Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Kredyt dla Firm bez zaświadczeń

W bankach uzyskanie kredytu firmowego nie zawsze jest proste i szybkie, dlatego dzisiaj pokaże Wam sprawdzone sposoby na kredyt dla firm bez zaświadczeń.

Szukając kredytu firmowego, najczęściej swoje kroki kierujemy do banków. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ najmniejsze możliwe koszty kredytu dla firm uzyskamy właśnie za pośrednictwem banków. Uzyskanie takiego kredytu firmowego nie jest jednak proste, o czym wielu z Was zdążyło się już zapewne przekonać. Dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody, skanowanie KPiR czy przedstawienie dokumentów o nie zaleganiu z podatkami US czy składkami ZUS. Takie dokumenty najczęściej wymagane są przez banki, kiedy staramy się o uzyskanie kredytu firmowego.

Czy istnieje łatwiejszy sposób na uzyskanie dodatkowego finansowania dla naszej firmy? Bez przedstawiania stosów dokumentów i w znacznie szybszym czasie? Dzisiaj przedstawię Wam wybrane firmy udzielające kredyt dla firm bez zaświadczeń. Należy zdawać sobie sprawę że koszt takiego kredytu może być nieco większy niż w przypadku ofert bankowych. Jednak atutem takich rozwiązań na pewno jest łatwiejsza dostępność oraz znacznie krótszy czas w jakim uzyskamy taki kredyt. Co więcej, wiele z tych ofert dostępne jest również dla nowych firm oraz osób dopiero rozpoczynających prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

IWOCA

Jedno z najbardziej popularnych rozwiązań jakie pojawiło się w ostatnim czasie i skierowane jest wyłącznie dla osób prowadzących własne przedsiębiorstwa. Bez wątpienia największym atutem Iwoca jest wysoka kwota dostępnego kredytu firmowego, który może sięgać nawet do 150 000 zł. Jest to więc wymarzona propozycja dla osób marzących o większych inwestycjach czy rozkręceniu swojego biznesu. Spłata pożyczki jest jednak ograniczona, ponieważ maksymalny możliwy okres spłaty pożyczki nie może przekroczyć 12 miesięcy. Firma iwoca swoją działalność rozpoczęła w Wielkiej Brytanii w 2012 roku. W związku z dużą popularnością jaką zaczęła się cieszyć oferta firmy, ich usługi stały się dostępne również na terenie innych krajów, takich jak Niemcy, Hiszpania oraz Polska. Kredyt dla firm bez zaświadczeń przyznawany jest w formie limitu który może wynosić od 5000 do nawet 150 000 zł.

Kredyt dla Firm bez zaświadczeń

Koszty finansowania w Iwoca należą do najniższych, spośród zaprezentowanych dzisiaj rozwiązań dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Możemy je zresztą dokładnie przeanalizować za pośrednictwem kalkulatora kredytowego umieszczonego na stronie. Wystarczy podanie interesującej na kwoty oraz okresu w jakim zamierzamy spłacić całość zadłużenia. Wysokość przyznanego limitu uzależniona jest od wysokości naszych miesięcznych obrotów. W tym celu Iwoca wymaga jedynie wyciągów bankowych z naszego rachunku firmowego oraz dokumentów księgowych za ostatnie 6 miesięcy, które możemy dostarczyć elektronicznie. Jeżeli jednak nasza firma działa krócej niż 6 miesięcy, wystarczy przesłanie samych dokumentów rejestrowych.

AASA DLA BIZNESU

Aasa to rozwiązanie może nieco droższe w spłacie od wcześniej zaprezentowanej oferty Iwoca, ale przy tym jeszcze łatwiej dostępne. Do uzyskania kredytu firmowego w Aasa nie jest wymagane przedstawianie żadnych dodatkowych dokumentów poza ważnym dowodem osobistym. Za jej pośrednictwem możemy pożyczyć kredyt dla firm bez zaświadczeń od 1000 do maksymalnie 10 000 zł. Spłatę zobowiązania możemy dowolnie dopasować i wybrać okres od 1 do 24 miesięcznych rat. Oczywiście dokładny koszt pożyczki pozabankowej dla firmy możemy dokładnie wyliczyć jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Wybieramy więc kwotę interesującej nas pożyczki oraz okres spłaty a następnie sprawdzamy czy rata pożyczki oraz łączny jej koszt spełnia nasze oczekiwania. Jeśli wszystko jest w porządku, umowa o zawarcie pożyczki zostanie nam dostarczona kurierem a gotówka trafi bezpośrednio na nasze konto lub za pośrednictwem czeku Giro będzie do odbioru w wybranej palcówce pocztowej.

Warunki jakie stawia Aasa to zarejestrowana działalność gospodarcza, brak zadłużeń w BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD) oraz stały adres zamieszkania na terenie Polski.

AFORTI FINANCE

Dla osób które nie będą usatysfakcjonowane kwotą 10 000 zł jaką oferuje Aasa, być może interesująca będzie oferta Aforti Finance. Jest to firma która specjalizuje się wyłącznie w udzielaniu pożyczek osobom prowadzących jedno osobową działalność gospodarczą, jak również różnego rodzaju spółki. Oferta podzielona jest na 6 różnych propozycji, w ramach których znajdują się pożyczki od 5000 do 100 000 zł. Minimalny okres spłaty pożyczek to 6 miesięcy a maksymalny to 24 miesięczne raty. Mniejsze kwoty pożyczek dostępne są w ramach pożyczek na oświadczenie o dochodach. Pożyczka firmowa pozyskana za pośrednictwem Afort Finance może posłużyć na dowolny cel, związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Możemy ją również przeznaczyć na spłatę zaległych składek zus czy podatku skarbowego, jeśli posiadamy takie zaległości na swoim koncie.

7 Comments

  1. Nie wiem jak jest w firmach pożyczkowych, może faktycznie wystarczą im tylko te informacje które znajdują się wewnątrz naszego rachunku bankowego. Jednak jak jak idzie się po kredyt dla firm do banku to zawsze wymagany jest cały szereg dokumentów. Co więcej jeśli starasz się o taki kredyt jako osoba prowadząca 1-osobową działalność to taki bank woli dać kredyt gotówkowy niż inwestycyjny, bo więcej na nim zarobi.

  2. W Aasa faktycznie nie wymagają dodatkowych zaświadczeń od firm ani osób prowadzących działalność gospodarczą. Sprawdzają głównie dane pożyczkobiorcy oraz czy nie posiada zadłużeń w bazach. Jeśli są czyste to mamy duże szanse uzyskać kredyt dla firm. Chyba jedna z najtańszych pożyczek firmowych które dostępna są drogą pozabankową i bez większych wymagań.

  3. 10 tys dla firmy? Starczy akurat na waciki dla sekretarki. W raiffeisen można dostać kredyt obrotowy i są to konkretne pieniądze. Nie ma znaczenia czy firma na starcie ale nie można pójść do banku i powiedzieć ja „kciałem” kredyt. Trzeba udokumentować obroty firmy. Jeśli chcesz być traktowany przez bank poważnie to podchodź do sprawy poważnie.

  4. No tak, ale co jeśli dopiero ktoś zaczyna działalność albo nawet prowadzi firmę już rok. Wiadomo że te pierwsze działania to bardziej koszty, koszty i jeszcze raz koszty niż jakikolwiek zysk. W takim wypadku wspomniany przez Ciebie raiffeisen, również z rozłożonymi rękami przyjmie nas by dać na kredyt dla firmy?

  5. Prowadząc działalność gospodarczą od kilkunastu lat, mogę szczerze powiedzieć że cieszę się że są na rynku alternatywne rozwiązania w postaci takich firm jak iwoca czy kredytmarket. Niestety w prowadzeniu biznesu jest różnie, jeśli ktoś mi nie płaci nie czas, to również i ja nie zawsze mogą zapłacić podatki czy składki zus na czas. A żeby uzyskać kredyt, banki nie udzielą Ci go jeśli nie poświadczysz że jesteś na bieżąco z tymi ostatnimi. Dlatego w moim przypadku nie ukrywam zadowolenia że są firmy które są w stanie zaoferować zbliżone warunki i koszty jak banki, a przy tym nie wymagają od osoby prowadzącej 1-osobową działalność gospodarczą tony dokumentów.

    • Dla rozpoczynających działalność raifeisen przewidział limit kredytowy na bieżące wydatki firmy. Żeby go uzyskać wystarczą dokumenty rejestracji firmy 3 wyciągi z konta firmowego

  6. Jak kiedyś brałem kredyt na start w jednym z banków. Później jednak potrzebowałem jednak dla siebie dodatkowo kredyt gotówkowy, to już miałem problem z jego uzyskaniem w każdym jednym banku. Musiałem szukać pomocy wśród firm pożyczkowych, na szczęście u nich nie było z tym większego problemu.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*