Iwoca kredyty dla firm

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

3 udostępnij na FB
iwoca jest dobrym rozwiązaniem dla osób prowadzących zarówno małe jak i średnie firmy, które potrzebują nagłego zastrzyku gotówki i zamierzają szybką spłacić zaciągniętą pożyczkę

Myśląc o bankach i instytucjach które udzielają kredytów firmowych najczęściej przychodzą nam na myśl dwa banki a mianowicie Idea Bank i Biz bank (dawny FM bank), które specjalizują się w finansowaniu przedsiębiorstw. Od niedługiego czasu na rynku pożyczek firmowych mamy jeszcze jednego gracza – wywodząca się z Wielkiej Brytani Iwoca, obecna również na krajowym rynku.

Iwoca oferuje możliwość uzyskania szybkiej gotówki od 3000 zł do nawet 100 000 zł z możliwością spłaty od 1 do 6 miesięcy. Sami możemy wybrać kwotę pożyczki jaką jesteśmy zainteresowani oraz okres w jakim zamierzamy spłacić pożyczkę. Koszt kredytu możemy poznać jeszcze przed złożeniem wniosku za pomocą specjalnej symulacji wskazując kwotę pożyczki oraz ilość rat. W otrzymanym wyniku wyświetli się nam łączna kwota do spłaty, oraz wysokość odsetek.

Głównym atutem iwoca jest to że nie musimy pożyczać gotówki na jakiś długi okres i wiązać się na ten czas umową z bankiem. W Iwoca potrzebując dla przykładu 10 tyś zł możemy wybrać sobie 3 miesięczny okres spłaty i spłacić całość w 3 ratach.

Pożyczki Iwoca udzielane są w ramach elastycznej linii kredytowej w przeciągu 48 godzin od momentu wykonania bezpłatnej rejestracji w serwisie.

Czytaj również

3 Opinie
  1. a czy iwoca ma dodatkowe opłaty? np. za prowadzenie limitu przez dłuższy okres czasu bądź opłatę przygotowawczą?

  2. Nie ma dodatkowych opłat, utrzymanie limitu jest bezpłatne, wszystkie koszty zawarte są w kalkulatorze.

  3. kiedy zadałem kilka pytań i powieziałem co myślę zostałem zablokowany i nikt nie odzywał sie do mnie mimo prósb o kontakt pozyczyć może i chcą ale ludziom którzy nie potrzebują wsparciadla innych nie ma szans. Nie oceniam dobrze tego produktu

Oceń:*