Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczka Zaplo bez dodatkowych dokumentów

Pożyczka w Zaplo nawet do 10 000 zł bez konieczności przedstawiania dodatkowych zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu.

Zaplo posiada ciekawą alternatywę dla osób które nie mogą uzyskać kredytu drogą bankową. Co prawda, koszty takiej pożyczki będą nieco wyższe od tradycyjnego kredytu bankowego, ale w przypadku Zaplo, po pierwsze nie są one specjalnie wygórowane a do tego potrzebną gotówkę możemy mieć na swoich koncie bardzo szybko. Teraz firma Zaplo wprowadziła dodatkową nowość – możliwość uzyskania pożyczki bez dodatkowych dokumentów.

Pożyczka bez dodatkowych dokumentów w Zaplo. Choć w przypadku małych pożyczek, firmy pożyczkowe raczej nie wymagają przedstawiania dodatkowych dokumentów w postaci zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu, to w przypadku większych pożyczek, najczęściej powyżej 2000-3000 zł już tak. Zaplo umożliwił właśnie uzyskanie pożyczki nawet do 10 000 zł bez konieczności przedstawiania dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody.

Pożyczka przez Instantor – wszystko to dzięki wprowadzeniu systemu Instantor którego od nie dawna używa firma, do weryfikacji swoich klientów. Aplikacja może w szybki i prosty sposób sprawdzić nasze dane i zweryfikować konto na które otrzymujemy wynagrodzenie. Dzięki temu firma będzie miała możliwość ocenienia naszej zdolności kredytowej i w szybki sposób podjąć decyzję o przyznaniu pożyczki. Dzięki systemowi Instantor nie jest również konieczne wysyłanie przelewu weryfikacyjnego oraz znaczne przyspieszenie procedur wysłania pożyczki na nasze konto bankowe.

Aktualnie w ofercie Zaplo znajdują się pożyczki od 1000 do 10 000 zł, z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Dokładny koszt pożyczki możemy sobie wyliczyć korzystając z kalkulatora zamieszczonego na stronie internetowej firmy. Więcej informacji na temat pożyczek Zaplo znaleźć możecie w oddzielnym artykule zamieszczonym na łamach bloga – pożyczki ZAPLO.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*