ExpressRatka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Niczym prawdziwy ekspres, tuż przed zbliżającymi się świętami, wyjeżdża na tory nowa marka. Specjalizująca się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. Tym razem nie jest to jednak kolejna oferta chwilówek, a firma skupiająca się bardziej w pożyczaniu długoterminowym. Choć może to również nie będzie odpowiedni odpowiedni termin, pasujący do ich pożyczek. Okres spłaty pożyczek w ExpresRatce może wynosić bowiem od 3 do maksymalnie 7 miesięcy.

ExpressRatka czyli ekspresowe pożyczki online

ExpressRatka jest nową marką należącą do FINSANO Consumer Finance. Czyli firmy, która już od jakiegoś czasu działa na rynku pożyczek pozabankowych. Warto przy tym odnotować, że działa ona w ramach Grupy Kapitałowej Kredyt Inkaso a ta jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. No ale ja dzisiaj skupie się wyłącznie na pożyczkach jakie do zaoferowania ma ExpressRatka.

Pożyczki 1000 zł od 3 do 7 miesięcy– zaglądając do oferty Express ratki nie znajdziemy typowego suwaka. Za pomocą którego będziemy mogli wybrać kwotę pożyczki jaka nas interesuje. Jest tu dostępna tylko jedna kwota pożyczki. A mianowicie nie mniej i nie więcej tylko 1000 zł. Po taką kwotę pożyczki możemy sięgnąć, z wybranym przez nas okresem spłaty. Który może wybrać samodzielnie  i może to być przedział od 3 do 7 miesięcy.

Jakie są koszty pożyczki? Tu niestety tanio nie jest, ponieważ jakiego okresu spłaty byśmy nie wybrali, to łącznie do spłaty będziemy mieli kwotę 1800 zł . A więc sam koszt pożyczki to 800 zł. Bez znaczenia więc, czy wskażemy okres spłaty 3, 5 czy 7 miesięcy. Sięgając po 1000 zł, razem do spłaty będziemy mieli zawsze łączną kwotę 1800 zł.

Dla kogo pożyczka w ExpressRatka?

Z oferty pożyczki mogą skorzystać osoby które ukończyły 22 lata i nie mają więcej jak 80 lat. Kolejnym wyznacznikiem uzyskania pożyczki jest posiadanie stałego dochodu. Zarówno z tytułu o pracę, emerytury, renty jak i działalności gospodarczej czy rolniczej. Minimalnym wymaganym dochodem jest kwota 900 zł.

Masz zadłużenie do 1000 zł? Otrzymasz pożyczkę. Firma weryfikuje dane pożyczkobiorcy w bazach KRD oraz BIG Infomonitor, jednak jeśli zadłużenie jest mniejsze jak 1000 zł to decyzja o przyznaniu pożyczki powinna być pozytywna.

Czytaj również

1 Comment
  1. Przyznać muszę że na prawdę ekspresowa ta pożyczka. Od złożenia wniosku minęło zaledwie kilka minut i już do mnie dzwonili. Formalności trwały nie wiele dłużej i jeszcze tego samego dnia miałem pieniądze na koncie.

    (5/5)

Oceń: