Pożyczki online z wysoką przyznawalnością

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

9 udostępnij na FB
pożyczki online z wysoką przyznawalnością Choć dostępnych ofert wśród pożyczek internetowych jest na prawdę sporo, to jednak nie we wszystkich firmach uzyskamy pożyczkę równie łatwo. Przedstawiamy Wam zestawienie firm, które udzielają pożyczki online z wysoką przyznawalnością .

Jeszcze kilka lat temu znalezienie firmy, udzielającej pożyczki online i spłacanej w ratach miesięcznych, graniczyło niemal z cudem. Dzisiaj takich firm jest na tyle dużo, że możemy przebierać w wielu dostępnych ofertach. Zarówno jeśli chodzi o pożyczki dostępne za pośrednictwem firm pożyczkowych, jak również tych, które udzielają banki.

Było już na naszych łamach zestawienie najtańszych pożyczek udzielanych drogą pozabankową. Dzisiaj więc zajmiemy się tematem tych pożyczek, które można w łatwy i szybki sposób uzyskać a więc skupimy się na pożyczkach z dużą przyznawalnością. Tym razem jednak, nie skupimy się wyłącznie na firmach z sektora pozabankowego, ale poszerzymy nasze zestawienie również o ofertę bankową.

Nasze TOP5 – Pożyczki online z wysoką przyznawalnością

A zaczniemy właśnie od banku, który w ostatnim czasie co raz śmielej radzi sobie na ryku pożyczek internetowych. Mowa o Eurobanku i ich ofercie pożyczek udzielanych całkowicie online. W ramach tej oferty, bank ma dla nas dwie propozycje. Kredyt internetowy w wysokości do 4000 zł możemy otrzymać bez jakichkolwiek dodatkowych dokumentów. Nie są potrzebne ani zaświadczenia o dochodach, ani nawet wyciąg z rachunku bankowego. W ramach takiej pożyczki bez zaświadczeń, będziemy mogli uzyskać do 4000 zł. Jeśli jednak będzie nam zależało na uzyskaniu znacznie większej kwoty, bank będzie mógł zaproponować nam pożyczkę w wysokości nawet do 50 000 zł. Taka pożyczka udzielana jest online, również charakteryzuje się wysoką przyznawalnością, ale do jej uzyskania będzie potrzebny, dodatkowy dokument poza samym dowodem osobistym. Nie musi to być standardowe zaświadczenie od naszego pracodawcy, ponieważ w zupełności wystarczy nam do tego wyciąg z konta bankowego. Choć pożyczka online Eurobanku jest chętnie udzielana przez bank, to należy mieć świadomość że do jej uzyskania, należy posiadać pozytywną historię kredytową w bazach BIK oraz odpowiednią zdolność kredytową.

Kolejna propozycja to firma pożyczkowa, działająca już od dłuższego rynku pożyczek internetowych. Zaplo umożliwi nam uzyskanie pożyczki również wtedy, kiedy bank odrzuci nasze wniosek o kredyt. Za pośrednictwem firmy mamy możliwość otrzymania pożyczki w wysokości do 15 000 zł. Podobnie jak w banku, jej spłata odbywa się równych ratach miesięcznych a możemy ją podzielić na okres od 3 do 36 miesięcy. Jeśli będziemy chcieli przyrównać o ile taka pożyczka będzie droższa w spłacie, od tradycyjnej pożyczki bankowej, możemy do tego celu użyć kalkulatora zamieszczonego na stronie Zaplo. Z jego pomocą w ciągu kilkunastu sekund obliczymy wysokość raty miesięcznej pożyczki. Dużym atutem Zaplo jest możliwość uzyskania pożyczki w ciągu kilkudziesięciu czy nawet kilkunastu najbliższych minut. Firma nie ma dużych wymagań względem pożyczkobiorcy. Podstawowy warunek mówi o ukończonym 19 roku życia i braku negatywnych opinii w ogólno dostępnych rejestrach dłużników i bazie BIK. Zaplo również należy do firm, w których zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach nie są wymagane dodatkowe do uzyskania pożyczki.

Ferratum to dosyć uniwersalna oferta, ponieważ powinna zainteresować zarówno te osoby, które interesuje pożyczenie pożyczki online z wysoką przyznawalnością i ze standardowymi ratami miesięcznymi. Jak również te osoby, które chciałyby swoje zadłużenie spłacić w jak najkrótszym możliwym czasie. Jeżeli należycie do grona tych ostatnich, to Ferratum może Wam zaproponować spłatę całej pożyczki w ciągu 30 czy nawet 15 dni. Co więcej, jeśli z oferty firmy nigdy wcześniej nie korzystaliście, to będziecie mogli ją otrzymać bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Warunek? Spłata całej pożyczonej kwoty w ustalonym terminie a więc 15 lub 30 dniach, w zależności od tego jaki okres spłaty wybraliście. Oczywiście Ferratum udostępnia również spłatę pożyczki w ratach miesięcznych. Wybierając tę opcję, będziemy mieli do dyspozycji okres spłaty od 3 do 24 miesięcy. Ferratum umożliwia udzielenie pożyczki online wszystkim osobom, które mają ukończone 21 lat i nie miały nigdy wcześniej problemów z zadłużeniami.

Najwyższa przyznawalność – Provident

Kolejna firma w zestawieniu pożyczek z dużą przyznawalnością, to nasz stary dobry znajomy czyli firma Provident. Firma działa na rynku pożyczkowym w Polsce już od 20 lat i cały czas na brak klientów nie narzeka. Głównie dzięki temu, że obserwuje rynek i zmienia się razem z nim. Dzięki temu, jeśli nie chcemy w Providencie brać tej “domowej” pożyczki, z którą firma była przez długie lata kojarzona, to możemy skorzystać z pożyczki internetowej. Będziemy mogli ją spłacać w standardowych ratach miesięcznych i takiej długości, jaki sobie wybierzemy. Provident udostępnia na dzień dzisiejszy pożyczki gotówkowe na raty w maksymalnej wysokości 20 000 zł oraz okres spłaty pożyczki od 3 do 48 miesięcy. Wniosek o pożyczkę w firmie będzie mogła złożyć każda osoba która ukończyła już 18 lat i posiada dochód, który umożliwia jej spłatę rat pożyczki. Pożyczka samoobsługowa dostępna w ramach oferty firmy, udzielana jest całkowicie przez internet i bez konieczności odbywania spotkania weryfikacyjnego z pracownikiem firmy.

Super Grosz to firma pożyczkowa, która nie zaoferuje nam co prawda najniższych kosztów pożyczki, ale na pewno może zagwarantować nam szybki jej przelew na konto. To ostatni z naszych kandydatów wśród firm, udzielających pożyczki online z wysoką przyznawalnością. Maksymalna wysokość pożyczek dostępnych z ramienia firmy to 15 000 zł. Jej spłatę będziemy mogli rozłożyć nawet na okres 60 miesięcy. Choć akurat w tym przypadku nie zalecalibyśmy pożyczenia pieniędzy na tak długi okres, z racji wysokich kosztów jakie będziemy musieli ponieść. Na szczęście firma dosyć jasno przedstawia warunki udzielenia pożyczki a z jej kosztami możemy zapoznać się jeszcze zanim złożymy wniosek o pożyczkę. Super Grosz to pożyczka dla osób posiadających dowód osobisty, zatrudnienie w momencie wnioskowania o pożyczkę, oraz nie mające na koncie wpisów w rejestrach dłużników.

Czytaj również

9 Opinie
 1. Pomocny Finansowo 16 maja 2019 at 08:15

  Może niektórych zmartwię, ale niestety w ostatnim czasie zarówno Ferratum jak i Zaplo zwiększyły scoring, a więc już nie tak łatwo uzyskać u nich pożyczkę, bynajmniej na dzień dzisiejszy. Pozostaje zawsze sprawdzone rozwiązanie w postaci Providenta, a jeśli ktoś za bardzo nie jest zorientowany w ofertach to proponuję Bancovo, który podpowie nam czy mamy szansę na kredyt w banku czy w firmie pożyczkowej, bez dodatkowych prowizji.

  (5/5)
  • Ja myślę że to kwestia czasu, jak ten scoring banki vs parabanki w niedalekim czasie będzie na zbliżonym poziomie. Firmy pożyczkowe widać że nie są już zainteresowane udzielaniem pożyczek osobom, które mają problem ze spłatą.

   (3/5)
 2. Jeśli mamy problem z uzyskaniem pożyczki to polecam sprawdzone rozwiązanie jakim jest Bancovo. Za ich pośrednictwem mamy największe szanse na uzyskanie pożyczki online, z racji tego że współpracują z wieloma bankami oraz firmami pożyczkowymi.

  (4/5)
 3. Chyba najlepiej jednak wychodzi w Providencie, bo w innych firmach to się jednak zmienia. Raz można u nich dostać łatwo pożyczkę, a innym razem jest problem. W Providencie zawsze poratują pożyczką. Jeśli nie mogą nam dać takiej kwoty jakie potrzebujemy to dadzą ale trochę mniejszą i też jest dobrze.

  (5/5)
 4. Można również sprawdzić ofertę firmy Bancovo, która współpracuje z wieloma bankami oraz firmami udzielającymi pożyczki pozabankowe przez internet. Dzięki temu mamy duże szanse na przyznanie pożyczki a do tego całkowicie przez internet.

  (5/5)
 5. Ogólnie na pewno dużo łatwiej o uzyskanie kredytu za pośrednictwem firmy pożyczkowej. Tyle że wtedy musimy być przygotowani na wyższe koszta takiej pożyczki. Dużo zależy od zdolności kredytowej jaką posiadamy a ta jest inaczej oceniania w poszczególnych instytucjach.

  (4/5)
 6. Nie w każdej firma jest taka wysoka przyznawalność pożyczek. Przeważnie te które mają niskie i tanie raty jak Wonga czy Monedo mają zaostrzone wymagania względem potencjalnego klienta. Głównie badana jest głębiej zdolność oraz historia kredytowa.

  (4/5)
 7. Ostatnio większość firm pożyczkowych podniosła poprzeczkę wysoko. Faktycznie, kiedyś w Zaplo czy Monedo można było dosyć łatwo dostać pożyczkę, gdy bank odmówił nam kredytu. Dzisiaj te firmy mają podobnie duże wymagania jak w bankach.

  (3/5)
 8. Jak ktoś szuka pożyczek z większą przyznawalnością jak w bankach, to teraz może spróbować złożyć wniosek o pożyczkę w Monedo. Zwiększyli scoring i przez to są większe szanse na dostanie pożyczki.

  (5/5)
Oceń:*