Zwrot wydatków za zakupy online – Refunder

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Zwrot gotówki za wykonane zakupy w internecie czyli tzw. cashback, cieszy się popularnością już przynajmniej od kilku lat. Refunder to marka, dzięki której możemy otrzymać zwrot pieniędzy za zakupy. Których dokonamy w bardzo wielu różnych sklepach czy restauracjach. O wszystkich korzyściach wynikających z korzystania z Refunder, rozmawiamy z Justyną Jowik, Country Manager Refunder w Polsce.

Chyba największą zachętą ku temu, by korzystać z Refunder, jest na prawdę pokaźna lista firm z którymi współpracujecie w zakresie cashback’u. Mamy tu najbardziej popularne sklepy rtv czy agd, portale aukcyjne oraz biura turystyczne. Jak duża jest sieć firm współpracujących z Refunder, za pośrednictwem których jego użytkownicy mogą uzyskać zwrot za dokonane zakupy?

Justyna Jowik (REFUNDER)

Refunder logo

Obecnie współpracujemy z ponad 860 sklepami. Przy czym liczba ta wciąż rośnie. Są to sklepy z przeróżnych branż: od elektroniki, ubrań i obuwia, produkty dla zdrowia i urody, przez turystykę. Również platformy aukcyjne, produkty dla dzieci, usługi finansowe, meble i produkty do domu oraz gastronomię.

Czy zwrot za zakupy dotyczy wyłącznie zakupów dokonywanych drogą internetową, czy tyczy się on również stacjonarnych placówek?

Oferujemy zwrot pieniędzy za zakupy online, czyli dokonane w sklepach internetowych.

Od czego powinniśmy zacząć, jeśli chcielibyśmy wspólnie z Refunder zyskiwać na zwrotach? Potrzebne jest założenie specjalnej karty, czy konta?

Korzystanie z Refunder jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na refunder.pl lub za pomocą naszej aplikacji mobilnej. Po założeniu konta można od razu robić zakupy i odzyskiwać część pieniędzy w formie zwrotu. Również w czasie trwania promocji w danym sklepie. Wszystkie zwroty są na bieżąco widoczne w koncie Refunder. Warto również pamiętać, że korzystanie z Refunder jest zupełnie darmowe.

Wtyczka do przeglądarka Refunder

A co daje nam wtyczka Refunder, którą możemy zainstalować w naszej przeglądarce internetowej?

Wtyczka jest dużym ułatwieniem w czasie zakupów. Przypomina o aktywowaniu zwrotu, podpowiada, jaki poziom zwrotu jest dostępny w danym sklepie. Wskazuje również, w których sklepach internetowych można uzyskać zwrot pieniędzy z Refunder poprzez wyróżnienie tych sklepów w wynikach wyszukiwania. W praktyce jest to bardzo użyteczna pomoc zakupowa na każdym etapie zakupów online.

Banki w ostatnim czasie oferują karty kredytowe, dzięki którym również możemy otrzymać zwrot wydatków, w zamian za płatności za paliwo czy w restauracjach. Wysokość takiego zwrotu jest jednak  ograniczona i nie może przekroczyć określonego progu. Jak to wygląda w przypadku zwrotów z Refunder?

Poziom możliwych do uzyskania zwrotów nie jest w żaden sposób ograniczony. Zależy jedynie od naszych zakupów: ich wartości, ilości oraz poziomu zwrotu dostępnego w naszych ulubionych sklepach. Dzięki temu możemy odzyskać pokaźne kwoty z zakupów, które i tak regularnie robimy.

Wypłata środków z Refuder

A w jaki sposób użytkownicy mogą wypłacić wypracowany zwrot?

Zwrot można wypłacić bezpośrednio na swoje konto bankowe lub konto PayPal. Po zebraniu minimalnej kwoty 45 zł. Środki wypłacane są od razu i zwykle trafiają do naszych użytkowników najpóźniej w ciągu 48 godzin, a często jeszcze tego samego dnia.

Jak dużo osób na dzień dzisiejszy korzysta z Refunder i jak duży zwrot został do tej pory wygenerowany przez jego użytkowników?

Z Refunder korzysta obecnie ponad 700tyś osób w Polsce i Szwecji. Cieszymy się bardzo dużym zaufaniem użytkowników, którzy na stronie Trustpilot oceniają nasz serwis jako „doskonały”. Przeciętnie nasi użytkownicy odzyskują po kilkaset złotych rocznie, a osoby bardzo aktywne zakupowo mogą odzyskać po kilka tysięcy złotych w zależności od wartości i rodzaju dokonywanych zakupów. W czasie, kiedy zakupy internetowe zyskują na popularności, jest to bardzo korzystne rozwiązanie. W serwisie publikujemy również informacje o aktualnych promocjach i kodach rabatowych – to wszystko pozwala na uzyskanie sporych oszczędności ze swoich zakupów.

Uwaga! Prezent dla naszych czytelników. Odbierz 15 zł na zakupy z Banki24! Zarejestruj się w Refunder i odbierz prezent 15zł!

Czytaj również

Oceń: