300 zł za darmo w Szybka Gotówka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Choć do tej pory Szybka Gotówka nie posiadała w swojej ofercie żadnej promocji dla nowych klientów to w ostatnich dniach uległo to zmianie. Jeśli nigdy wcześniej nie pożyczaliście w tej firmie to teraz możecie 300 zł uzyskać za darmo, pod warunkiem pełnego zwrotu w ciągu maksymalnie 30 dni. Nie jest to może dużo, ale zawsze lepsza taka promocja niż żadna.

Pożyczka 300 zł za darmo w Szybka Gotówka

Pożyczka 300 zł do 30 dni za darmo dla nowych pożyczkobiorców. Taką promocję znajdziemy obecnie w firmie Szybka Gotówka. Warto przy tym zaznaczyć, że 300 zł to nie maksymalny limit dla nowych klientów, ponieważ firma nie posiada ustalonej granicy dla osób starających się o pierwszą pożyczkę. Przyjęty limit pożyczek wynosi od 100 zł do 3000 zł. A ostateczna kwota jaka zostanie przyznana, zależy już od oceny zdolności pożyczkobiorcy i jego możliwości spłaty pożyczki.

Aby starać się o uzyskanie pożyczki w Szybkiej Gotówce nie musimy spełniać jakichś wygórowanych wymagań. Wystarczy że mamy ukończone 18 lat, posiadamy dowód osobisty a na koncie nie mamy zadłużeń które widniałyby w bazach dłużników.

Aktualna oferta Szyba Gotówka

Aktualna oferta Szybkiej Pożyczki to oferta na jeszcze lepszych warunkach. Jako nowy klient mamy możliwość uzyskania pożyczki w wysokości nawet do 5000 zł. Na jeszcze większy limit mogą liczyć wszyscy stali klienci firmy. Maksymalny limit krótkoterminowej pożyczki wynosić nawet do 15 000 zł. Szybka Gotówka posiada również dosyć elastyczny okres spłaty chwilówki, który może wynosić od 5 do nawet 65 dni. Jest to jedna z nielicznych ofert, w ramach której mamy możliwość uzyskania tak długiego okresu spłaty. Pożyczkę za pośrednictwem firmy Szybka Gotówka mamy możliwość uzyskać, jeśli posiadamy ukończone 18 lat. Ponadto mamy dostęp do aktywnego rachunku bankowego i posiadamy telefon komórkowy.

Czytaj również

1 Comment
  1. Dziwne te dane podają na stronie bo gdzie nie przeczytam o nich to prawie wszyscy dostają odmowę przyznania pożyczki a wg. danych na stronę wychodzi że połowa wniosków zostaja rozpatrzona pozytywnie. Sam też dostałem odpowiedź odmowną więc chyba jednak prawda stoi po stronie użytkowników. Składałem wcześniej wniosek w Vivusie i Netcredit i tam pożyczkę dostałem bez większych przeszkód.

Oceń: