Citi Priority

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB
Karta kredytowa Citi Priority Czarna wypukła karta debetowa MasterCard PayPass dołączona do Citi Priority

Odświeżona oferta Citi Priority która pojawiła się w ofercie Citi Handlowy w połowie tego roku to propozycja nakierowana głównie dla klientów o wyższych dochodach, które na konto otrzymują powyżej 5000 zł. Na co mogą liczyć klienci decydując się na Citi Priority?

Citi Priority to coś więcej niż tylko konto bankowe ponieważ za tą nazwą kryje się kompleksowa propozycja produktów i usług bankowych świadczonych przez Citi Handlowy. Produkt skierowany jest wyłącznie dla klientów uzyskujących dochody powyżej średniej krajowej a konkretnie powyżej 5000 zł netto i które dodatkowo założą jeden z produktów dostępnych w banku lub zamiast tego będą utrzymywać saldo depozytowe nie niższe niż 30 tyś złotych.

Przy spełnieniu tych warunków będziemy mogli liczyć na specjalne, bezpłatne konto w ramach którego korzystać będziemy mogli z wypłat gotówki z bankomatów na całym świecie, przelewów stałych, poleceń zapłaty jak również wpłat na konto za pośrednictwem sieci Euronet.

Karta kredytowa Citi Priority

To jednak nie wszystkie udogodnienia które czekają na nas w ramach oferty Priority. Otrzymamy też bezpłatną naklejkę zbliżeniową (np. na telefon) za 0 zł, będziemy mogli też prowadzić bezpłatne konto walutowe w czterech obcych walutach: EUR, USD, GBP oraz CHF do którego będziemy mogli bezpłatnie podłączyć kartę. Konto umożliwi nam też wykonywanie ekspresowych przelewów zagranicznych za 0 zł czy wymianę walut całkowicie przez internet i 24 godziny na dobę.

Ponadto Citi Priority zapewni nam ubezpieczenie podróżne, możliwość wykonania awaryjnych wypłat do 1000 dolarów każdym miejscu na świecie które posiadają oddziały Citi.

Do kogo kieruje tą ofertę Citi Handlowy? Bank nie ukrywa że zamierza nią zainteresować głównie osoby w wieku 30-40 lat które posiadają zarobki wyższe niż przeciętne i które otwarte są na innowacje bądź też często podróżują zagranicą.

Czytaj również

2 Opinie
  1. Jeśli ktoś myśli o założeniu sobie karty kredytowej, to na pewno warto obserwować nowe oferty pojawiające się w ofercie Citibanku. Bank często organizuje promocje, w ramach których można dodatkowo coś zyskać od banku, przy zakładaniu karty.

  2. Ja mam ubezpieczenie podróżne citibank i jestem bardzo zadowolony. Często podróżuję, dlatego wybrałem citibank – bankomaty na świecie są w zasięgu mojej ręki, gdziekolwiek jestem. Zastanawiam się, czy konto walutowe citibank jest równie dobre, ale muszę jeszcze przejrzeć opinie klientów.

    (5/5)
Oceń:*