Takto Finanse pożyczki poza bankowe

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Firma Takto Finanse podobnie jak kilka innych firm, pojawiła się na krajowym rynku pożyczek pozabankowych w ciągu ostatnich lat. Posiada ona w swojej ofercie pożyczki długoterminowe z okresem spłaty nawet do 36 miesięcy.

Oferta Takto Finanse na pewno może zadowolić wiele osób które starają się o uzyskanie pożyczki pozabankowej. Z jednej strony mamy bowiem wysokie kwoty pożyczek nawet do 25 000 zł. A z drugiej strony długie terminy spłaty pożyczki sięgające nawet 36 miesięcy. Jeśli do tego jeszcze dodamy nie najwyższe a w miarę umiarkowane koszty pożyczki jak na warunki pozabankowe, to otrzymujemy niemal produkt doskonały..

Takto Pożyczka Pozabankowa na raty

Nie ma jednak tak dobrze, ponieważ jak się okazuje uzyskanie pożyczki w Takto Finanse to już nie taki łatwy chleb. Jak wskazują nasze informacje, aby uzyskać pożyczkę w Takto musimy być niemal wzorowym przykładem pożyczkobiorcy. A więc nie posiadającym zadłużeń, nie rejestrowanym przez rejestry dłużników czy bazach BIG Infomonitor czy posiadającym zajęcia komornicze. Jeśli nasza historia kredytowa nie jest taka kolorowa, to szanse na uzyskanie pożyczki mogą być nikłe.

Jeśli jednak nic będzie stało na uzyskaniu pożyczki w Takto Finanse to będziemy mogli liczyć całkiem przyzwoite koszty pożyczki. Bynajmniej jeśli porównać je do innych firm udzielających podobnych pożyczek. Przykładowo pożyczenie 3000 zł na okres spłaty 12 miesięcy, da nam ratę miesięczną w wysokości 419 zł. A więc do spłaty łącznie będziemy mieli 5028 zł.

Ogólnie w ofercie mamy pożyczki od 500 zł do wspomnianych 10 tyś zł a dostępny okres spłaty wynosi od 3 do 36 miesięcy.

Pożyczki Takto Finanse udzielane są całkowicie przez internet. A więc do ich uzyskania nie jest wymagana wizyta w placówce. A umowa jest podpisywana za pośrednictwem kuriera lub przez telefon. W przypadku tej drugiej opcji pożyczkę możemy mieć na koncie w ciągu nawet 2 godzin, od momentu złożenia wniosku o pożyczkę.

Odbiór pożyczki może zostać wykonany albo przelewem na nasze konto, albo będziemy mogli pieniądze odebrać na poczcie.

Czytaj również

Oceń: