Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczka na 12 rat – która będzie najtańsza?

W których firmach uzyskamy najtańszą pożyczkę pozabankową z 12 miesięcznymi ratami?

Do rankingu pożyczek pozabankowych które co miesiąc publikuje na łamach Banki24, konkretne firmy dobieram w zależności od wielu czynników. Zarówno mogą to być najniższe koszty pożyczki ale również promocja którą akurat jest objęta pożyczka, warunki uzyskania pożyczki czy czas oczekiwania na pożyczkę. Dzisiaj zajmę się znalezieniem trzech najtańszych pożyczek pozabankowych ze spłatą w 12 miesięcznych ratach.

Oczywiście aby zbadać koszty konkretnych pożyczek potrzebna jest również konkretna kwota pożyczki. Postanowiłem że wykonam test dla kwoty 3000 zł i sprawdzę w których firmach otrzymam najniższą możliwą ratę miesięczną. Należy również zaznaczyć że do testu dopuściłem wyłącznie oferty pozabankowe a podana wysokość raty miesięcznej aktualna jest na dzień przeprowadzenia testu (widoczna w nagłówku artykule).

1. WONGA
Rata pożyczki: 371,08 zł

Wonga to aktualnie najtańsza propozycja pożyczki pozabankowej, a nawet jeśli ktoś znalazłby jeszcze tańszą ofertę to firma jest w stanie jeszcze bardziej obniżyć nam koszty w ramach promocji Gwarancji niskiej raty pożyczki w Wondze. Akurat 3000 zł to maksymalna kwota pożyczki jaką na dzień dzisiejszy pożyczymy w Wondze z maksymalnym okresem spłaty 12 miesięcznych rat.

Pożyczka w Wondze dostępna jest dla wszystkich osób które mają już ukończone 18 lat, nie posiadają zadłużeń w rejestrach dłużników i BIK oraz mają założone rachunek bankowy. Spośród przedstawionych propozycji jest to najszybsza pożyczka którą możemy mieć na swoim koncie w błyskawicznym czasie.

2. RATKA
Rata pożyczki: 381.73 zł

Kolejna propozycja taniej pożyczki pozabankowej czeka na nas w Ratce, choć identyczną ofertę znajdziemy również w Aasa – są to dwie bliźniacze marki za którą stoi jedna firma. W Ratce wysokość raty wyniosła tylko o 10 zł a więcej a ponadto podany koszt dotyczy pierwszej raty pożyczki a pozostałe powinny być delikatnie niższe.

Oferta pożyczek Ratki skierowana jest do osób które mają ukończone przynajmniej 20 lat, mieszkają na terenie Polski oraz posiadają udokumentowany dochód. Do uzyskania pożyczki będzie nam również potrzebna pozytywna historia kredytowa w rejestrze dłużników BIG.

3. PROVIDENT
Rata pożyczki: 396,97 zł

I na koniec popularny Provident który nie tak dawno wprowadził do swojej oferty pożyczkę samoobsługową. Powyższe wyliczenie raty miesięcznej dotyczy właśnie tej oferty, w ramach której potrzebną gotówkę możemy uzyskać bez wychodzenia z domu i odbywaniem spotkań z konsultantami firmy.

Główne wymagania Providenta do przyznania nam pożyczki ograniczają się do ukończonych 18 lat, posiadania dochodu umożliwiającego spłatę pożyczki oraz braku większych zadłużeń. Do uzyskania pożyczki internetowej przyda nam się równie konto bankowe i telefon komórkowy.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*