Pożyczki Providenta przez internet czyli poznajcie pożyczkę samoobsługową

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

17 udostępnij na FB

Provident zaskakuje nas nowościami co raz bardziej. Nie dziwi mnie to specjalnie, tym bardziej jeśli spojrzę na rynek pożyczkowy ten sprzed 10 lat a ten obecny. Na tym starym rynku, Provident był górą i praktycznie nie miał konkurencji. Na tym obecnym konkurencja jest kolosalna. Bardzo dobrze rozwinął się rynek pożyczek udzielanych przez internet. Nic więc dziwnego, że Provident nie chce zostać z tyłu i postanowił że również zacznie pożyczać przez internet. Oferując swoim klientom całkowicie nową opcję – pożyczki samoobsługowe.

Pożyczka Provident przez internet – pożyczka samoobsługowa

Jeśli dobrze się przyjrzeć tej ofercie, to tak na prawdę mamy tu do czynienia z propozycją Hapi Pożyczek, przeniesioną na grunt Providenta. Głównie mam tu na myśli bardzo zbliżone koszty pożyczek, które ogólnie w spłacie są nieco droższe od tradycyjnej pożyczki Providenta. Tej spłacanej przelewem i załatwianej za pośrednictwem konsultanta. Podobnie jak w Hapi, maksymalna kwota pożyczek w ramach opcji samoobsługowej wynosi 15 000 zł. Do wyboru jest również identyczny termin spłaty a więc od 3 do 48 miesięcy.

Pożyczki Provident przez internet

Co odróżnia pożyczkę samoobsługową Provident przez internet, od tradycyjnych pożyczek Providenta? Ta pierwsza opcja nie wiąże się z koniecznością jakiegokolwiek spotkania z pracownikiem firmy, ponieważ wszystkie formalności są załatwiane przez internet. Znacznie krótszy jest również czas oczekiwania na pożyczkę. Możemy ją mieć na swoim koncie nawet w ciągu godziny czy kilku godzin od momentu złożenia wniosku o pożyczkę.

Jakie są różnice pomiędzy kosztami obu pożyczek, to już możecie sobie w prosty sposób obliczyć na stronie Providenta. Po wprowadzeniu kwoty pożyczki i okresu spłaty, otrzymacie dokładne dane o wysokości raty miesięcznej i całkowitej kwocie jaka będzie do spłaty.

Do uzyskania pożyczki samoobsługowej a więc szybkiej pożyczki internetowej w Providencie będą Wam potrzebne dane z dowodu osobistego. Ważnym kryterium na drodze do uzyskania pożyczki jest również ukończone 18 lat oraz aktywny rachunek bankowy.

Czytaj również

17 Comments
 1. taaaa…pozyczka samoobsługowa, fajne raty,niski koszt udzielenia pozyczki….wszystko niby pieknie ładnie, ale czekać na zatwierdzenie jej to istne mistrzostwo w treningu cierpliwości. Ciekawa sprawa- kiedy chodzi o pozyczki udzielane przez przedstawicieli- leci to szybciutko, chwilamoment i ma się pieniądze na stole tylko pokazując dowód- tu z kolei weryfikacja obejmuje również przy działalności gosp. dodatkowe dokumenty- a i tak na pieniadze czeka sie jak na cud niemal udzielany…ech…

  • To jaki mniej więcej jest czas oczekiwania na decyzję i pożyczkę w ramach tej pożyczki przez internet Providenta. U firm mających podobną ofertę wszystkie formalności zamykają się w ciągu tego samego dnia co składamy wniosek, jeśli tu jest inaczej to mało atrakcyjna ta oferta.

 2. To prawda – nie wiem kto ma szansę na tą pożyczkę ale chyba tylko osoby które nie dostały w banku kredytu ale historię kredytową mają dobra. Osoby z zadłużeniem w BIK nie mają co liczyć na taką pożyczkę internetową w Providencie. W najlepszym wypadku zaproponują Wam pożyczkę domową.

  • Masz rację, ja składałam wniosek o tą pożyczkę, właśnie w momencie kiedy bank odrzucił mój wniosek z powodu negatywnego BIK. Niestety nie przyznali mi pożyczki, podobnie jest zresztą w Hapi też nie dają i tam oficjalnie o tym piszą.

 3. Ja dostałam, tyle że kilka lat temu pożyczałam w Providencie pożyczką domową więc może dlatego nie robili mi większych problemów. Jednak z firm na które nie mogę powiedzieć złego słowa a akurat pożyczka przez internet w ich wypadku to był strzał w dziesiątkę, tym bardziej patrząc jaką dużą klientelę mają przez te 20 lat jak działają na rynku pożyczek w PL.

 4. Długo trzeba czekać na te pożyczkę.. Przy tak wielu firmach które są dookoła, istnieją firmy w których pożyczkę możemy mieć tego samego dnia a nie 2 dni później. Oferta szału nie robi a do tego nie wszystkim dają tą pożyczkę. Moim zdaniem to taka oferta dla stałych klientów, którzy wcześniej terminowo spłacali pożyczki w Provident.

 5. Brałem u nich kiedyś pożyczkę domową i widzę że oferta od tego czasu mocno ewoluowała. Ktoś kto potrzebuję dodatkowej gotówki poza bankiem nie jest już skazany na pożyczkę domową z tygodniowymi ratami jak kiedyś. Drogie to było straszliwie, ale jak nie było innego sensownego wyjścia to się brało. Teraz widać że Provident chce nadążyć za konkurencją więc wprowadza nowe produkty, bardziej korzystne dla klienta w spłacie.

 6. Są tańsze pożyczki internetowe od Providenta, więc jak ktoś nie ma zrypanej historii w bazach BIK to powinien na spokojnie przeszukać internet w poszukiwaniu firm które udzielają pożyczek pozabankowych przez internet. Przy nie dużych kwotach nie przekraczających 3000 czy 4000 zł powinniśmy znaleźć coś, co kosztami nie wiele będzie różniło się od rat kredytów bankowych.

 7. Jakie by te opinie o Providencie nie były to prawda jest taka że nie jednej osobie firma już uratowała.. tyłek. Ja się do tych osób zaliczam i póki firma gra fair wobec mnie, nie mógłbym złego słowa na ich temat powiedzieć. Na prawdę można z nimi normalnie żyć a co więcej, można pożyczać taniej gdy ma się już wypracowaną odpowiednią historię kredytową. Ja zaczynałem od pożyczki domowej już kupę lat temat. Jakiś czas nie brałem u nich pożyczek, aż do momentu kiedy firma sama zadzwoniła z propozycją pożyczki przez internet Provident. Koszty znacznie tańsze od tej domowej opcji, no i wygoda znacznie większa bo już nie trzeba czekać każdego tygodnia na pracownika, który zjawi się po odbiór gotówki. W sumie porównywałem tę ich internetową pożyczkę z ofertami innych firm i jak dokładnie policzyłem to wyszło mi, że u nich taka pożyczka pozabankowa będzie najtańsza.

 8. Pewnie dobra oferta lecz mało kto będzie mógł się o tym przekonać bo nie dość że historia kredytowa musi być w porządku, to jeszcze dokładnie analizowana jest zdolność kredytowa, niemal jak w banku. Można jednak spróbować złożyć wniosek o tą pożyczkę internetową, bo koszty faktycznie na poziomie dosyć niskim jak na warunki pożyczek pozabankowych.

 9. Było by wszystko w porządku gdyby bez przeszkód można było tą pożyczkę uzyskać, a z opinii ludzi wiem że wcale nie tak łatwo ją dostać. Oczywiście jak ktoś ma dobrą historię kredytową i zdolność to nie powinien mieć problemu żeby dostać ją całkowicie przez internet w Providencie.

 10. Ta pożyczka internetowa chyba uratowała tą firmę, bo gdyby nadal Provident udzielał wyłącznie pożyczek domowych a do tego tylko w opcji rat tygodniowych, to pewnie pozycja lidera by mu się ukróciła. Dzisiaj pożyczki internetowe są popularne więc i Provident prędzej czy później musiał je wprowadzić.

 11. Teraz ta pożyczka online w Provident może wynosić nawet do 20 000 zł z maksymalnym okresem spłaty do 48 miesięcy. Widać że rozwinęła im się ta oferta, firma w odpowiednim czasie dostrzegła potencjał w pożyczkach udzielanych drogą internetową.

  (4/5)
 12. W końcu doczekaliśmy się czegoś takiego jak Provident online, dzięki czemu ich pożyczki nie tylko są łatwiej dostępne i bez wychodzenia z domu. Poza tym są tańsze, ponieważ zniknęły opłaty które trzeba było ponosić w przypadku pożyczek domowych. Ja jestem z takiego Providenta jak najbardziej zadowolony!

  (5/5)
 13. Pożyczki internetowe Providenta wcale nie tak łatwo uzyskać jak się wszystkim wydaje. Trzeba spełnić szereg wymogów, aby w ten sposób dostać od nich pożyczkę. A nawet jeśli spełnisz, to nie dostaniesz pożyczki wcale tak szybko jak to wszędzie ładnie malują.

  (3/5)
 14. Z całego serca polecam skorzystanie z usług firmy Szybkiej Gotówki. Jest bezpieczna i niezawodna w 100%.

  (3/5)
 15. Przyznam że nie miałam zielonego pojęcia że Provident udziela pożyczki przez internet. Dawno temu brałam u nich pożyczkę domową z ratą tygodniowa, a teraz udało się wszystko załatwić online i bez wychodzenia z domu.

  (5/5)

Oceń: