Aforti Finance

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

6 udostępnij na FB
Firma Aforti Finance to nowa propozycja na krajowym rynku finansowym, za pośrednictwem której uzyskamy kredyt pozabankowy dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Jeśli prowadzicie własną działalność gospodarczą lub spółkę cywilną/sp. z o.o. i potrzebujecie dodatkowego finansowania, to dzisiaj będę miał dla was pewną propozycję. Aforti Finance to nowa firma działającą na krajowym rynku pożyczek pozabankowych, której oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Za jej pośrednictwem będziecie mogli pożyczyć nawet do 100 000 zł.

Aforti Finance należy do firm, które w swojej ofercie posiadają pożyczki pozabankowe dla firm, czyli pożyczki dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. W przypadku tej konkretnej oferty, będą mogły z niej skorzystać zarówno osoby prowadzące jedno osobową działalność gospodarczą jak również spółki cywilne i sp. z o.o. W ofercie Aforti Finance znajdziemy aż 6 różnych propozycji finansowania, różniących się między sobą kwotami pożyczek oraz okresem spłaty.

Kredyt pozabankowy dla firm od 5000 do nawet 100 000 zł. Wśród wspomnianych 6 propozycji pożyczek firmowych, znajdują się zarówno te skierowane do osób prowadzących 1-osobą działalność oraz odrębne dla spółek cywilnych i spółek z o.o. Każda z tych ofert przeznaczona może zostać na dowolny cel, związany z prowadzoną działalnością. Poza typowym przeznaczeniem jak inwestycje czy zakup środków trwałych, pożyczka może posłużyć również na spłatę zaległych składek zus czy podatku skarbowego. Oferta zadowoli zarówno te osoby które szukają nie dużego finansowania od 5 000 zł do 10 000 zł z 12-miesięcznym okresem spłaty. Jak również osoby poszukujące większej gotówki na rozwój przedsiębiorstwa, które za pośrednictwem Aforti Finance mogą pożyczyć nawet do 100 000 zł. Wysokie kwoty pożyczek firmowych dostępne są z okresem spłaty od 18 do maksymalnie 24 miesięcy. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, ich usługa skierowana jest głównie do tych przedsiębiorców, którzy mają utrudniony dostęp do finansowania prowadzonej działalności z powodu restrykcyjnych wymogów prawa bankowego.

Aforti Finance jest spółką zarejestrowaną pod adresem Ul. Chałubińskiego 8, w Warszawie. Firma posiada również oddziały i placówki na terenie całej Polski, w takich miejscowościach jak Kraków, Wrocław, Olsztyn, Gdynia oraz Poznań. Składając wniosek przez internet, możemy zamówić bezpłatną konsultację telefoniczną. Podczas takiej rozmowy telefonicznej, przedstawiciel firmy przedstawi nam wstępną ofertę pożyczkową, która będzie dopasowana do naszych potrzeb i możliwości finansowych.

Jeśli miałeś okazję korzystać z oferty Aforti Finance dla firm, zapraszamy Cię do podzielenia się swoją opinią na temat usług firmy.

Czytaj również

6 Opinie
  1. Czy ktoś kto brał pożyczkę w tej firmie może podzielić się, jak wygląda sprawdza udzielania pożyczek dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Jeśli mam dochód na poziomie ok. 3000 zł / miesięcznie to na jaką pożyczkę dla firm mógłbym u nich liczyć?

  2. Dobra propozycja jeśli ktoś nie chce przechodzić przez te wszystkie skomplikowane formalności związane z uzyskaniem kredytu firmowego w banku. Trzeba jednak na spokojnie sobie przeliczyć czy rozwiązanie Aforti Finance będzie dla nas korzystne pod kątem finansowym.

  3. Dobrze że są takie alternatywy dla osób prowadzących własne firmy i własną działalność gospodarczą. Dzięki takim firmom jak Aforti Finance nie jesteśmy skazani wyłącznie na oferty finansowe od banków. A wiadomo że jednak nie tak łatwo dostać kredyt firmowy a banku, tym bardziej jeśli przychody na początku nie są zbytnio duże.

    • (1/5)

      Banki w porównaniu do aforti wypłacaja przelewy zgodnie z umowa a nie karza podpisywac aneksy jeden za drugim i konca nie widac. Taka alternatywa dla przedsiebiorcow, zamkniecie biznesu.

  4. Solidna oferta dla firm a przede wszystkim osób rozpoczynających prowadzenie biznesu. Co najważniejsza, koszty pożyczki dla firm nie są tutaj duże. Aforti Finance ma całkiem przystępną ofertę a nie jest bankiem. Jeśli więc chodzi o pożyczki pozabankowe dla firm to moim zdaniem zdecydowana czołówka.

  5. Ja jednak wolę pożyczać a banku. Prowadząc firmę, mam w banku limit i z niego mogę korzystać, choć oczywiście muszę przy tym spełnić określone warunki. Wiem jednak że w razie problemów mam dostęp do dodatkowych pieniędzy dla firmy.

Oceń:*