Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Wysokie pożyczki pozabankowe

Potrzebujecie pożyczki powyżej 10 000 zł a nie możecie uzyskać jej w banku? Podpowiem Wam gdzie znajdziecie w miarę sensowne rozwiązania na uzyskanie takiej gotówki.

Na łamach Banki24 poruszam głównie tematy związane z pożyczkami pozabankowymi, ale raczej skupiając się na mniejszych kwotach pożyczek, których wysokość najczęściej nie przekracza kilku tysięcy złotych. Robię to głównie z tego powodu ponieważ wiem że zaciągnięcie wysokiej pożyczki pozabankowej to przede wszystkim bardzo duże ryzyko a poza tym nie małe koszta. Nie ma praktycznie firm które oferowałyby tanie w spłacie, duże pożyczki pozabankowe.

Postanowiłem jednak że w tym artykule przyjże się firmom, które w ofercie mają pożyczki pozabankowe, których kwota przekracza 10 000 zł. Skupiłem się jednak wyłącznie na sprawdzonych firmach, które nie należą do grona firm, pobierających wysokie przedpłaty czy opłaty przygotowawcze przed udzieleniem pożyczki a w ostateczności nie udzielają swoim klientom pożyczek, które im zapewniali. Jeśli interesują Was mniejsze kwoty pożyczek do 10 000 zł to odsyłam Was do innego artykułu w którym opisywałem pożyczki pozabankowa z niską ratą, jeśli jednak szukacie większej pożyczki to propozycje poniższych firm mogą Was zainteresować.

PROVIDENT
Maksymalna kwota pożyczki: 15 000 zł
Okres spłaty pożyczki: do 24 miesięcy

Od tej firmy zaczynam z jednego głównego powodu – jeśli szukamy dużej pożyczki pozabankowej powyżej 10 tysięcy złotych to powinniśmy zacząć swoje poszukiwana właśnie od nich. Głównie z tego powodu, że firma Provident posiada najtańsze koszty przy tak dużych kwotach pożyczek. Szczególnie dotyczy to, dosyć taniej w spłacie (jak na pożyczkę pozabankową) opcji przelew z ratą miesięczną, ale nawet w opcji domowej łączny koszt pożyczki nie przekroczy dwu krotności pożyczonej kwoty. Jeśli będziecie terminowo spłacać raty pożyczek to gwarantuję Wam że będziecie zadowoleni z współpracy z nimi.

KOKOS
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Okres spłaty pożyczki: do 36 miesięcy

W Kokosie macie możliwość uzyskania jeszcze tańszej pożyczki niż w Providencie, ale tutaj jednak będziecie musieli się trochę bardziej wysilić aby ją uzyskać, a więc jeżeli zależy Wam bardzo na czasie to raczej będziecie musieli poszukać czegoś innego. Przede wszystkim należy wiedzieć, że te większe kwoty pożyczek zarezerwowane są dla stałych klientów, którzy zaciągali już wcześniej pożyczki i spłacali je terminowo. Poza tym tutaj pożyczki nie otrzymamy od ręki, ponieważ Kokos należy do pożyczek społecznościowych, a więc aby ją uzyskać musi zebrać się odpowiednia liczba osób, które będą chętne do udzielenia nam pożyczki.

PROPOŻYCZKA
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Okres spłaty pożyczki: do 12 miesięcy

Propożyczka to pośrednik w udzielaniu pożyczek pozabankowych, ale współpracujący wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi firmami z tego sektora. W ofercie firmy znajdują się zarówno małe pożyczki, jak również wysokie kwoty pożyczek pozabankowych, mogące sięgać nawet do 25 000 zł. Uzyskanie pożyczki możliwe jest dla osób które mają ukończone 18 lat oraz posiadają dowód osobisty a przy większych kwotach pożyczek, mogą od nas wymagać przekazania zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu.

PROFI CREDIT
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Okres spłaty pożyczki: do 48 miesięcy

W Profi Credit znajdziemy bardzo wysokie kwoty pożyczek, ale niestety będziemy musieli za nie, nie mało zapłacić. Oferta firmy obejmuje kilka różnych ofert od pożyczek na oświadczenie, pożyczek na zaświadczenie po pożyczki dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz rolników. W przypadku większych pożyczek wymagane jest ukończone 30 lat oraz posiadanie określonego dochodu. Ciekawą opcją dostępną w ofercie firmy jest możliwość odroczenia spłaty pożyczki.

MOTO POŻYCZKA
Maksymalna kwota pożyczki: 100 000 zł
Okres spłaty pożyczki: do 72 miesięcy

Moto Pożyczka oferuje bardzo wysokie kwoty pożyczek sięgające nawet 100 tysięcy złotych, ale oferta ta skierowana jest wyłącznie dla osób które posiadają zabezpieczenie pożyczki w postaci samochodu osobowego bądź dostawczego. Mogą to być również samochody używane, ale do określonego rocznika (nie starsze jak 10-12 lat). Pożyczka udzielana jest bez konieczności posiadania pozytywnej historii kredytowej oraz dochodów. Do uzyskania pożyczki wystarczą dwa dokumenty tożsamości, dowód rejestracyjny pojazdu oraz polisa OC/AC.
Uwaga: bardzo wysokie koszty pożyczki!

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*