Pożyczki online z wysoką przyznawalnością

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

15 udostępnij na FB

Jeszcze kilka lat temu znalezienie firmy, udzielającej pożyczki online z wysoką przyznawalnością i spłacanej w ratach miesięcznych, graniczyło niemal z cudem. Dzisiaj takich firm jest na tyle dużo, że możemy przebierać w wielu dostępnych ofertach. Zarówno jeśli chodzi o pożyczki dostępne za pośrednictwem firm pożyczkowych. Jak również tych, które udzielają banki.

Było już na naszych łamach zestawienie najtańszych pożyczek udzielanych drogą pozabankową. Dzisiaj więc zajmiemy się tematem tych pożyczek, które można w łatwy i szybki sposób uzyskać. A więc skupimy się na pożyczkach z dużą przyznawalnością. Tym razem jednak, nie będziemy brali na na tapetę wyłącznie firm z sektora pozabankowego, ale poszerzymy nasze zestawienie również o ofertę bankową.

Nasze TOP5 – Pożyczki online wysoka przyznawalność

Szukając pożyczki przez internet z wysoką przystawalnością, warto swoje poszukiwania rozpocząć od Bancovo. Nie jest to ani bank ani tradycyjna firma pożyczkowa. Bancovo to w wielkim skrócie mówiąc – pośrednik z udzielaniu pożyczek. Ale taki, który nie będzie nas obarczał dodatkowymi kosztami. Znajdzie za to natomiast najlepiej dopasowaną pożyczkę. Zarówno wtedy kiedy poszukujemy dużego kredytu, czy szukamy pożyczki bez sprawdzania BIK. Z pomocą Bancovo mamy więc szansę uzyskać kredyt pożyczkę, nawet jeśli jeden czy drugi bank odrzucił nasz wniosek. Co więcej, Bancowo jest podmiotem współpracującym z wieloma bankami oraz instytucjami pożyczkowymi, które udzielają pożyczek w 100% przez internet. Dzięki temu mamy szansę uzyskać pożyczkę bez wychodzenia z domu. Do uzyskania tego typu pożyczek najczęściej nie są wymagane dodatkowe zaświadczenia, a w zupełności wystarczy wyciąg z konta bankowego.

Bancovo umożliwia uzyskanie pożyczki gotówkowej w wysokości do 200 000 zł z okresem spłaty do 120 miesięcy.

Najwyższa przyznawalność wśród pożyczek pozabankowych

Kolejna firma w zestawieniu pożyczek z dużą przyznawalnością, to nasz stary dobry znajomy czyli firma Provident. Firma działa na rynku pożyczkowym w Polsce już od 20 lat i cały czas na brak klientów nie narzeka. Głównie dzięki temu, że obserwuje rynek i zmienia się razem z nim. Dzięki temu, jeśli nie chcemy w Providencie brać tej “domowej” pożyczki, z którą firma była przez długie lata kojarzona, to możemy skorzystać z pożyczki internetowej.

Będziemy mogli ją spłacać w standardowych ratach miesięcznych i takiej długości, jaki sobie wybierzemy. Provident udostępnia na dzień dzisiejszy pożyczki gotówkowe na raty w maksymalnej wysokości 20 000 zł. Oraz okres spłaty pożyczki od 3 do 48 miesięcy. Wniosek o pożyczkę w firmie będzie mogła złożyć każda osoba która ukończyła już 18 lat i posiada dochód, który umożliwia jej spłatę rat pożyczki. Pożyczka samoobsługowa dostępna w ramach oferty firmy, udzielana jest całkowicie przez internet. Bez konieczności odbywania spotkania weryfikacyjnego z pracownikiem firmy.

Pożyczki na raty z dużą przyznawalnością

Kolejna propozycja to firma pożyczkowa, działająca już od dłuższego rynku pożyczek internetowych. Zaplo umożliwi nam uzyskanie pożyczki również wtedy, kiedy bank odrzuci nasze wniosek o kredyt. Za pośrednictwem firmy mamy możliwość otrzymania pożyczki bez zaświadczeń w wysokości do 10 000 zł. Podobnie jak w banku, jej spłata odbywa się równych ratach miesięcznych. A możemy ją podzielić na okres do 4 miesięcy. Jeśli będziemy chcieli przyrównać o ile taka pożyczka będzie droższa w spłacie, od tradycyjnej pożyczki bankowej, możemy do tego celu użyć kalkulatora zamieszczonego na stronie Zaplo.

Z jego pomocą w ciągu kilkunastu sekund obliczymy wysokość raty miesięcznej pożyczki. Dużym atutem Zaplo jest możliwość uzyskania pożyczki w ciągu kilkudziesięciu czy nawet kilkunastu najbliższych minut. Firma nie ma dużych wymagań względem pożyczkobiorcy. Podstawowy warunek mówi o ukończonym 19 roku życia. Oraz braku negatywnych opinii w ogólnodostępnych rejestrach dłużników i bazie BIK. Zaplo również należy do firm, które nie wymagają zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach do uzyskania pożyczki.

Najczęściej przyznawane pożyczki online

Smartney to również oferta pożyczki online, którą cechuje wysoka przyznawalność. Jest to propozycja, która szczególnie może zainteresować te osoby, którym marzy się pożyczenie większej kwoty pieniędzy. Firma posiada w ofercie pożyczki online na raty w wysokości do 60 000 zł. Okres spłaty pożyczki możemy rozłożyć na dowolną liczbę miesięcy, z zakresu od 6 do 84 miesięcy. Z orientacyjnym kosztem pożyczki może zapoznać się jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Kalkulator dostępny z poziomu strony internetowej firmy przedstawi nam informację o kosztach pożyczki. W tym celu, aby poznać ratę miesięczną pożyczki, wystarczy wskazać kwotę oraz okres spłaty, którym jesteśmy zainteresowani.

Warunkiem uzyskania pożyczki online w Smartney jest ukończenie 23 lat i posiadanie dochodów, które umożliwiają spłatę rat miesięcznych.

Super Grosz to firma pożyczkowa, która nie zaoferuje nam co prawda najniższych kosztów pożyczki, ale na pewno może zagwarantować nam szybki jej przelew na konto. To ostatni z naszych kandydatów wśród firm, udzielających pożyczki online z wysoką przyznawalnością. Maksymalna wysokość pożyczek dostępnych z ramienia firmy to 15 000 zł. Dla nowych klientów limit pożyczek wynosi do 10 000 zł. Spłatę pożyczki będziemy mogli rozłożyć nawet na okres 50 miesięcy. Choć akurat w tym przypadku nie zalecalibyśmy pożyczenia pieniędzy na tak długi okres. Z racji wysokich kosztów jakie będziemy musieli ponieść. Na szczęście firma dosyć jasno przedstawia warunki udzielenia pożyczki. A z jej kosztami możemy zapoznać się jeszcze zanim złożymy wniosek o pożyczkę. Super Grosz to pożyczka dla osób posiadających dowód osobisty, zatrudnienie w momencie wnioskowania o pożyczkę, oraz nie mające na koncie wpisów w rejestrach dłużników.

Aktualizacja: 12.10.2021

Czytaj również

15 Comments
 1. Może niektórych zmartwię, ale niestety w ostatnim czasie zarówno Ferratum jak i Zaplo zwiększyły scoring, a więc już nie tak łatwo uzyskać u nich pożyczkę, bynajmniej na dzień dzisiejszy. Pozostaje zawsze sprawdzone rozwiązanie w postaci Providenta, a jeśli ktoś za bardzo nie jest zorientowany w ofertach to proponuję Bancovo, który podpowie nam czy mamy szansę na kredyt w banku czy w firmie pożyczkowej, bez dodatkowych prowizji.

  (5/5)
  • Ja myślę że to kwestia czasu, jak ten scoring banki vs parabanki w niedalekim czasie będzie na zbliżonym poziomie. Firmy pożyczkowe widać że nie są już zainteresowane udzielaniem pożyczek osobom, które mają problem ze spłatą.

   (3/5)
 2. Jeśli mamy problem z uzyskaniem pożyczki to polecam sprawdzone rozwiązanie jakim jest Bancovo. Za ich pośrednictwem mamy największe szanse na uzyskanie pożyczki online, z racji tego że współpracują z wieloma bankami oraz firmami pożyczkowymi.

  (4/5)
 3. Chyba najlepiej jednak wychodzi w Providencie, bo w innych firmach to się jednak zmienia. Raz można u nich dostać łatwo pożyczkę, a innym razem jest problem. W Providencie zawsze poratują pożyczką. Jeśli nie mogą nam dać takiej kwoty jakie potrzebujemy to dadzą ale trochę mniejszą i też jest dobrze.

  (5/5)
 4. Można również sprawdzić ofertę firmy Bancovo, która współpracuje z wieloma bankami oraz firmami udzielającymi pożyczki pozabankowe przez internet. Dzięki temu mamy duże szanse na przyznanie pożyczki a do tego całkowicie przez internet.

  (5/5)
 5. Ogólnie na pewno dużo łatwiej o uzyskanie kredytu za pośrednictwem firmy pożyczkowej. Tyle że wtedy musimy być przygotowani na wyższe koszta takiej pożyczki. Dużo zależy od zdolności kredytowej jaką posiadamy a ta jest inaczej oceniania w poszczególnych instytucjach.

  (4/5)
 6. Nie w każdej firma jest taka wysoka przyznawalność pożyczek. Przeważnie te które mają niskie i tanie raty jak Wonga czy Monedo mają zaostrzone wymagania względem potencjalnego klienta. Głównie badana jest głębiej zdolność oraz historia kredytowa.

  (4/5)
 7. Ostatnio większość firm pożyczkowych podniosła poprzeczkę wysoko. Faktycznie, kiedyś w Zaplo czy Monedo można było dosyć łatwo dostać pożyczkę, gdy bank odmówił nam kredytu. Dzisiaj te firmy mają podobnie duże wymagania jak w bankach.

  (3/5)
 8. Jak ktoś szuka pożyczek z większą przyznawalnością jak w bankach, to teraz może spróbować złożyć wniosek o pożyczkę w Monedo. Zwiększyli scoring i przez to są większe szanse na dostanie pożyczki.

  (5/5)
  • No chyba nie bardzo, albo może to przed epidemią koronawirusa. Teraz zarówno u nich, jak i w innych firmach pożyczkowych trudno o uzyskanie pożyczki. Przypuszczam że ta przyznawalność w przypadku firm pożyczkowych jest na podobnym poziomie co w bankach.

 9. @Jacek – zgadza się, zresztą nie tylko Ferratum w związku z trudną sytuacją ekonomiczną związaną ze stanem epidemii, była zmuszona zawiesić udzielanie pożyczek. Miejmy nadzieję że oferta pożyczek powróci w przyszłym roku, wraz z poluźnieniem obostrzeń.

  (5/5)
 10. W tych trudnych czasach może być problem z taką pożyczką. Na dzień dzisiejszy nie istnieje więc takie coś jak wysoka przyznawalność, więc trzeba po prostu próbować. Jak wnioski o pożyczki online nie przejdą w banku, to próbować w firmach które udzielają pożyczki pozabankowe.

  (4/5)
 11. W czasie covid ta sytuacja jest bardzo różna, na pewno łatwiej uzyskać chwilówki niż pożyczki ratalne. Wysoka przyznawalność zawsze była w Provident. Jak ktoś nie dostał małego kredytu w banku, to zawsze była szansa uzyskania takiej pożyczki za pośrednictwem tej firmy. I pod tym kątem chyba się nic nie zmieniło.

  (5/5)
 12. Kiedyś jak się nie dostało w banku to większość firm miała pożyczki na raty z dużą przyznawalność np. Provident, Kredito Raty, Rapida. Teraz to ze świeczką szukać takich pożyczek..

  (1/5)

Oceń: