Bon do Allegro w wysokości 300 zł od BNP Paribas

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Ponownie dostępna jest promocja, w ramach której można uzyskać bon zakupowy na Allegro. Można go otrzymać w zamian za założenie i aktywne korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie w banku BNP Paribas.

300 zł które będziemy mogli przeznaczyć na dowolny zakup na Allegro. Czy to nie kuszące? Owszem, jednak aby zdobyć taki bon zakupowy na Allegro, najpierw trzeba wykonać odpowiednie czynności. Pierwsza z nich to założenie konta bankowego w BNP Paribas. Druga to wykonanie we wrześniu i październiku 2020 określonych czynności w ramach konta.

Jak uzyskać bon zakupowy Allegro?

Pierwszym krokiem w celu zdobycia bonu będzie złożenie wniosku o otwarcie Konta Osobistego z Kartą. Oraz dostępem do Bankowości elektronicznej w aplikacji GOmobile. Tu jednak należy się pospieszyć, ponieważ należy to zrobić nie później niż do 31.08.2020 r. Natomiast do 14.09.2020 r. będziemy mieli czas na podpisanie umowy i nadanie numeru PIN do karty. Promocja trwa do osiągnięcia maksymalnie 1800 Rejestracji w ramach Promocji.

bon od Allegro 300 zł

Kolejnymi etapami w celu otrzymania od banku 300 zł do wykorzystania na zakupy w Allegro będą dodatkowe czynności, które będziemy musieli wykonać w ramach konta.

We wrześniu 2020 wymagane będzie zalogowanie się do bankowości internetowej. Następnie dokonanie przynajmniej 2 transakcji za pomocą kartą. Po wykonaniu tych czynności otrzymamy w październiku pierwszy bon Allegro o wartości 150 zł.

W październiku 2020 powinniśmy wykonać 2 przelewy oraz uzyskać wpływ na konto na łączną kwotę min. 700 zł. Jeśli spełnimy ten warunek, otrzymamy w listopadzie od banku kolejny bon Allegro o wartości 100 zł.

Ostatni bon o wartości 50 zł otrzymamy od BNP Paribas w grudniu. W zamian za dowolne, aktywne korzystanie z konta osobistego z kartą w listopadzie 2020.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą

W ramach promocji zakładamy w banku BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z kartą. Jest to konto bez opłat miesięcznych, z darmowymi wypłatami gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash oraz możliwością wykonywania bezpłatnych przelewów z konta. Do konta możemy dobrać jedną z 4 kart płatniczych. Opłata miesięczna za kartę uzależniona jest od wybranej karty. Jeśli będzie nam zależało na jak najniższej opłacie za kartę, powinniśmy skorzystać z opcji Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku opłata miesięczna wynosi jedynie 3 zł. Możemy tej opłaty uniknąć, jeśli nie ukończyliśmy jeszcze 26 roku życia, lub miesięcznie wykonamy przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty.

Czytaj również

Oceń: