Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Firmy pożyczkowe pozabankowe – 10 sprawdzonych firm

Dzisiaj przedstawiam Wam 10 sprawdzonych firm pozabankowych w których możecie uzyskać od 300 do nawet 15 000 zł z różnymi opcjami spłaty.

Rynek pozabankowy cieszy się co raz większą popularnością, co raz więcej ludzi nie mogąc uzyskać kredytu w banku sięga po pożyczki udzielane przez firmy pozabankowe. Trzeba jednak pamiętać że nie wszystkie z nich to firmy uczciwe, część z nich będzie wymagać od nas przedpłat czy zaliczek przed udzieleniem pożyczki, ostatecznie pożyczki nam nie udzielając.

Dlatego zanim sięgniemy po pożyczkę pozabankową powinniśmy się przyjrzeć dokładnie takim firmom czy przeczytać opinie na ich temat. Są one powszechnie dostępne są na forach internetowych dzięki czemu może wyeliminować z góry te, które przed udzieleniem pożyczki będą od nas wymagać jakichkolwiek pieniędzy (poza drobną opłatą weryfikacyjną). Dzisiaj postanowiłem ułatwić Wam nieco zadanie i przedstawić 10 bezpiecznych moim zdaniem firm pozabankowych, które udzielają pożyczek z możliwością spłaty ratalnej.

Firmy Pozabankowe udzielające pożyczek – 10 wybranych firm oraz instytucji

1. PROVIDENT

Tej firmy chyba nie trzeba przedstawiać szerzej. Jedna z najstarszych firm działająca na rynku pozabankowym obecnie posiadająca jedną z lepszych ofert jeśli mowa o rynku pozabankowym. Pożyczki dostępne aktualnie w firmie Provident to od 300 do 10 000 zł, możliwość wyboru spłaty rat w cyklu tygodniowym (do 90 tygodni) lub miesięcznym (do 12 rat miesięcznych). Pożyczki dostępne już dla osób od 18 roku życia, które posiadają dowód osobisty.

2. HAPI POŻYCZKI

Internetowy odpowiednik Providenta w ramach którego wszystkie formalności załatwimy bez odrywania się od klawiatury komputera. Wysyłany wniosek o pożyczkę przez internet, czekamy na kontakt z konsultantem a następnie decyzję o przyznaniu pożyczki. Jeśli ta jest pozytywna cieszymy się gotówką która trafia prosto na nasze konto bankowe. Warunki uzyskania pożyczki zbliżone do macierzystej oferty Providenta. Kwoty dostępnych pożyczek od 1500 do 7500 zł, okres spłaty od 3 do 24 miesięcy.

3. ZAIMO

Jedna z popularniejszych marek udzielająca pożyczek długoterminowych przez internet, należąca do grupy Kreditech. Obecna oferta Zaimo to pożyczki od 1500 zł do 15 000 zł z okresem spłaty od 3 do nawet 36 miesięcy. Wszystkie potrzebne formalności załatwiamy przez internet a potrzeba gotówka jeszcze tego samego dnia powinna być na naszym koncie. Pożyczki dostępne da osób już od 18 lat.

4. INCREDIT

Kolejna typowo internetowa oferta w ramach której przy pierwszej pożyczce możemy uzyskać do 1500 zł, natomiast przy kolejnej do 5000 zł. Okres spłaty możemy sobie dowolnie dopasować wybierając okres do 1 do 24 miesięcy. Pożyczki dostępne są dla osób które ukończyły już 20 lat.

5. ZAPLO

Za marką Zaplo kryje się nie kto inny jak znana z chwilówek firma Vivus. Pod nazwą Zaplo mamy okazję uzyskać pożyczkę z rozłożeniem spłaty na raty. Tu mamy do wyboru okres od 3 do 12 miesięcy a kwoty pożyczek uzależnione są od tego którą pożyczkę zaciągamy. Przy pierwszej firma jest w stanie zaoferować nam do 1600 zł, przy kolejnych do 4000 zł. Oferta dostępna dla osób od 20 lat.

6. FERRATUM

Ferratum umożliwia uzyskanie pożyczek na krótko jak i na długo. W przypadku tych ostatnich mamy do wyboru kwoty pożyczek do 3000 zł i okres spłaty od 3 do 12 miesięcy.

7. SMS KREDYT

Podobnie jak Ferratum tak i SMS Kredyt udziela pożyczek na dwa fronty a więc w postaci chwilówek i pożyczek długoterminowych. Te drugie to pożyczki od 1000 do 3000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy.

8. TAKTO FINANSE

Oferta Takto to pożyczki od 500 zł do 10 000 zł ze spłatą w ratach miesięcznych od d do 24 miesięcy.

9. AASA

Przedział pożyczek z zakresu od 1000 zł do 3400 zł z okresem spłaty od 6 do 18 miesięcy.

10. RAPIDA MONEY

Pożyczki dla osób zadłużonych, mających problem z uzyskaniem pożyczki z powodu negatywnej historii kredytowej w BIK, zadłużeń w rejestrach dłużników czy zajęć komorniczych.

  1. I pomyśleć jak dużo się zmieniło przez te zaledwie dwa lata, widać ewidentnie że piszący miał problem z dobrnięciem do tej dziesiątki, a dzisiaj śmiało mógłby napisać listę przynajmniej 30 sprawdzonych firm pożyczkowych, tyle nam przez te dwa lata przybyło. Mi to akurat na rękę że jest tyle firm i jest w czym wybierać, bo mi akurat banki nie chętnie dają kredyt, więc nic na siłę. Poza tym po co czekać, jak można mieć od ręki…

  2. Warto byłoby jednak wspomnieć przy okazji Providenta że pożyczki z ratą tygodniowe są bardzo drogie w spłacie. Jak ktoś już decyduje się korzystać z usług tej firmy powinien korzystać z pożyczki z ratami miesięcznymi. Ta pożyczka udzielana jest całkowicie przez internet i bez wizyt pracowników firmy w naszym domu.

    Ogólnie, brakuje w tym zestawieniu firmy która posiada zdecydowanie najtańszą opcję pożyczki ratalnej a mianowicie Wongi. Od dłuższego czasu też umożliwiają wzięcie pożyczki z ratami i na całkiem przystępnych warunkach – https://www.banki24.com.pl/wonga-pozyczki-z-ratami/

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*