Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki Providenta przez internet czyli poznajcie pożyczkę samoobsługową

Provident i jego nowo logo, odświeżona strona internetowa oraz całkowicie nowa oferta pożyczki samoobsługowej, która dostępna jest przez internet i bez konieczności spotkania z konsultantem firmy.

Provident zaskakuje nas nowościami co raz bardziej. Nie dziwi mnie to specjalnie, tym bardziej jeśli spojrzę na rynek pożyczkowy ten sprzed 10 lat a ten obecny. Na tym starym rynku, Provident był górą i praktycznie nie miał konkurencji, na tym obecnym konkurencja jest kolosalna, bardzo rozwinął się rynek pożyczek udzielanych przez internet. Nic więc dziwnego że Provident nie chce zostać z tyłu i postanowił że również zacznie pożyczać przez internet, oferując swoim klientom całkowicie nową opcję – pożyczki samoobsługowe.

Jeśli dobrze się przyjrzeć tej ofercie to tak na prawdę mamy tu do czynienia z propozycją Hapi Pożyczek, przeniesioną na grunt Providenta. Głównie mam tu na myśli bardzo zbliżone koszty pożyczek, które ogólnie w spłacie są nieco droższe od tradycyjnej pożyczki Providenta, tej spłacanej przelewem i załatwianej za pośrednictwem konsultanta. Podobnie jak w Hapi, maksymalna kwota pożyczek w ramach opcji samoobsługowej wynosi 7500 zł, do wyboru jest też identyczny termin spłaty a więc od 3 do 24 miesięcy.

Co odróżnia pożyczkę samoobsługową udzielaną przez internet od tradycyjnych pożyczek Providenta? Ta pierwsza opcja nie wiąże się z koniecznością jakiegokolwiek spotkania z pracownikiem firmy, ponieważ wszystkie formalności są załatwiane przez internet. Znacznie krótszy jest również czas oczekiwania na pożyczkę, którą na swoim koncie możemy mieć nawet w ciągu godziny czy kilku godzin od momentu złożenia wniosku o pożyczkę.

Jakie są różnice pomiędzy kosztami obu pożyczek, to już możecie sobie w prosty sposób obliczyć na stronie Providenta, gdzie po wprowadzeniu kwoty pożyczki i okresu spłaty, otrzymacie dokładne dane o wysokości raty miesięcznej i całkowitej kwocie jaka będzie do spłaty.

Do uzyskania pożyczki samoobsługowej a więc szybkiej pożyczki online w Providencie będą Wam potrzebne dane z dowodu osobistego, ukończone 18 lat oraz aktywny rachunek bankowy.

  1. taaaa…pozyczka samoobsługowa, fajne raty,niski koszt udzielenia pozyczki….wszystko niby pieknie ładnie, ale czekać na zatwierdzenie jej to istne mistrzostwo w treningu cierpliwości. Ciekawa sprawa- kiedy chodzi o pozyczki udzielane przez przedstawicieli- leci to szybciutko, chwilamoment i ma się pieniądze na stole tylko pokazując dowód- tu z kolei weryfikacja obejmuje również przy działalności gosp. dodatkowe dokumenty- a i tak na pieniadze czeka sie jak na cud niemal udzielany…ech…

  2. To prawda – nie wiem kto ma szansę na tą pożyczkę ale chyba tylko osoby które nie dostały w banku kredytu ale historię kredytową mają dobra. Osoby z zadłużeniem w BIK nie mają co liczyć na taką pożyczkę internetową w Providencie. W najlepszym wypadku zaproponują Wam pożyczkę domową.

    • Masz rację, ja składałam wniosek o tą pożyczkę, właśnie w momencie kiedy bank odrzucił mój wniosek z powodu negatywnego BIK. Niestety nie przyznali mi pożyczki, podobnie jest zresztą w Hapi też nie dają i tam oficjalnie o tym piszą.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*