Karta Kredytowa z bonusami

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

5 udostępnij na FB

Na rynku usług finansowych znajdziemy przeogromną ilość różnego rodzaju kart kredytowych. Zazwyczaj jeden bank posiada w ofercie kilka różnych ofert kart kredytowych. Dlatego też dosyć często, banki prześcigają się w różnego rodzaju promocjach, aby zachęcić potencjalnego klienta do założenia karty kredytowej.

Swego czasu bardzo dużą popularnością cieszyły się akcje promocyjne, w ramach których można było zdobyć dodatkowy gadżet zakładając kartę kredytową. Przewijały się różnego rodzaju bonusy i prezenty które można było po prostu dostać gdy zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty karta kredytowa z bonusami. Od drukarek komputerowych i głośników, przez telefony, tablety i smartfony, po rowery. W przypadku tych większych bonusów, poza założeniem samej karty, trzeba było spełnić dodatkowy warunek związany z aktywnym korzystaniem z karty.

Karty Kredytowe z prezentem

Co dzisiaj cieszy się największą popularnością jeśli chodzi o bonusy, dodawane do kart kredytowych? Zdecydowanie największą popularnością cieszą się obecnie tzw. e-kody. Są to kody rabatowe które można wykorzystać w sklepach należących do popularnych sieci handlowych. W ramach oferty kart kredytowych, banki rozdawały już bony do Biedronki, Lidla czy sklepów Leroy Merlin. Przed epidemią koronawirusa, można było uzyskać kod o wartości nawet 400 zł, które mogliśmy wydać w jednym z takich sklepów. Dzisiaj co prawda nadal pojawiają się takie oferty, ale póki co banki nieco ostrożniej podchodzą do tego rodzaju promocji, oferując e-kody o wartości 200 do maksymalnie 300 zł.

Telefon za założenie karty kredytowej

Nadal bardzo często wśród kart kredytowych z bonusem, pojawiają się promocje w ramach których można zdobyć jakiś dodatkowy gadżet. Tu najczęściej pojawia się możliwość otrzymania całkowicie nowego telefonu. Nie są to może modele z wyższej półki, których wartość przekracza 1000 zł, ale raczej telefony o wartości kilkuset złotych. Tu niemal jak przysłowiowy bumerang powraca promocja, w ramach której możemy otrzymać smartfon LG K30 z kartą kredytową Citi. Wartość telefonu to nie więcej jak 400 zł, ale promocja ta cieszy się nadal sporym wzięciem.

Karta kredytowa z bonusami – jak ją uzyskać?

Każde wydanie karty kredytowej uzależnione jest od zdolności i odpowiedniej historii kredytowej klienta. Nie każdy będzie miał zatem możliwość jej otrzymania. Przede wszystkim należy posiadać stały miesięczny dochód. W przypadku osób zatrudnionych na etacie, jest to zazwyczaj okres min. 3 miesięcy, w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą min. 12 miesięcy. Wnioskując o karty kredytowe z bonusami, nie można posiadać zadłużeń, które byłyby widoczne z poziomu takich baz jak BIK czy Krajowy rejestr Długów (KRD).

Banki przyznają dodatkowe bonusy czy prezenty do kart kredytowych w zamian za ich założenie i aktywne korzystanie. Oznacza to że powinniśmy złożyć wniosek o kartę kredytową, a jeśli zostanie ona nam wydana, powinniśmy przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej a następnie dokonać transakcji bezgotówkowej za pomocą karty, w określonej wysokości. Konkretne warunki promocje określone są zazwyczaj w regulaminie promocji karty kredytowej z bonusem.

Czytaj również

5 Comments
 1. Miałem okazję korzystać z promocji karty kredytowej BNP Paribas w ramach której można było otrzymać bon do Biedronki. Kartę posiadam zresztą do tej pory i korzystam z programu Mam Bonus, gdzie można punkty wymieniać na nagrody.

  (5/5)
 2. Kiedyś udało mi się uzyskać 2 tablety w ramach podobnej promocji w cenie 1 zł i cieszę się że z tej promocji skorzystałem. Co prawda jeden jak i drugi tablet już nie działa, ale kilka lat nam posłużyły.

  (5/5)
 3. Najwięcej takich promocji ma Citi, ale składając u nich wniosek o kartę kredytową z bonusem, musimy mieć sporo cierpliwości żeby tą kartą od nich otrzymać. Bynajmniej jeśli składamy wniosek przez Internet. Pomijając ten fakt, to chyba najbardziej korzystna oferta karty kredytowej, bo bez opłaty miesięcznej.

  (5/5)
 4. Faktycznie, korzystne są te bonusy pieniężne od Biedronki czy Lidla, które można dostać zakładając karty kredytowe z bonusem. Troszkę zakupów można już za taką sumkę zrobić.

  (5/5)
 5. W banku Citi można dosyć często skorzystać z takiej promocji ,ale już chyba nie dają bonu w wysokości 400 a nieco mniejszy bo 300 zł. Niemniej warto skorzystać, bo ich karta kredytowa z bonusem jest bez opłat miesięcznych.

  (5/5)

Oceń: