Pożyczka Zaplo bez dodatkowych dokumentów

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

10 udostępnij na FB

Zaplo posiada ciekawą alternatywę dla osób które nie mogą uzyskać kredytu drogą bankową. Co prawda, koszty takiej pożyczki będą nieco wyższe od tradycyjnego kredytu bankowego, ale w przypadku Zaplo, po pierwsze nie są one specjalnie wygórowane a do tego potrzebną gotówkę możemy mieć na swoich koncie bardzo szybko. Teraz firma Zaplo wprowadziła dodatkową nowość – możliwość uzyskania pożyczki bez dodatkowych dokumentów.

Pożyczka bez dodatkowych dokumentów w Zaplo. Choć w przypadku małych pożyczek, firmy pożyczkowe raczej nie wymagają przedstawiania dodatkowych dokumentów w postaci zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu, to w przypadku większych pożyczek, najczęściej powyżej 2000-3000 zł już tak. Zaplo umożliwił właśnie uzyskanie pożyczki nawet do 10 000 zł bez konieczności przedstawiania dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody.

Pożyczka bez papierowych zaświadczeń i dokumentów

Pożyczka przez Instantor – wszystko to dzięki wprowadzeniu systemu Instantor którego od nie dawna używa firma, do weryfikacji swoich klientów. Aplikacja może w szybki i prosty sposób sprawdzić nasze dane i zweryfikować konto na które otrzymujemy wynagrodzenie. Dzięki temu firma będzie miała możliwość ocenienia naszej zdolności kredytowej i w szybki sposób podjąć decyzję o przyznaniu pożyczki. Dzięki systemowi Instantor nie jest również konieczne wysyłanie przelewu weryfikacyjnego oraz znaczne przyspieszenie procedur wysłania pożyczki na nasze konto bankowe.

Aktualnie w ofercie Zaplo znajdują się pożyczki od 1000 do 10 000 zł, z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Dokładny koszt pożyczki możemy sobie wyliczyć korzystając z kalkulatora zamieszczonego na stronie internetowej firmy. Więcej informacji na temat pożyczek Zaplo znaleźć możecie w oddzielnym artykule zamieszczonym na łamach bloga – pożyczki ZAPLO.

Czytaj również

10 Comments
 1. Może i faktycznie to pożyczka bez wymaganych dokumentów w postaci zaświadczeń o dochodach. Ale firma w inny sposób sprawdzi to ile zarabiamy, bo dokładnie sprawdzi nasz rachunek bankowy jeśli wyrazimy zgodę na użycie aplikacji Instantor. Będzie więc miała pełne pole do przeglądu naszego konta, jaki przelew od kogo dostaliśmy, jakie wysyłaliśmy itp.

 2. Bynajmniej w przypadku takich firm pożyczkowych powiedzenie pożyczka bez zaświadczeń się sprawdza, bo jak pójdziesz do banku zachęcony taką reklamą, to bądź przekonany że bank będzie wymagał przedstawienia zaświadczeń. Niestety nie ma cudów, a w bankach tym bardziej takie nie mają miejsca. Firmy pożyczkowe oczywiście też każdej jednej osobie nie dadzą pożyczki bez zaświadczeń, ale jeśli pracujesz i nie masz zadłużeń to bynajmniej nie robią problemów.

 3. Faktycznie nie wymagają dodatkowych dokumentów do uzyskania pożyczki, ale wymagają skorzystania z systemu Instantor. Taki system automatycznie sprawdza nasze konto bankowe i ma wgląd w informacje o wpływach na nasze konto. Na podstawie tego firma może ocenić naszą zdolność kredytową.

 4. Masz rację Żaba nawet przy większych kwotach pożyczki już nie są potrzebne zaświadczenia bo mają dokładny wgląd w konto osoby która złożyła wniosek. Tylko że akurat Zaplo nie ma najbardziej korzystnej raty jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe, są na rynku nieco tańsze oferty.

 5. Owszem są tańsze, ale w nich nie dostaniesz pożyczki bez zaświadczeń, no i wymagają większej zdolności kredytowej, niemal jak w banku. Nie dostaniesz u nich pożyczki jeśli dochód masz poniżej najniższej krajowej, a więc pracujesz na pół etatu, masz niską emeryturę czy też rentę.

 6. Ogólnie to nie ma problemu żeby dostać u nich pożyczkę. Większość się reklamuje, oferując nie wiadomo jakie kwoty ale prawda jest taka że mało komu dają te pożyczki. W Zaplo nie dość że jest znacznie łatwiej i prościej uzyskać pożyczkę, to jeszcze bez przedstawiania dodatkowych dokumentów i zaświadczeń.

 7. Moim zdaniem jedna z lepszych propozycji jakie oferuje rynek pożyczek pozabankowych. Oferta pod względem kosztów nie wygórowana, a przy tym łatwo dostępna dla osób które nie mają zbyt mocno zmoczonej historii kredytowej. No i duży atut w przypadku Zaplo to możliwość uzyskania nawet większej kwoty bez zaświadczeń, umowy o pracę czy innych dokumentów.

 8. Nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty i zaświadczenia o dochodach, bo Zaplo korzysta z systemu Instantor, który sam potrafi sprawdzić czy mamy wpływy na konto, a jeśli tak, to w jakiej wysokości. Dzięki temu faktycznie można u nich dostać pożyczki bez zaświadczeń, ale musimy wyrazić zgodę na dostęp do naszego konta.

 9. Idealna opcja dla osób które albo nie dostały kredytu w banku, albo zależy im na otrzymaniu pożyczki w ekspresowym czasie. W obu przypadków Zaplo może nam pomóc i faktycznie, nawet jeśli będziemy składać wniosek o wysoką pożyczkę 10 000 zł, to nie będą chcieli dodatkowych dokumentów i zaświadczeń o dochodach.

  • Zdecydowanie. Nie są to może najtańsze pożyczki bo w Wonga można znaleźć jeszcze niższe raty, ale Zaplo faktycznie można łatwiej uzyskać jeśli w banku komuś odrzucą wniosek o kredyt.