Pożyczka Pozabankowa pod zastaw

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

15 udostępnij na FB

Nie w każdej sytuacji uzyskanie pożyczki czy kredytu jest możliwe. Największe problemy z otrzymaniem dodatkowego finansowania mogą mieć osoby posiadające zadłużenia komornicze czy opóźnienia w spłacie innych kredytów. To samo tyczy się osób prowadzących działalność gospodarczą, które posiadają nie uregulowane zobowiązania wobec ZUS czy Urzędu Skarbowego. Z pomocą w takiej sytuacji może przyjść firma Speed Cash Polska, w ofercie której znajduje się pożyczka pozabankowa pod zastaw.

Wiadomo powszechnie, że pożyczki udzielane pod zastaw to dosyć grząski temat a wiele osób przez zaciąganie takich pożyczek traciły nawet majątek swojego życia. Dlatego też dobór firmy udzielającej takiej pożyczki powinien być w 100 procentach przemyślany. Powinniśmy dokładnie przeanalizować dostępne w internecie opinie na temat konkretnej firmy, z usług której zdecydujemy się skorzystać.

Firma udzielająca pożyczek pozabankowych pod zastaw

Jedną z firm której oferta jest warta rozważenia to Speed Cash Polska. Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pozabankowych pod zastaw i zajmuje się tym nie od dziś. Została ona założona w 2013 roku przez zespół prawników, analityków i ekspertów z branży finansowej. Jest to więc firma posiadająca w swoim zespole osoby z bogatym doświadczeniem, które zostało zdobyte w kancelariach prawnych, bankach czy instytucjach finansowych. Dzięki współpracy z wieloma bankami, firma mogła udzielać kredytów bankowych na bardzo wysokie kwoty. W ciągu ostatnich lat firma podjęła decyzję o udzielaniu pożyczek z własnego kapitału. Dzięki temu w ofercie firmy pojawiła się pożyczka pozabankowa pod zastaw mieszkania, domu lub działki oraz pojazdów. Oferta firmy to również produkty dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz własne firmy. Dostępne kwoty pożyczek w Speed Cash sięgają od 30 tys. do nawet 5 mln zł.

Jakie warunki należy spełnić aby uzyskać pożyczkę pod zastaw w Speed Cash? Z oferty firm mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak również prowadzące własne firmy. Pożyczka może zostać udzielona nawet w przypadku posiadania negatywnej historii kredytowej. Jest to więc idealna propozycja dla osób poszukujących dużych pożyczek dla zadłużonych w bazach czy posiadających zajęcia komornicze. Ważnym kryterium uzyskania pożyczki jest jednak posiadanie dodatkowego zabezpieczenia. Takim zabezpieczeniem może być posiadana nieruchomość w postaci działki, mieszkania czy domu. Pożyczka może zostać również udzielona pod zastaw firmy czy samochodu.

Sprawdź koszty pożyczki pod zastaw

Nie da się ukryć że pożyczka pozabankowa pod zastaw to rozwiązanie dla osób poszukujących wysokiego kredytu czy pożyczki. Decydując się na zaciągnięcie tak dużego zobowiązania, musimy dobrze przemyśleć swoją decyzję. Powinniśmy również dokładnie przeanalizować koszty pożyczki, na której pożyczenie się zdecydujemy. W firmie Speed Cash orientacyjny koszt pożyczki możemy poznać jeszcze przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku. W tym celu wystarczy skorzystać z kalkulatora który dostępny jest na stronie firmy. Podajemy w nim kwotę pożyczki którą jesteśmy zainteresowani, orientacyjną wartość posiadanego zabezpieczenia (np. nieruchomość, akcje, sztuka czy samochód) a następnie okres spłaty pożyczki. Dostępny czas na spłatę pożyczki pod zastaw może wynosić od 3 do 48 miesięcy.

Pożyczka Pozabankowa pod zastaw dla osób i firm

Pożyczka oferowana przez firmę Speed Cash może być dostępna zarówno dla osób prywatnych, jak również osób prowadzących firmy. W przypadku osób prywatnych może to być pożyczka na dowolny cel, pożyczka konsolidacyjna na spłatę zobowiązań finansowych i zadłużeń czy pożyczka na oddłużanie nieruchomości. W przypadku firm i osób prowadzących własną działalność gospodarczą możemy otrzymać pożyczkę inwestycyjną, konsolidacyjną, operacyjną bądź też pomostową.

Jak wygląda proces uzyskania pożyczki pod zastaw? Pierwszy krok to oczywiście złożenie wniosku o pożyczkę, po czym nastąpi kontakt telefoniczny ze strony firmy. W kolejnym kroku ważne będzie dostarczenie wymaganych dokumentów, potwierdzających własność nieruchomości która będzie stanowić zabezpieczenie pożyczki. Jeśli nasz wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy w kancelarii notarialnej. Po czym nastąpi przelanie środków pożyczki na nasz rachunek bankowy. Czas uzyskania pożyczki za pośrednictwem Speed Cash Polska może wynosić od 24 do 48 godzin od momentu rozpatrzenia wniosku.

Czytaj również

15 Comments
 1. Hmmm…. jak ktoś ma problemy finansowe, wpisy w bazach, niespłacane kredyty to czy będzie miał jakieś aktywo pod zastaw? Nieruchomość raczej na kredyt, na stronie nie widziałem nic o samochodach czy innych przedmiotach. Też jestem ciekaw jaki % wartości pożyczą.

 2. Trzeba uważać przy takich ofertach. Nawet jeśli jest to sprawdzona firma w ofercie której jest pożyczka pozabankowa pod zastaw. Pamiętać trzeba że zabezpieczeniem pożyczki będzie nasza nieruchomość a więc dom czy mieszkanie. Jeśli poślizgniemy się na spłacie rat takiej pożyczki, możemy stracić majątek życia. Bardziej bezpieczne są na pewno bankowe pożyczki hipoteczne, przy których również głównym zabezpieczeniem jest posiadana nieruchomość. Niestety przy nich potrzebna jest również pozytywna historia kredytowa.

 3. Oby nie było to kolejna firma która tylko dużo oferuje na reklamie a w rzeczywistości udziela pożyczki mało komu. Jestem ciekaw czy faktycznie są w stanie zaoferować tak wysokie pożyczki pozabankowe pod zastaw, sięgające naet kilku milionów bo do tej pory chyba nie było w Polsce takiej firmy.

 4. Dokładnie, trzeba ostrożnie i uważnie przyglądać się takim firmom bo nie wiemy czy nie trafimy na firmę, której głównie zależy na tym by przejąć nasze mieszkanie czy dom. Wiem że banki również mają pożyczki pod zastaw czyli pożyczki hipoteczne. I chyba to bardziej bezpieczne rozwiązanie aniżeli pożyczki które dostępne są drogą pozabankową.

 5. Swego czasu starałem się o kredyt gotówkowy w banku, ale doradca podpowiedział mi że znacznie taniej taki większych kredyt wyjdzie gdy wezmę pożyczkę pod zastaw tzw. pożyczkę hipoteczną. Ona faktycznie wychodzi taniej niż ta gotówkowa, jednak nie wiem czy sprawdza się również w przypadku takich pozabankowych pożyczek.

 6. Pewnie niektórym osobom takie pożyczki pod zastaw uratują tyłek, szczególnie jeśli zachodzi obawa zajęcia komorniczego. Nie neguję takich ofert, pod warunkiem że nie mają ona na celu oszukania potencjalnego klienta i naciągnięcia na wysokie koszta. Miałem okazję czytać opinie o Speed Cash na innych portalach i widzę że ludzie na ogół oceniają pozytywnie działania tej firmy.

 7. Mi kiedyś bank nawet zaproponował kredyt pod zastaw zamiast kredytu gotówkowego i co ciekawe, koszty były znacznie niż od tradycyjnego kredytu gotówkowego. Tylko że trzeba było kogoś z nieruchomością mieć a więc z mieszkaniem lub domem. Nie chciało mi się chodzić i prosić a sam nie posiadam, więc odpuściłem.

 8. Chyba tylko w banku jest szansa na dostanie pożyczki pod zastaw, bo te wszystkie firmy pożyczkowe mają czasami jeszcze większe wymagania i bardzo ciężko u nich uzyskać taką pożyczkę. Przykładem niech będzie właśnie ta Speed Cash, która wszystkie wnioski odrzuca.

 9. Mogę potwierdzić że firma nie tylko oferuje pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości, ale również takich pożyczek udziela. Oczywiście aby uzyskać finansowanie za ich pośrednictwem, musimy posiadać nieruchomość w określonej wysokości. Pożyczki pod zastaw w Speed Cash udzielane są udzielane mimo negatywnej oceny kredytowej w BIK czy bazach dłużników, czy zadłużeniu w ZUS lub skarbówce.

 10. W przypadku osób fizycznych takie pożyczki pod zastaw udzielane są za pośrednictwem banków, więc przypuszczam że kredyt załatwiany jest w banku, tyle że przez doradcę który dobrze ogarnie temat. Jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać z oferty pożyczek hipotecznych pod zastaw nieruchomości, firm czy przedsiębiorstw.

 11. nie polecam zwróćcie uwagę że mają tzw. ratę balonikowa gdzie wynosi ona drugie tyle ile pożyczamy wiec raczej logiczne ze nikt nie będzie w stanie spłacić takiej ostatniej raty

 12. Jeśli brać pożyczkę pod zastaw nieruchomości to wyłącznie w banku. W życiu nie wziąłbym takiej pożyczki w żadnej firmie pożyczkowej, nawet uchodzącą za sprawdzoną.

  • Nie musisz, bo firmy pozabankowe nie udzielają już pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości, a bynajmniej nie mogą tego robić. Mogą za to udzielać pożyczki pod zastaw pojazdów.

 13. Prawda jest taka że pożyczki pod zastaw to udzielają teraz wyłącznie lombardy, nie wiem jednak jak jest w przypadku nieruchomości. Czy też można uzyskać za ich pośrednictwem pożyczki pod zastaw mieszkania, domu czy innej nieruchomości?