Płatność voucherem 400 zł w sklepach Biedronka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

6 udostępnij na FB

Jeśli właśnie otrzymaliście e-kod uprawniający do zakupów w sieci sklepów Biedronka. A jednocześnie nie posiadacie szczegółowej instrukcji jak skorzystać z takiego bonu, to już spieszymy Wam z pomocą.

Zacznijmy jednak od początku, a mianowicie od tego – gdzie można otrzymać voucher lub bon na zakupy, do sklepów sieci Biedronka? Takie bony już od dłuższego czasu można zdobyć w ramach popularnych promocji bankowych. Organizowane były już przez bank Citi Handlowy w ramach karty Citi Priority czy przez BNP Paribas, również w ramach karty kredytowej (Mam Bonus). Wystarczyło założyć taką kartę kredytową i spełnić warunek mówiący o dokonaniu określonej transakcji bezgotówkowej. Za spełnienie warunków promocji, bank przyznawał voucher w wysokości 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Udostępniany jest on najczęściej w terminie 60 dni, od momentu spełnienia warunków promocji.

Voucher – jak zapłacić w sklepie Biedronka?

Wspomniany voucher na zakupy udostępniany jest w postaci 13-cyfrowego kodu. Który najczęściej wysyłany jest drogą mailową. Co mamy zrobić z takim kodem, skoro nie otrzymaliśmy żadnego bonu, w postaci karty czy wydrukowanego kuponu? Wbrew pozorom, skorzystanie z kodu jest bardzo proste. Otóż, w momencie gdy kasjer zeskanuje wszystkie nasze produkty i zapyta jak chcemy za nie zapłacić, poprośmy o możliwość zapłacenia kodem. Takim kodem możemy zapłacić w każdym sklepie sieci Biedronka.

Może się jednak zdarzyć, że pracownik obsługujący kasę nie będzie miał bladego pojęcia o tym, jak rozliczyć taką transakcję. Warto w takiej sytuacji wiedzieć, jak sami możemy mu pomóc. Otóż po zeskanowaniu wszystkich towarów, wystarczy że pracownik wprowadzi na kasie 13-cyfrowy e-kod, a następnie zatwierdzi go przyciskiem PLU.

karta podarunkowa Biedronka

Czy e-kod trzeba wykorzystać jednorazowo?

Po podaniu kodu, otrzymamy paragon z listą naszych zakupów. Oraz z dodatkową informacją, że płatność rozliczona została za pomocą karty podarunkowej. Na paragonie będzie znajdowała się również informacja o tym, jaka jest wartość vouchera. Będzie nam nim również kwota pozostała nam jeszcze do wykorzystania. Tak więc, e-kod możemy wykorzystywać dowolną ilość razy. Do momentu kiedy wykorzystamy pełną wartość otrzymanego bonu. W przypadku jeśli nasze zakupy przekroczą wartość vouchera, będziemy musieli dopłacić różnicę.

Czytaj również

6 Comments
 1. Jeżeli ktoś będzie miał możliwość skorzystania jeszcze z tej promocji, to muszę przyznać że na prawdę warto. Wymagania do spełnienia warunków otrzymania vouchera nie są zbyt duże, a kwota do wydanie jednak nie mała. Nawet sam sprzedawca w Biedronce był zdziwiony, że za cały koszyk zakupów zapłaciłem samym kodem 😉

  (5/5)
 2. Dziękuję, ta informacja pomogła mi się dowiedzieć jak wykorzystać voucher Biedronka bo przyznam że miałam pewne obawy że jak podejdę do kasy to kasjerka nie będzie wiedziała o co mi chodzi. Na szczęście udało się bez żadnych przeszkód wykorzystać kod do zapłacenia za zakupy.

  (5/5)
 3. Świetna opcja z której miałam okazję skorzystać zakładając kartę kredytową w BNP Paribas. Można wtedy było uzyskać voucher 400 zł do sklepów Biedronka. Teraz zdaje się że podobna promocja dostępna jest w bankach Citi. Tą kartę można założyć całkowicie przez internet a z wykorzystaniem vouchera nie było żadnego problemu.

  (5/5)
 4. Jest aplikacja która oddaje 1% w gotówce
  Bo można otrzymać poprzez zakupy evouchera. To ten e-,kod. I nim płacę

 5. tak samo można kod wykorzystać w kasie samoobsługowej. zanim wybierzemy płatność wpisujemy ręcznie kod i zatwierdzamy PLU. powinien nam wskoczyć i odjąć odpowiednia kwotę za zakupy. jak mamy zakupy większe niż wartość bonu, dalej wybieramy płatność karta lub blik i załatwione.

Oceń: