ExpressRatka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Express ratka ma do zaoferowania pozabankową pożyczkę w wysokości 1000 zł z okresem spłaty który możemy wybrać z dostępnej puli od 3 do 7 miesięcy.

Niczym prawdziwy ekspres tu przed zbliżającymi się świętami, wyjeżdża na tory nowa marka specjalizująca się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. Tym razem nie jest to jednak kolejna oferta chwilówek a firma skupiająca się bardziej w pożyczaniu długoterminowym, choć może to też nie będzie odpowiedni odpowiedni termin pasujący do ich pożyczek. Okres spłaty pożyczek w ExpresRatce może wynosić bowiem od 3 do maksymalnie 7 miesięcy.

ExpressRatka jest nową marką należącą do FINSANO Consumer Finance, czyli firmy która już od jakiegoś czasu działa na rynku pożyczek pozabankowych. Warto przy tym odnotować że działa ona w ramach Grupy Kapitałowej Kredyt Inkaso a ta jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. No ale ja dzisiaj skupie się wyłącznie na pożyczkach jakie do zaoferowania ma ExpressRatka.

Pożyczki 1000 zł od 3 do 7 miesięcy– zaglądając do oferty Express ratki nie znajdziemy typowego suwaka za pomocą którego będziemy mogli wybrać kwotę pożyczki jaka nas interesuje. Jest tu dostępna tylko jedna kwota a mianowicie nie mniej i nie więcej tylko 1000 zł. Po taką kwotę pożyczki możemy sięgnąć z wybranym okresem spłaty który może zostać wybrany już przez nas i może to być przedział od 3 do 7 miesięcy.

Jakie są koszty pożyczki? Tu niestety tanio nie jest ponieważ jakiego okresu spłaty byśmy nie wybrali to łącznie do spłaty będziemy mieli kwotę 1800 zł a więc sam koszt pożyczki to 800 zł. Bez znaczenia więc czy wskażemy okres spłaty 3, 5 czy 7 miesięcy – sięgając po 1000 zł razem do spłaty będziemy mieli zawsze łączną kwotę 1800 zł.

Dla kogo pożyczki w Express Ratce? Z oferty pożyczki mogą skorzystać osoby które ukończyły 22 lata i nie mają więcej jak 80 lat. Kolejnym wyznacznikiem uzyskania pożyczki jest posiadanie stałego dochodu zarówno z tytułu o pracę, emerytury, renty jak i działalności gospodarczej czy rolniczej. Minimalnym wymaganym dochodem jest kwota 900 zł.

Masz zadłużenie do 1000 zł? Otrzymasz pożyczkę. Firma weryfikuje dane pożyczkobiorcy w bazach KRD oraz BIG Infomonitor, jednak jeśli zadłużenie jest mniejsze jak 1000 zł to decyzja o przyznaniu pożyczki powinna być pozytywna.

Czytaj również

Oceń:*