300 zł za darmo w Szybka Gotówka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
Jeżeli nigdy wcześniej nie braliśmy pożyczki w Szybkiej Gotówce to teraz mamy okazję pożyczyć do 300 zł bez żadnych dodatkowych opłat.

Choć do tej pory Szybka Gotówka nie posiadała w swojej ofercie żadnej promocji dla nowych klientów to w ostatnich dniach uległo to zmianie. Jeśli nigdy wcześniej nie pożyczaliście w tej firmie to teraz możecie 300 zł uzyskać za darmo, pod warunkiem pełnego zwrotu w ciągu maksymalnie 30 dni. Nie jest to może dużo, ale zawsze lepsza taka promocja niż żadna.

Pożyczka 300 zł do 30 dni za darmo dla nowych pożyczkobiorców – taką promocję znajdziemy obecnie w firmie Szybka Gotówka. Warto przy tym zaznaczyć że 300 zł to nie maksymalny limit dla nowych klientów ponieważ firma nie posiada ustalonej granicy dla osób starających się o pierwszą pożyczkę. Przyjęty limit pożyczek wynosi od 100 zł do 3000 zł a ostateczna kwota jaka zostanie przyznana zależy już od oceny zdolności pożyczkobiorcy i jego możliwości spłaty pożyczki.

Aby starać się o uzyskanie pożyczki w Szybkiej Gotówce nie musimy spełniać jakichś wygórowanych wymagań. Wystarczy że mamy ukończone 18 lat, posiadamy dowód osobisty a na koncie nie mamy zadłużeń które widniałyby w bazach dłużników.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Dziwne te dane podają na stronie bo gdzie nie przeczytam o nich to prawie wszyscy dostają odmowę przyznania pożyczki a wg. danych na stronę wychodzi że połowa wniosków zostaja rozpatrzona pozytywnie. Sam też dostałem odpowiedź odmowną więc chyba jednak prawda stoi po stronie użytkowników. Składałem wcześniej wniosek w Vivusie i Netcredit i tam pożyczkę dostałem bez większych przeszkód.

Oceń:*