5000 zł pożyczki w Ferratum i 100 zł w prezencie

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

No i zaczął się prawdziwy wysyp świątecznych promocji, co ja szczególnie obserwuję wśród firm udzielających pożyczek pozabankowych. Najpierw pojawił się Netcredit z możliwością wygrania samochodu Ford KA, zaledwie kilka dni później Vivus wystartował z świątecznym konkursem z nagrodami a teraz kolejna promocja w wykonaniu firmy Ferratum.

W zasadzie to napiszę o dwóch nowych rzeczach które pojawiły się w ofercie Ferratum za jednym razem. Pierwsza to wspomniany wcześniej bonus w postaci 100 zł dla nowych klientów. Natomiast drugi to zwiększenie limitu pożyczek z 3000 zł do 5000 zł. Obydwie nowości postaram się dzisiaj po krótce przedstawić.

100 zł w prezencie – tutaj temat dotyczy wyłącznie nowych klientów zainteresowanych pożyczką Ferratum którzy przed 16.11.2015 nie wnioskowali o pożyczki w Ferratum. Wspomniane 100 zł można otrzymać w postaci świątecznego bonu Sodexo, pod warunkiem że zostanie nam przyznana pożyczka Ferratum a sami nie skorzystamy z prawa odstąpienia od umowy pożyczki i będziemy terminowo spłacać raty zaciągniętej pożyczki. Z pełnym regulaminem wspomnianej akcji promocyjnej możecie zapoznać się pod poniższym linkiem. Akcja promocyjna w ramach której mamy możliwość uzyskania bonu do pożyczki, potrwa do 31 grudnia 2015 roku.

Pożyczka do 5000 zł – przy okazji uruchomienia wspomnianej promocji, Ferratum postanowiło również zwiększyć również maksymalną kwotę pożyczek która do tej pory wynosiła 3000 zł. Obecnie maksymalna kwot wynosi 5000 zł pożyczki a maksymalny okres spłaty został wydłużony z 12 do 24 miesięcy. Oczywiście zaciągnięcie takiej kwoty pożyczki będzie dosyć kosztowne dla naszego portfela. W przypadku wyższych kwot przekracza ona i to znacznie dwu krotność pożyczonej kwoty.

Na sam koniec warto zaznaczyć że Ferratum oferuje do 5000 zł pożyczki z okresem na krótko jak i na długo. Na krótko to oczywiście chwilówki z okresem spłaty 15, 30 lub 60 dni. W przypadku pożyczek na długo mamy do wyboru okres spłaty od 6 do 24 miesięcy.

Czytaj również

Oceń: