Pożyczka długoterminowa online – na 12 rat

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

15 udostępnij na FB
Oto banki oraz firmy pożyczkowe, w których dostępna jest pożyczka długoterminowa online z przelewem pożyczki bezpośrednio na rachunek bankowy.

Szukając pożyczki gotówkowej online, mamy do dyspozycji szeroki wachlarz ofert. Począwszy od tradycyjnego kredytu gotówkowego który dostępny jest za pośrednictwem banków całkowicie przez internet. Po pozabankowe pożyczki długoterminowe dostępne online.

Moim głównym zadaniem które postawiłem sobie za główny cel będzie przedstawienie najbardziej korzystnych ofert, które dostępne są całkowicie przez internet. Przedstawię wybrane oferty banków oraz firm pożyczkowych, które mają do zaoferowania pożyczki z ratami miesięcznymi, które pożyczycie przez internet. Pod uwagę brałem najbardziej korzystne oferty pożyczek z 12-miesięcznym okresem spłaty czyli na 12 rat.

Pożyczka długoterminowa online – na raty miesięczne do 12 rat

IGOTÓWKA

Pierwszą z propozycji, którą chciałbym Wam przedstawić to oferta pożyczki online dostępna w ofercie banku. iGotówka to marka internetowa powołana przez bank BNP BGŻ Paribas. To zdecydowanie ta oferta, z której powinny skorzystać osoby które mogą i chcą wziąć kredyt przez internet w banku do 10 000 zł. iGotówka to oferta za pośrednictwem której dostępna jest pożyczka długoterminowa online, nie tylko na 12 miesięcznych rat ale również z dłuższym okresem spłaty (nawet do 84 rat). Oczywiście aby skorzystać z takiej oferty, musimy posiadać odpowiednio dobrą historię kredytową. Bez zadłużeń w bazach BIK oraz zdolnością kredytową na poziomie najniższej krajowej a najlepiej jeszcze wyższą.

ZAPLO

Kolejna oferta za pośrednictwem której dostępna jest pożyczka długoterminowa online to propozycja firmy pożyczkowej Zaplo. Jest to sprawdzona firma udzielająca pożyczek pozabankowych w wysokości do 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki możemy sobie dowolnie dopasować do naszych potrzeb. Pożyczkę możemy spłacić zarówno w kilku miesięcznych ratach, w ciągu 12 miesięcznych rat lub wybierając najdłuższy możliwy okres spłaty wynoszący 24 miesięczne raty. Głównym warunkiem uzyskania pożyczki w Zaplo jest ukończone 21 lat oraz brak zadłużeń w rejestrach dłużników oraz w bazach BIK.

WONGA – pożyczka ratalna

Firma Wonga może nam pomóc w uzyskaniu potrzebnej gotówki na kilku różnych płaszczyznach. Zarówno wtedy, kiedy będziemy potrzebowali krótkoterminowej chwilówki z szybką spłatą, jak również wtedy kiedy będzie nam potrzebna pożyczka ratalna, z dowolną ilością rat miesięcznych. Podobnie jak u poprzedników pożyczymy tutaj maksymalnie do 10 000 zł ale całkowicie online i bez wychodzenia z domu. Warto wiedzieć o tym, że w przypadku nowych pożyczkobiorców, Wonga stosuje limit pożyczek wynoszący 3000 zł. Szanse uzyskania pożyczki będą miały tutaj wszystkie osoby które ukończyły już 18 lat, a przy tym posiadają dowód osobisty oraz dochód umożliwiający spłatę rat pożyczki.

HAPI POŻYCZKI

W porównaniu od innych ofert przedstawionych w tym zestawieniu, pożyczka długoterminowa online oferowana przez Hapi Pożyczki, wyróżnia się tym że jej wysokość może sięgnąć kwoty nawet 15 000 zł. Rozsądnie przedstawia się również dostępny harmonogram spłaty pożyczki ponieważ do wyboru mamy zakres od 3 do nawet 36 miesięcy. Oczywiście najtańszą opcją będzie wybór najkrótszego okresu spłaty np. takiego który nie będzie przekraczał 12 rat miesięcznych. Pożyczki długoterminowe Hapi dostępne są dla wszystkich osób mających ukończone 18 lat. Pożyczka dostępna jest całkowicie przez internet, przy wykorzystaniu aktualnie dostępnych nowoczesnych technologii do weryfikacji danych.

INCREDIT

Pożyczka która może nie jest najtańsza w spłacie, ale będzie łatwiej dostępna dla tych osób, które nie uzyskały kredytu w banku. Nie tylko z powodu nie najlepszej historii kredytowej ale również z powodu niskiej zdolności kredytowej czyli niskich dochodów. Incredit również należy do grona firm udzielających pożyczki internetowe i bez dodatkowych formalności. Wysokość pożyczek dostępnych w Incredit to 10 000 zł a maksymalny okres ich spłaty może wynosić 12 miesięcy. Możliwość uzyskania pożyczki za pośrednictwem firmy będą miały osoby które mają już skończone 20 lat i nie posiadają zadłużeń w rejestrach dłużników typu Krajowy Rejestr Długów czy Erif.

PROVIDENT – pożyczka samoobsługowa

Ta propozycja być może niektórych zaskoczy ale okazuje się że również Provident może zaproponować nam pożyczkę nie drogą w spłacie, a przy tym całkowicie przez internet. Odpowiedzią firmy jest pożyczka samoobsługowa, oferta pożyczki dostępnej całkowicie online. Największe szanse na jej uzyskanie będą miały osoby posiadające zarówno dobrą historię jak i zdolność kredytową. Łatwiejszą drogę w jej uzyskaniu powinny mieć również te osoby które brały już pożyczkę za pośrednictwem firmy i spłacały ją terminowo. Wysokość dostępnych pożyczek w ramach tej opcji to 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy.

Czytaj również

15 Opinie
 1. Ja wyznaję zasadę, że od pożyczek internetowych należy się trzymać z daleka.

  • A to dlaczego? Mówisz o firmach pożyczkowych czy również o bankach, bo one też udzielają pożyczki internetowe. Udzielanie pożyczek przez internet to już niemal standard. Firmy pożyczkowe o tym wiedzą doskonale, niestety w przypadku banków wygląda to nie zawsze tak kolorowo i większość z nich nie nadąża za obecnymi realiami. A przelewy też jeszcze robisz stojąc w kolejce do okienka i płacąc za przelew 2,50? Podczas gdy można go zrobić za darmo przez internet i nie wychodząc z domu?

   • Haha.. tekst roku, z jakiego banku jesteś koleżanko? Wy chyba też macie w ofercie pożyczki internetowe o ile się nie mylę. Niestety skończyły się już czasy gdy w udzielaniu takich pożyczek długoterminowych specjalizowały się wyłącznie banki. Teraz potencjalny klient zainteresowany pożyczką lub kredytem ma szerokie pole do wyboru i to on decyduje czy pożyczkę uzyska szybko czy będzie chciał na nią czekać kilka dni 😉

 2. Taka pożyczka długoterminowa najtaniej wyjdzie nas w banku, bo przy 12 ratach firmy pożyczkowe mają już dosyć wysokie koszty. A ani tak większość z tych firm które udzielają tych tańszych pożyczek, mają podobne wymagania jak w bankach. Trzeba w jakiś sposób udokumentować posiadany dochód, trzeba również posiadać pozytywną historię kredytową w BIK. Różnica może tylko taka że procedura uzyskania pożyczki w tych firmach pozabankowych jest dużo szybsza. No ale za to bankowa pożyczka będzie tańsza. Wybór więc należy do nas – czy chcemy szybką pożyczkę ale droższą w spłacie, czy tańszą ale kilka godzin później…

 3. Chyba nie trudno policzyć gdzie taka pożyczka na 12 rat będzie najtańsza. Wystarczy kilka wolnych minut aby zajrzeć na strony firm pożyczkowych i za pomocą kalkulatora sprawdzić koszt raty pożyczki. W ten sam sposób możemy zrobić na stronach innych firm pożyczkowych a każda jedna posiada takie narzędzie. Dobre to jest, bo ratę pożyczki można obliczyć przed złożeniem wniosku.

 4. Śmieszy mnie troch to podawania RRSO przez banki. Jakoś firmy pożyczkowe potrafią napisać prawdę, ale w bankach to sytuacja jest dla mnie nie zrozumiała. Niby reklamują się że RRSO wynosi 10 czy kilkanaście procent, jak przychodzi co do czego i człowiek bierze ten kredyt na 12 miesięcy, to dochodzi ubezpieczenie, prowizja, jeszcze jakaś dodatkowa opłata i tak na prawdę robi się oprocentowanie na poziomie 30-40%. No niech ktoś mi powie, że biorąc kredyt w wysokości dla przykładu powiedzmy że ok. 5000 zł, nie musiał w banku spłacić powyżej 7000 zł albo i więcej.

  • Masz rację, podpisuję się pod tym obiema rękami. Jakoś do banków nikt się nie czepia za to i że często reklamują swoje kredyty dostępna na sam dowód. A człowiek nie dość że musi pójść do tej placówki, bo przez internet dają mało komu, to po przyjściu jednak okazuje się że jednak jest potrzebne dodatkowo zaświadczenie. To jak w końcu jest z tymi kredytami na sam dowód?

   Pożyczki długoterminowe na 12 rat znacznie łatwiej są dostępne w firmach pożyczkowych, a jeśli zamówimy poprzez taką Wongę to znacznie szybciej i na zbliżonych kosztach.

 5. Sprawdzałem ostatnio ofertę Wongi i kredyt online w Getin Banku i zgadnijcie który wyszedł mi taniej? Oczywiście tego pierwszego, co miło mnie zaskoczyło, ponieważ do tej pory myślałem że pożyczki pozabankowe są droższe w spłacie a tu się okazuje że taka pożyczka długoterminowa w Wondze całkiem korzystnie wyjdzie w spłacie.

 6. Podczas wyboru pożyczki długoterminowej online warto sugerować się kosztami, jakie zostaną wygenerowane przez symulator pożyczkowy zamieszczony na stronie. Wiadomo że koszty w każdej firmie są inne więc warto sięgać po pożyczki tam gdzie jest najtaniej i jest najniższa rata. Wybór jest spory więc jest w czym wybierać.

 7. Wiadomo, jak nie kredyt w banku to pożyczka długoterminowa w firmie pożyczkowej. Wybór jest spory, a w niektórych firmach rata pożyczki całkiem przystępna i nie różniąca się aż tak mocno od pożyczki w banku. Wiadomo, zawsze będzie ta różnica w kosztach ale na korzyść firm pożyczkowych przemawia fakt że są łatwiej dostępne.

 8. Mi Zaplo dało dosyć dobre warunki na taką pożyczkę online z 12 ratami miesięcznymi i to właśnie z ich oferty skorzystałem. Ale jest jeszcze kilka firm w których będą niskie raty pożyczki. Jest też kilka firm które takie pożyczki mogą zaoferować już od 18 lat np. Wonga, bo w Zaplo trzeba posiadać ukończone 21 lat.

 9. To chyba najlepszy okres spłaty dla tego rodzaju pożyczek. Nie za długi, bo w przypadku krótszego problem moglibyśmy mieć ze spłatą wysokich rat. A jeśli wybralibyśmy dłuższy okres spłaty pożyczki niż 12 miesięcy, to łączne koszty pożyczki byłyby już mało korzystne dla nas.

 10. Ja brałem w Provident i mogę powiedzieć że to zaufana firma, w której pewnie wezmę również kolejną pożyczkę. Koszty pożyczek dla stałych klientów są tam na podobnym poziomie co w banku. Zresztą podobnie wygląda to w firmie Hapi, która również do nich należy, także udzielająca pożyczki długoterminowe, a do tego przez internet.

 11. (4/5)

  A w których firma dostępna może być pożyczka długoterminowa na oświadczenie? Nie chcę przedstawiać zaświadczeń o dochodach ani wyciągów z konta, ale posiadamy stały miesięczny dochód. Czy jakieś firmy pożyczkowe udzielają takie pożyczki na samo oświadczenie?

  • (4/5)

   Ja bym powiedział że raczej większość firm pożyczkowych udzielających pożyczki długoterminowe przez internet udzieli ci pożyczki bez dodatkowych zaświadczeń, czy nawet wyciągów z konta.

Oceń:*