Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Euroloan

Euroloan posiada w swojej ofercie trzy produkty finansowe: limit kredytowy, szybkie pożyczki oraz pożyczkę ekspresową.

Z nazwą tej firmy spotykałem się już nie raz, podczas przeglądania wszelakiej maści for internetowych, głównie dotyczących tematu zaciągania kredytów i pożyczek. Euroloan to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek pozabankowych i jeśli wierzyć temu co zobaczyłem na ich stronie, koszty pożyczek posiadają dosyć przystępne jak na warunki rynku pozabankowego.

Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o. to pełna nazwa firmy, która wywodzi się z Finlandii a działa również na rynkach Szwecji i Polski. W naszym kraju firma działa od 2009 roku, oferując pożyczki z okresem spłaty 12 miesięcy w formie limitu kredytowego lub pożyczek ekspresowych. Do uzyskania pożyczki wymagane jest ukończone 18 lat, posiadanie rachunku bankowego oraz brak negatywnych opinii w bazach Biura informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej.

Jak działają pożyczki Euroloan i dlaczego są tańsze od innych pożyczek pozabankowych? Główny produkt firmy to limit kredytowy o który wnioskujemy składając specjalny wniosek. Wysokość limitu uzależniona jest od naszej zdolności kredytowej a więc zarówno od naszej historii kredytowej jak i obecnej sytuacji finansowej. Z informacji które do mnie docierają, wiem jednak że w większości wypadków firma przy pierwszej pożyczce udziela raczej niskich limitów. Poza tym, nawet jeśli uda nam się uzyskać limit w takiej kwocie jak chcieliśmy, to ani tak nie będziemy mogli całości wypłacić od razu na nasze konto. Otóż według regulaminu, przy pierwszej wypłacie klient może wypłacić maksymalnie 50 procent przyznanego przez Euroloan limitu. Do całkowitego limitu będziemy mieli dostęp wtedy, kiedy opłacimy nasz pierwszy rachunek oraz otrzymamy kod odblokowujący, który wysyłany jest do klienta listem na adres zamieszkania.

Pożyczki do 10 000 zł – tyle wynosi maksymalny limit pożyczkowy w EuroLoan. Nawet jeśli tak wysoki limit zostałby nam zaproponowany przy pierwszej pożyczce, to w rzeczywistości moglibyśmy wypłacić na swoje konto maksymalnie 5000 zł.

Jak więc widać, firma dba o pożyczane pieniądze i to by wracały do nich z powrotem wraz ze stosowną prowizją. Przypuszczam że właśnie dzięki temu są w stanie zaproponować stosunkowo niskie koszty pożyczek. Nie wszystkim jednak Euroloan decyduje się na udzielenie pożyczek, co potwierdzają wpisy na forach internetowych które widziałem. Przypuszczam że największe szanse na uzyskanie u nich pożyczki mają te osoby które faktycznie albo wcale nie miały zadłużeń. Takie osoby, które nie mogą uzyskać kredytu w banku np. w powodu niskich dochodów albo mają jakieś małe zadłużenia. W postaci nie opłaconego rachunku telefonicznego w sieci komórkowej czy mając historię w postaci przejażdżek na gapę koleją miejską, trafili do rejestru dłużników. Nie wielkie przewinienia = większe szanse na uzyskanie pożyczki w Euroloan.

Na koniec jeszcze kilka słów o my.euroloan.pl – jest to specjalny serwis do którego uzyskujemy dostęp jako klient firmy. Właśnie dzięki niemu możemy dokonywać wypłat przyznanego limitu na nasze konto bankowe jak również zarządzać swoimi finansami. Ponadto sprawdzać termin spłaty pożyczki oraz monitorować wszelkie inne rzeczy związane z limitem pożyczkowym.

2 Comments

  1. Nie wiem jak inni ale ja dostałam decyzję o odmowną a jeśli już komuś zdecydują się udzielić pożyczki to przeważnie jest to kwota nie większa jak 500 zł. Więc może i koszta niskie ale przypuszczam że dla osób które spłacą przynajmniej kilka pożyczek w tej firmie.

  2. Teraz w Euroloan jest pożyczka nawet do 20 000 zł z okresem spłaty do 48 miesięcy. Nie jest to wcale pożyczka droga w spłacie i chyba najtańsza jaką znam z ofert firm udzielających pożyczki pozabankowe. Pewnie wymagania mają większe ale warto spróbować.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*