Konto internetowe w banku za 0 zł

- Alior Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Jakie warunki powinno spełniać konto bankowe, aby można mówić o nim że jest kontem korzystnym? Bez wątpienia powinno to być konto internetowe, a więc takie do którego mamy zdalny dostęp, niemal z każdego urządzenia. A ponadto koszt miesięczny, utrzymania takiego konta jest bliski lub równy 0 zł.

Aktualnie ciężko znaleźć w pełni darmowe konto internetowe w banku. Nawet jeśli znajdziemy takie, które nie posiada opłaty miesięcznej za prowadzenie rachunku, to będzie posiadało inne opłaty. Które chcąc nie chcąc będziemy musieli ponieść. Może to być dodatkowa opłata za kartę płatniczą, prowizja za wykonane przelewy czy za wypłatę gotówki z bankomatu.

Darmowe konto internetowe w Alior bank

Jeżeli szukacie konta bankowego, które będzie w pełni darmowe, a przy tym będzie umożliwiało zdalny dostęp do rachunku o każdej porze dnia i nocy, to ciekawą propozycję ma dla Was Alior Bank. Jest to konto bankowe, które rzeczywiście może charakteryzować się bezpłatnym prowadzeniem. Ponadto będzie udostępniało nam szereg dodatkowych opcji, które również nie będą wiązać się z dodatkowymi opłatami. Jak to możliwe i czy nie wiąże się to z narzuceniem dodatkowych warunków, które będziemy musieli spełnić?

Aktualnie mało który bank oferuje w pełni darmowe konto, w przypadku którego nie trzeba byłoby spełniać dodatkowych warunków stawianych przez bank. Bardzo podobna sytuacja ma miejsce również w przypadku tego konta. Jednak należy zaznaczyć, że warunki które stawia w tym przypadku bank, nie należą do specjalnie skomplikowanych. Więc dla większości z nas nie będą one do zaakceptowania.

Konto internetowe w banku za 0 zł i bez opłaty miesięcznej

Należy zacząć od tego, że konto internetowe Alior banku nie posiada opłaty miesięcznej. Również kartę debetową do konta otrzymamy w pełni bezpłatnie. W jej przypadku, aby nie ponieść opłaty miesięcznej, konieczne jest spełnienie pierwszego warunku. By nie płacić opłaty miesięcznej za kartę która standardowo wynosi 6 zł, wystarczy że raz w miesiącu dokonamy transakcji kartą na kwotę min. 300 zł.

Kolejny z warunków który będziemy musieli spełnić, aby utrzymać konto internetowe w banku za 0 zł bez opłat, dotyczy wypłat z bankomatu. Są one bezpłatne i bez prowizji. Ale pod warunkiem że do wypłaty gotówki będziemy używali bankomatów własnych Alior Banku lub sieci Euronet. Wypłata gotówkowa za 0 zł obejmuje wypłaty nie niższe niż 100 zł. Dodatkowym udogodnieniem konta internetowego w Alior banku, są krajowe przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów za granicą za 0 zł.

Czytaj również

1 Comment
  1. Potwierdzam, aktualnie jedno z najtańszych kont osobistych dostępnych w bankach. Wystarczy że zrobimy te płatności kartą za 300 zł miesięcznie i mamy konto internetowe w pełni darmowe.

    (5/5)

Oceń: