artykule przyjże się firmom, które w ofercie mają wysokie pożyczki pozabankowe, których kwota przekracza 10 000 zł. Skupiłem się jednak wyłącznie na sprawdzonych firmach, które nie należą do grona firm, pobierających wysokie przedpłaty czy opłaty przygotowawcze przed udzieleniem pożyczki a w ostateczności nie udzielają swoim klientom pożyczek, które im zapewniali. Jeśli interesują Was mniejsze kwoty pożyczek do 10 000 zł to odsyłam Was do innego artykułu w którym opisywałem pożyczki pozabankowa z niską ratą, jeśli jednak szukacie większej pożyczki to propozycje poniższych firm mogą Was zainteresować.

PROVIDENT
Maksymalna kwota pożyczki: 15 000 zł
Okres spłaty pożyczki: do 24 miesięcy

Od tej firmy zaczynam z jednego głównego powodu – jeśli szukamy dużej pożyczki pozabankowej powyżej 10 tysięcy złotych to powinniśmy zacząć swoje poszukiwana właśnie od nich. Głównie z tego powodu, że firma Provident posiada najtańsze koszty przy tak dużych kwotach pożyczek. Szczególnie dotyczy to, dosyć taniej w spłacie (jak na pożyczkę pozabankową) opcji przelew z ratą miesięczną. Jednak nawet w opcji domowej łączny koszt pożyczki nie przekroczy dwu krotności pożyczonej kwoty. Jeśli będziecie terminowo spłacać raty pożyczek to gwarantuję Wam że będziecie zadowoleni z współpracy z nimi.

KOKOS
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Okres spłaty pożyczki: do 36 miesięcy

W Kokosie macie możliwość uzyskania jeszcze tańszej pożyczki niż w Providencie, ale tutaj jednak będziecie musieli się trochę bardziej wysilić aby ją uzyskać/. A więc jeżeli zależy Wam bardzo na czasie to raczej będziecie musieli poszukać czegoś innego. Przede wszystkim należy wiedzieć, że te większe kwoty pożyczek zarezerwowane są dla stałych klientów, którzy zaciągali już wcześniej pożyczki i spłacali je terminowo. Poza tym tutaj pożyczki nie otrzymamy od ręki, ponieważ Kokos należy do pożyczek społecznościowych, a więc aby ją uzyskać musi zebrać się odpowiednia liczba osób, które będą chętne do udzielenia nam pożyczki.

PROPOŻYCZKA
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Okres spłaty pożyczki: do 12 miesięcy

Propożyczka to pośrednik w udzielaniu pożyczek pozabankowych, ale współpracujący wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi firmami z tego sektora. W ofercie firmy znajdują się zarówno małe pożyczki, jak również wysokie pożyczki pozabankowe, mogące sięgać nawet do 25 000 zł. Uzyskanie pożyczki możliwe jest dla osób które mają ukończone 18 lat oraz posiadają dowód osobisty a przy większych kwotach pożyczek, mogą od nas wymagać przekazania zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu.

PROFI CREDIT
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Okres spłaty pożyczki: do 48 miesięcy

W Profi Credit znajdziemy bardzo duże kredyty pozabankowe, ale niestety będziemy musieli za nie, nie mało zapłacić. Oferta firmy obejmuje kilka różnych ofert od pożyczek na oświadczenie, pożyczek na zaświadczenie po pożyczki dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz rolników. W przypadku większych pożyczek wymagane jest ukończone 30 lat oraz posiadanie określonego dochodu. Ciekawą opcją dostępną w ofercie firmy jest możliwość odroczenia spłaty pożyczki.

MOTO POŻYCZKA
Maksymalna kwota pożyczki: 100 000 zł
Okres spłaty pożyczki: do 72 miesięcy

Moto Pożyczka oferuje bardzo wysokie pożyczki pozabankowe sięgające nawet 100 tysięcy złotych, ale oferta ta skierowana jest wyłącznie dla osób które posiadają zabezpieczenie pożyczki w postaci samochodu osobowego bądź dostawczego. Mogą to być również samochody używane, ale do określonego rocznika (nie starsze jak 10-12 lat). Pożyczka udzielana jest bez konieczności posiadania pozytywnej historii kredytowej oraz dochodów. Do uzyskania pożyczki wystarczą dwa dokumenty tożsamości, dowód rejestracyjny pojazdu oraz polisa OC/AC.
Uwaga: bardzo wysokie koszty pożyczki!

RAPIDA MONEY
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Okres spłaty pożyczki: do 48 miesięcy

Ostatnią na dzisiaj firmą oferującą duże pożyczki pozabankowe jest Rapida Money, która w tym roku zadebiutowała na krajowym rynku pożyczek pozabankowych. Jest to oferta w głównej mierze skierowana do osób zadłużonych. Zarówno do tych osób które posiadają negatywną historię kredytową w bazach BIK czy w bazach dłużników. Jak również do tych osób, które posiadają zajęcia komornicze. Uzyskanie pożyczki w Rapida Money możliwe jest w każdym jednym z tych przypadków, pod warunkiem jednak że posiadamy dodatkową osobę, która zostanie gwarantem pożyczki. Jeśli mamy taką osobę w naszym zasięgu, to za pośrednictwem firmy możemy uzyskać pożyczki do 25 000 zł.

6 Comments

  1. Nie polecam.. niestety duże pożyczki pozabankowe zawsze będą drogie. Koszt pożyczki pozabankowej w przypadku takiej duże kwoty będzie przynajmniej dwa razy taki (o ile nawet nie większy) jak w przypadku tradycyjnego kredytu w banku. A więc z jakiej firmy byśmy nie skorzystali to spłata będzie boleć.. Lepiej poszukać sobie jakiejś innej alternatywy.. może pożyczka społecznościowa typu Kokos czy Lendico.

  2. Faktycznie, takie duże pożyczki pozabankowe są strasznie drogie w spłacie i nie ważne czy będzie to pożyczka gotówkowa, pożyczka hipoteczna czy pożyczka pod zastaw samochodu. Jeśli to pożyczka na większą kwotę rzędu 10 czy 15 000 zł to niestety taka pożyczka pozabankowa nie może być tania w spłacie. Wonga czy Vivus może zaproponować nam stosunkowo tanią pożyczkę, ale w ramach pierwszych pożyczek nie dostaniemy u nich więcej jak 3000 zł. Niestety cudów nie ma..

  3. Do tego zestawu można dorzucić jeszcze ofertę firmy Rapida Money która daje nawet do 25 000 zł, pod warunkiem że znajdziemy sobie osobę która zostanie żyrantem pożyczki. Z takich większych pożyczek u nich zdecydowanie dostaniemy najtańszą ofertę pożyczki, co może zainteresować moim zdaniem szczególnie osoby, mające problemy z różnego rodzaju zadłużeniami.

  4. I moim zdaniem taka pożyczka pozabankowa wychodzi jeszcze najtaniej spośród innych firm udzielających duże pożyczki pozabankowe. Wystarczy sobie porównać koszty pożyczek Rapida z innymi firmami które mają w ofercie tak duże pożyczki. Nie jest ich zresztą dużo, więc łatwo to sobie sprawdzić. Jedyny minus, choć może i z drugiej strony atut to konieczność posiadania gwaranta, dzięki temu pożyczka może być tańsza i nie naraża nas na ogromne koszty.

  5. Są pożyczki drogie i są te tańsze, choć w przypadku takich dużych pożyczek pozabankowych niestety musimy przygotować się na ten pierwszy wariant i tu nie ma odstępstwa od tego. Może więc lepiej popytać wśród krewnych, znajomych, jeśli mają dobrą zdolność kredytową czy mogliby nam pomóc i sięgnąć w naszym imieniu po kredyt gotówkowy w banku? Szukanie rozwiązania pozabankowego w przypadku tak dużych kwot, to niestety ładowanie się w kłopoty i to nie małe.

  6. Sprawdźcie jeszcze sobie ofertę Euroloan – https://www.banki24.com.pl/euroloan/, dają pożyczki nawet do 20 000 zł i w porównaniu do większości firm nie mają takich wysokich kosztów. Nie wiem czy wymagania mają większe jak w innych firmach, ale jak ktoś potrzebuje większą kwotę to warto by spróbować własnie u nich ze względu właśnie na nie duże koszta.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*