Smartfon Xiaomi Redmi 6A z kartą kredytową Citi Simplicity

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

3 udostępnij na FB
Xiaomi Redmi 6A Citi Simplicity Zakładając kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku do 24 kwietnia 2019 i spełniając określone warunki, możemy stać się właścicielem telefonu Xiaomi Redmi 6A.

Nie będę po raz kolejny pisał o tym, że Citibank przyzwyczaił nas do tego rodzaju promocji, bo robi się to już powoli nudne. Za to na pewno nudne nie jest to, że Citibank lubi zaskakiwać i zachęcać swoich klientów do skorzystania z ich usług. Bank robi to po raz kolejny, tym razem oferując telefon Smartfon Xiaomi Redmi 6A, w zamian za założenie karty kredytowej.

Tak się składa że to nie jedyna ciekawa oferta która z początkiem roku pojawiła się w ofercie Citibanku. O drugiej z nich postaram się napisać już jutro. Tymczasem dzisiaj skupię się na promocji bankowej, w ramach której macie możliwość stania się posiadaczem telefonu Smartfon Xiaomi Redmi 6A o wartości 449 zł.

Xiaomi Redmi 6A z kartą kredytową Citi Simplicity

Jak stać się właścicielem telefonu Xiaomi Redmi 6A z pełnoekranowym wyświetlaczem 5.45″ oraz aparatem 14MP o wartości 449 zł? Pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku, do którego link znajdziecie poniżej. Jeżeli zależy Wam na skorzystaniu z promocji, powinniście to zrobić nie później niż do 24 kwietnia 2019.

Kolejny krok będzie należał do pracownika banka, który skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Do założenia karty kredytowej Citi Simplicity może być potrzebny dokument poświadczający uzyskiwany dochód. Może to być np. wyciąg z konta bankowego. Kiedy już uda Wam się zawrzeć umowę o założenie karty, bardzo ważnym warunkiem który będziemy musieli spełnić, będzie zalogowanie się do bankowości internetowej Citibank Online, w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od momentu podpisania umowy. To jednak nie ostatni warunek, który będziemy musieli wypełnić aby otrzymać od banku smartfona. W ciągu wspomnianych wcześniej 3 miesięcy od podpisania umowy, będziemy musieli również dokonać transakcji przy użyciu karty Citi Simplicity, o łącznej wartości minimum 1500 zł. Jak więc nie trudno zauważyć, warunki te nie są specjalnie skomplikowane.

Kiedy otrzymam telefon od Citibanku?

Xiaomi Redmi 6A powinieneś otrzymać w ciągu 60 dni od momentu spełnienia powyższych warunków. Zostaniemy poinformowani o tym fakcie za pomocą bankowości internetowej.

Kto ma możliwość skorzystania z promocji? Z oferty będą mogły skorzystać osoby które od 01.06.2015 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Karta kredytowa Citi Simplicity jest dostępna wyłącznie dla osób, posiadających ukończone 18 lat i uzyskujące dochód od przynajmniej 3 miesięcy. W przypadku osób samozatrudnionych, czyli prowadzących działalność gospodarczą na własną rękę, musi to być okres przynajmniej 2 lat. Minimalny wykazywany dochód to 1200 zł netto, a w przypadku własnej działalności 2500 zł netto

Co możemy napisać na temat karty Citi Simplicity? Karta jest praktycznie darmowa, ponieważ nie zapłacimy ani za jej założenie ani też za użytkowanie. Nie ma również dodatkowych warunków które należałoby spełnić, aby karta była darmowa. Zakładając kartę kredytową Citi Simplicity, otrzymujemy dostęp do korzyści Citi Specials czy dostęp do przedsprzedaży biletów na największe koncerty w Polsce.

Czytaj również

3 Opinie
  1. Jeden z banków który przodu w tego rodzaju promocjach. Ja dzięki jednej z nich miałem okazję dostać od nich całkiem fajny tablet, który służy mi po dziś dzień. Warto więc obserwować promocje Citibank, bo czasami zdarzają się ciekawe kąski.

  2. (4/5)

    Czy ktoś się orientuje, czy jest jakaś ograniczona pula tych telefonów, czy nadal można skorzystać jeszcze z tej promocji?

Oceń:*