Profi Credit raty pozabankowe

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

5 udostępnij na FB

Firma Profi Credit działa na krajowym rynku pozabankowym już ponad 10 lat. Obok Providenta, jest jedną z najstarszych firm na krajowym rynku, udzielającą długoterminowych pożyczek pozabankowych. A więc z możliwością spłaty w ratach miesięcznych.

Oferta Profi Credit jest skierowana głównie do tych osób, które z rożnych powodów nie mogą uzyskać kredytu tradycyjną drogą, czyli w banku. Dotyczy to głównie sytuacji, w której osoby wnioskujące o pożyczkę, posiadają niską zdolność kredytową czyli niskie dochody. Dotyczy to również osób, które mają problem z uzyskaniem kredytu w banku, z powodu nie najlepszej historii w BIK (Biurze Informacji Kredytowej). Takie osoby choć w banku nie mogą dostać kredytu, mogą wnioskować o pożyczkę w takiej firmie jak choćby Profi Credit.

Dla kogo pożyczka Profi Credit Raty?

Oferta firmy skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych od 18 roku życia. Posiadających dochód oraz dla osób prowadzących działalność gospodarczą od przynajmniej 3 miesięcy.

W przypadku pożyczek dla osób indywidualnych, mamy do dyspozycji trzy oferty. Są to: pożyczki na oświadczenie (do 4000 zł), pożyczki na zaświadczenie (do 9 000 zł) oraz Pożyczka Premium (do 25 000 zł). W przypadku każdej z nich musimy spełnić określone warunki. Najmniejsze wymagania względem pożyczkobiorcy mamy w przypadku pożyczki na oświadczenie. Do jej uzyskania wystarczy ukończone 18 lat i dosyć niski dochód minimalny 800 zł netto. W przypadku pożyczek na oświadczenie nie jest wymagane przedstawianie zaświadczeń o dochodach z miejsca pracy. Oferta pożyczek na raty skierowana jest również do rencistów i emerytów, z dochodem minimalnym netto 700 zł. Okres spłaty pożyczek na oświadczenie może wynosić od 6 do 48 miesięcy.

Aby uzyskać pożyczkę na zaświadczenie w ramach której możemy uzyskać do 9000 zł, będzie wymagane już zaświadczenie o dochodach. Ponadto wiek nie niższy niż 30 lat a przy tym i wyższe dochody na poziomie najniższej krajowej. Okres spłaty pożyczek na zaświadczenie może wynosić od 12 do 48 miesięcy.

W przypadku pożyczki Profi Credit raty Premium w ramach której wartość pożyczki może wynosić nawet do 25 000 zł, wymagania są podobne jak w przypadku pożyczek na zaświadczenie. Tyle że starając się o wyższą kwotę pożyczki, będziemy musieli posiadać odpowiednio wysoki dochód. Okres spłaty pożyczki Premium może wynosić od 12 do 36 miesięcy.

Jakie są koszty rat pożyczek w firmie Profi Credit?

Tu niestety musimy liczyć się ze stosunkowo wysokimi kosztami. I to nawet jak na pożyczki pozabankowe. Za pomocą specjalnego symulatora, który jest dostępny na stronie internetowej firmy, możemy zapoznać się z dokładnymi kosztami pożyczki. Oraz wysokością ubezpieczenia pożyczki. Koszty te wyświetlane są drobnym druczkiem pod wspomnianym narzędziem. Po wprowadzeniu kwoty pożyczki oraz ilości rat pożyczki pozabankowej.

Czytaj również

5 Comments
  1. Polecam, poszło wszystko bez zbędnych papierzysków i innych. Konkretna jest ta firma, a ja takie lubie, a niektóre owijają w bawełnę. Pożyczyłam na dentystę, musiałam w końcu zabrać się za moje zębiska, które były w opłakanym stanie. Spłacam teraz sobie terminowo i gra gitara.

  2. Jest ona moim faworytem wśród wszystkich firm, udzielających takich pożyczek. Dlaczego ? Ja widzę dużo pozytywów; błyskawicznie kaska na koncie, dobre oprocentowanie no i obsługa dostępna całą dobę. Ja ze swojej strony mogę z czystym sercem polecić.

  3. Ja wybrałam firmę Profi Credit, bo ma przystępną ofertę i podoba mi się ich profesjonalność i miłe podejście do klienta. Jest uczciwa, bardzo dobrze mi się z nimi rozmawiało i ustalało szczegóły. Są terminowi ja również , wiec ze splata problemu nie będzie.

  4. i motocykl kupiony 😀 wziąłem u nich kredyt, bo nie miałem az tylu pieniędzy, a chciałam go jak najszybciej kupic. Firma super, pracują na najwyższych obrotach wiec kontakt jest bardzo dobry. Ja zamowilem usługę internetowo. Na drugi dzień kaska była już na koncie.

  5. Pamiętam że jak ktoś szukałe kiedyś pożyczki pozabankowej, to miał do wyboru albo Providenta albo Profi Credit. Teraz tych firm jest znacznie więcej i jeśli nie otrzymamy kredytu w banku to wybór mamy na prawdę spory, nawet w przypadku kredytów pozabankowych udzielanych ratalnie np. pod tym linkiem. Przede wszystkim zmniejszyły się koszty takich pożyczek i nie trzeba narażać się już na wysokie koszty pożyczek. Nie trudno znaleźć taką pożyczkę która będzie lekka w spłacie i miała niskie raty.