Ultrabooki, Smartfony, Konsole oraz inne nagrody do wygrania w Filarum

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Z bardzo ciekawym konkursem wystartowała właśnie firma Filarum. Do wygrania jest sporo atrakcyjnych nagród, wśród których znajdziemy ultrabooki, smartfony, tablety, konsole Playstation, ekspresy do kawy oraz aparaty. Do konkursu będą mogły przystąpić osoby które wezmą pożyczkę w Filarum. A następnie wypełnią formularz zgłoszeniowy i dokończą jedno ze zdań.

Firma Filarum rozpoczęła właśnie konkurs Kliknij po nagrody do Filarum! który potrwa do 31 marca 2016 roku. Wymagania nie są zbyt duże. Ponieważ wystarczy wziąć w Filarum pożyczkę, a następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, uzupełniając go dokończeniem zdania konkursowego. To właśnie ułożone zdanie będzie miało największe znaczenie przy przyznawaniu nagród przez organizatora konkursu.

Konkurs Filarum z atrakcyjnymi nagrodami

Przyznać trzeba że lista nagród jest bardzo zachęcająca do wzięcia udziału w konkursie. Każda z osób może stać się posiadaczem jednej z poniższych nagród:

  • laptop ASUS UX305UA
  • telefon komórkowy SAMSUNG Galaxy S6 EDGE
  • ekspres do kawy KRUPS EA8160
  • konsola do gry PLAYSTATION 4
  • tablet LENOVO YOGA 2
  • aparat fotograficzny SONY DSC-HX60

W ramach przypomnienia – w Filarum pierwszą pożyczkę do 1000 zł możecie uzyskać na promocyjnych warunkach za 0 zł. Pod warunkiem pełnej spłaty pożyczki w ciągu 30 dni. Na stałych klientów Filarum czekają pożyczki do 3000 zł.

Czytaj również

Oceń: