Nowe pożyczki pozabankowe 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Jakie będą pożyczki pozabankowe 2016? Będą takie jak nowe propozycje Zaplo, Ratki czy Hapi Pożyczki a więc znacznie tańsze od pożyczek pozabankowych które były oferowane do tej pory a ponadto na bardziej przejrzystych i jasnych zasadach.

Już jutro ostatni dzień starego roku a jednocześnie wystrzałowy sylwester który czeka nas co roku a zaraz potem nowy rok 2016. Z tej okazji składam Wam już teraz najlepsze życzenia w nowym roku 2016, ponieważ to prawdopodobnie ostatni post zamieszczony w starym roku. Dzisiaj przyjrzę się najnowszym ofertom pożyczek na rok 2016, które pojawiły się w ciągu kilku ostatnich miesięcy i na które warto zwrócić uwagę, szczególnie jeśli nie możecie dostać kredytu w banku.

Nowe pożyczki pozabankowe 2016 – Wybrałem 5 moim zdaniem najciekawszych ofert które pojawiły się w ostatnich miesiącach starego roku. Nie są to wyłącznie nowe firmy ale również nowe oferty, firm które działają na rynku już przynajmniej od kilku lat.

1. ZAPLO

Dla mnie chyba największe zaskoczenie końcówki starego roku 2015 a zarazem duża nadzieja na nowy rok 2016. Firma Zaplo odświeżając swoją dotychczasową stronę internetową, postanowiła przy okazji odświeżyć za jednym razem swoją dotychczasową ofertę pożyczek. Rezultatem tych zmian jest mocno podniesiona granica wysokości pożyczek, które obecnie mogą sięgać nawet 10 000 zł. Wydłużył się przy tym również okres spłaty i obecnie może sięgać on nawet 24 miesięcy. To jednak nie koniec nowości, ponieważ porównując koszty pożyczek w ostatnim z artykułów, dostrzegłem że te uległy znacznemu zmniejszeniu. W skrócie – Zaplo to obecnie jedna z najtańszych jak i najszybszych opcji na pożyczkę pozabankową, jeśli myślicie o pożyczeniu gotówki tą drogą w roku 2016!

2. RATKA

Równie niskie koszty pożyczek znajdziemy w Ratce, która również pojawiła się na krajowym rynku pożyczkowym w ostatnich miesiącach roku 2015. Koszty pożyczek zbliżone są bardzo do tego co ma nam do zaoferowania firma Zaplo, nie ma za to do zaoferowania równie wysokich pożyczek. W Ratce możemy sięgnąć po gotówkę z zakresu od 1000 zł do 3400 zł z okresem spłaty sięgającym od 6 do 24 miesięcy. Warunki uzyskania pożyczki są praktycznie identyczne jak w Zaplo a więc ukończone 20 lat oraz brak zadłużeń w rejestrach dłużników oraz BIG. Idealna propozycja jeśli szukamy nie dużej gotówki a nie możemy uzyskać jej drogą bankową.

3. EXPRESS RATKA

Ta nazwa to całkowita nowość która pojawiła się praktycznie nie dawno na rynku pożyczek pozabankowych i miałem nie tak dawno okazję pisać o niej kilka zdań. Ciekawostką może być fakt że firma specjalizuje się na dzień dzisiejszy w pożyczanu konkretnej kwoty którą jest 1000 zł, nie pożyczymy więc ani więcej ani mniej. Taką gotówkę możemy pożyczyć na wybrany okres spłaty z zakresu od 3 do 7 miesięcy. Koszty pożyczek nie są zbyt wygórowane jak na ofertę pozabankową, ale aby uzyskać w ExpressRatce pożyczkę musimy mieć ukończone 22 lata oraz posiadać stałe źródło dochodu.

4. HAPI POŻYCZKI

Chyba największa nowość 2015 roku czyli internetowy projekt Providenta, który zadebiutował dopiero teraz. Ale jak to mówią lepiej późno niż wcale. W Hapi Pożyczki możemy sięgnąć po pożyczkę całkowicie online, nie ma więc spotkań z konsultatntami ani wręczaniem gotówki do ręki. O pożyczkę składamy wniosek przez internet (do 7500 zł) i wszystkie pozostałe formalności również załatwiane są w ten sposób, aż do otrzymania gotówki prosto na konto bankowe. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 3 do 24 miesięcy a ubiegać się o nią mogą osoby już od 18 roku życia. Pod względem też jest nie najgorzej i jest to jedna z najtańszych propozycji pozabankowych na nowy rok.

5. POŻYCZKA OK

Kolejna z nowości o której chciałem wspomnieć to Pożyczka OK, firma która jest odłamem znanej może Wam firmy – SMS Kredyt. Pod nazwą Pożyczka OK udziela jednak wyłącznie pożyczek długoterminowych, czyli takich które spłacimy w ratach miesięcznych od 6 do 24 miesięcy. Kwoty dostępnych pożyczek to od 1000 zł do 3000 zł. Nieco wygórowany jest wiek osób, które mogą się ubiegać o pożyczkę w firmie i wynosi on 25 lat. Jeśli tyle wiosen mamy już za sobą, a do tego posiadamy stałe źródło dochodu oraz brak negatywnych historii w bazach BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, BIK S.A. to w 2016 roku śmiało możemy złożyć wniosek o pożyczkę w Pożyczka OK.

Czytaj również

Oceń:*