Gwarancja niskiej raty pożyczki w Wondze

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

4 udostępnij na FB
Pożyczka z gwarancją niskiej raty miesięcznej Zastanawiacie się gdzie uzyskać najtańszą ratę pożyczki pozabankowej? Już nie musicie, ponieważ Wonga ma dla Was odpowiedź w postaci specjalnej akcji promocyjnej

Gwarancja najtańszej szybkiej pożyczki ratalnej online to nowa akcja promocyjna firmy Wonga, która skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Firma oferuje obecnie najtańszą pożyczkę pozabankową z ratami miesięcznymi do 3000 zł i aby to jeszcze bardziej zaakcentować, wprowadza gwarancję najniższej raty umożliwiającą obniżenie kosztów pożyczki w sytuacji jeśli znajdziemy tańszą ofertę od propozycji Wongi.

Pożyczka z gwarancją niskiej raty miesięcznej

Wonga i Gwarancja niskiej raty pożyczki. Sprawdzałem obecną propozycję pożyczek Wongi i muszę przyznać że faktycznie jest to obecnie najtańsza oferta pożyczki pozabankowej do 3000 zł i ze spłatą w ratach miesięcznych. Przyznam jednak że pod względem kosztów bardzo blisko jest jej do oferty Ratki czy Aasa Kredyt które również posiadają stosunkowo niskie raty pożyczek, bynajmniej jak na warunki pozabankowe. Choć wszystkie te firmy posiadają zbliżone koszty pożyczek, to muszę potwierdzić że Wonga na dzień dzisiejszy posiada najbardziej korzystną ofertę pożyczek ratalnych. Co jeszcze przemawia na korzyść Wongi to możliwość uzyskania pożyczki już od 18 roku życia a jak pewnie wiecie, firmy pożyczkowe raczej rzadko stosują tak niski limit wieku wobec swoich klientów.

Przejdźmy jednak do samej akcji promocyjnej „Gwarancja niskiej raty pożyczki online” która rozpoczęła się 10.05.2016 a potrwa do dnia 30.06.2016 r. Jak wcześniej wspomniałem skierowana jest ona do nowych klientów firmy, którzy mają szanse na jeszcze większe obniżenie wysokości rat pożyczki, pod warunkiem że w ciągu 7 dni od daty zawarcia umowy, znajdą tańszą ofertę pożyczki pozabankowej (w takiej samej wysokości i okresem spłaty). Jeśli nam się to uda będziemy mogli wynegocjować niższy koszt zaciągniętej pożyczki.

W ramach przypomnienia dodam że obecnie w Wondze dostępne są pożyczki od 50 zł do 3000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy. Jeśli interesuje nas uzyskanie pożyczki z krótszym okresem spłaty niż raty miesięczne, nadal możemy skorzystać z promocji pierwszej pożyczki za 10 zł na okres 60 dni, która skierowana jest do osób sięgających po pierwszą pożyczkę w firmie Wonga.

Czytaj również

4 Opinie
  1. Firma nadal posiada bezkonkurencyjną ofertę, bynajmniej jeśli weźmiemy pod uwagę oferty firm udzielających pożyczek pozabankowych. Od tradycyjnych pożyczki gotówkowej w banku ich oferta będzie droższa w spłacie, ale znacznie tańsza od innych ofert firm pożyczkowych. Dobrze że istnieją takie alternatywne opcje które nie są takie drogie jak pożyczki Providenta czy innego Profi Credit.

  2. Faktycznie, akurat miałem okazję pisać to w innym poście na blogu. Sprawdzałem jakiś czas temu wysokość rat pożyczek w kilku różnych firmach u nich wyszła mi zdecydowanie najniższa rata pożyczki. Dla kogoś kto nie dostał kredytu w banku, czy jeśli zależy mu po prostu na szybkiej pożyczce przez internet, będzie to najlepsza możliwa opcja.

  3. Chyba nadal wygrywają pod tym kątem i ciężko zrównać się innym firmom pożyczkowym do ich poziomu, bo jednak widać sporą różnicę w wysokości ratach pożyczki. Tylko że osoba która nie dostała kredytu w banku z powodu BIK tutaj raczej również dostanie odmowną odpowiedź.

  4. Miałem okazję ostatnio szukać taniej pożyczki, bo nie przeszedł mi wniosek o kredyt w banku. Postanowiłem że poszukam innej pożyczki całkowicie przez internet i w Wonga mi się tu udało. Szybka pożyczka bez zbędnych formalności i na koncie jeszcze tego samego dnia.

Oceń:*