Smartfon LG K30 w pakiecie z kartą kredytową Citi

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Nowa, kusząca oferta nadchodzi od banku Citi Handlowy. Możemy stać się właścicielem całkowicie nowego smartfona LG K30. Jeśli zdecydujemy się na założenie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnimy określone warunki.

Citi Handlowy akurat dosyć często uruchamia różnego rodzaju promocje dla swoich nowych klientów. W zamian za skorzystanie z konkretnego produktu finansowego banku, oraz spełnienie kilku nie trudnych w realizacji warunków promocji, możemy stać się posiadaczem całkowicie nowego smartfona.

Nowy smartfon LG w ofercie na start z kartą kredytową

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, warunki które trzeba spełnić aby cieszyć się nowym smartfonem, nie są tutaj specjalnie skomplikowane. Podstawowy warunek jaki powinniśmy spełnić aby otrzymać od banku kartę kredytową, to posiadanie odpowiednio dobrej zdolności oraz historii kredytowej. Jeśli ta jest odpowiednia, bank nie będzie miał przeciwwskazań aby założyć nam kartę kredytową Citi Simplicity. Karta ta pozbawiona jest jakichkolwiek opłat za prowadzenie czy użytkowanie, a bliższe informacje na jej temat znajdziecie tutaj.

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać Smartfon LG K30 od Citi?

Jeżeli już złożyliśmy wniosek o kartę kredytową i ta została nam udostępniona to konieczne będzie przeprowadzenie jeszcze kilku czynności. Pierwszym krokiem będzie zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości internetowej Citibanku. Musi to nastąpić w pierwszym miesiącu od momentu podpisania umowy o kartę. W tym samym czasie powinniśmy również dokonać transakcji za pomocą karty o wartości minimum 2000 zł. Jeśli spełnimy te dwa warunki, to w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji, otrzymamy nagrodę w postaci telefonu LG K30 Dual Sim LMX320EMW.

Czytaj również

Oceń: