Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki Pozabankowe dla firm – 3 wybrane propozycje

Jeśli prowadząc własną firmę, mamy problem z uzyskaniem dodatkowego finansowania w banku, możemy skorzystać z propozycji firm które oferują pożyczki pozabankowe dla firm.

Nie wszyscy mają szanse uzyskania kredytu na tradycyjnych zasadach w banku. Podobnie jest z firmami i osobami prowadzącym własną działalność gospodarczą, tym bardziej jeśli napotkaliśmy na jakieś problemy finansowe na swojej drodze. W przypadku takich osób pomocne mogą okazać się pożyczki pozabankowe dla firm, jednak w ich przypadku zalecałbym szczególną rozwagę.

Pożyczki pozabankowe mogą okazać się przysłowiową deską ratunkową, ale tylko pod warunkiem że skorzystamy z usług odpowiedniej firmy. Jak wiadomo na rynku pożyczek pozabankowych działają firmy które mogą nam pomóc w każdej możliwe sytuacji, nawet jeśli posiadamy duże zadłużenie. Będą jednak żądać w zamian poniesienia nie małych kosztów, co nie zawsze będzie dla nas opłacalne. Dlatego szukając pozabankowej pożyczki firmowej, powinniśmy zwrócić uwagę wyłącznie na sprawdzone propozycje pożyczek, które nie będą wiązać się nadwyrężeniem i utraty płynności finansowej naszej firmy. Żeby ułatwić Wam zadanie, postanowiłem znaleźć 3 wybrane propozycje pożyczek firmowych udzielanych drogą pozabankową.

IWOCA – kredyt dla firm

Iwoca to bez wątpienia jedna z najlepszych propozycji finansowych skierowanych do osób prowadzących własną działalność czy własną małą firmę. Chciałem ich ofertę przedstawić na samym początku, ponieważ firma ma do zaoferowania największą kwotę pożyczek spośród dzisiaj zaprezentowanych firm. Górny limit może sięgać kwoty nawet 150 000 zł a minimalna kwota udzielana w ramach kredytu to 5000 zł. Choć kwoty pożyczek są bardzo duże, to niestety nie uświadczymy w ramach tej oferty długiego okresu spłaty jak w przypadku kredytów bankowych. Tutaj maksymalnym okresem spłaty jest okres 12 miesięcy. Pożyczka udzielana jest w postaci limitu kredytowego, a więc im szybciej spłacimy posiadanie zadłużenie, tym bardziej będziemy mogli liczyć na niższe koszty pożyczki. Dokładny koszt pożyczki firmowej możemy przeliczyć za pomocą dostępnego na stronie kalkulatora. W oparciu o kwotę pożyczki której pozyskaniem jesteśmy zainteresowani oraz okresu jej spłaty.

Iwoca pożyczki pozabankowe dla firm

AASA dla Biznesu

Główną ofertę pożyczek Aasa skierowanej do osób indywidualnych, mieliście okazję poznać już nie raz na łamach bloga. Tym razem skupię się na ofercie pożyczki pozabankowej dla firm, która również znajduje się w ofercie firmy. Kwoty dostępnych pożyczek w Aasa dla Biznesu mogą wynosić od 1000 do maksymalnie 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki możemy dopasować do własnych potrzeb i może on wynosić od 1 do nawet 24 miesięcy. Warto nadmienić że z oferty firmy będą mogli skorzystać zarówno osoby prowadzące swój biznes już od dłuższego czasu, jak również osoby szukające kredytu dla nowych firm. Ten jest jest dostępny w Aasa już od pierwszego dnia prowadzonej działalności. Do uzyskania pozabankowej pożyczki dla firm nie są wymagane dokumenty rejestrowe firmy, dokumenty księgowe lub bankowe, jak również poręczenia czy zabezpieczenia. Głównym warunkiem skorzystania z oferty jest zarejestrowana działalność oraz brak widocznych zadłużeń w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

PROVIDENT – Pożyczki Pozabankowe dla firm

Myślę że tej firmy chyba nie trzeba przedstawiać. Choć opinie na temat Providenta bywają różne to trzeba przyznać że nadal pozostaje nie kwestionowanym liderem na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce. Jak się okazuje, firma posiada w swojej ofercie również pożyczki dla firm. Na realizację biznesowych planów Provident może nam pożyczyć maksymalnie do 15 000 zł. Taką kwotę pożyczki będziemy mogli uzyskać z miesięcznym okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Uzyskane w ten sposób pieniądze będą mogły nam posłużyć zarówno na spłatę posiadanego zadłużenia (składki ZUS czy zaległy podatek US), jak również na zakup potrzebnych urządzeń czy zakup towaru. Podobnie jak pozostałe ofert pożyczek firmowych, tak również koszty pożyczki firmowej w Providencie będziemy mogli wliczyć w koszty prowadzonej działalności gospodarczej.

  1. Ja mogę polecić pożyczki dla firm w Aasa bo to solidna firma i koszty nie dużo wyższe od tych w banku. A u nich bynajmniej bierzemy samą pożyczkę i nie jesteśmy kuszeni założenie dodatkowych rachunków firmowych czy innych produktów finansowych, za które później ani tak będziemy musieli płacić. A jak sobie to wszystko policzymy to wyjdzie na to, że taka pożyczka firmowa w Aasa wyjdzie nas korzystniej.

  2. Możecie coś napisać o Kredyt Markecie? Wyświetliła mi sie reklama na fb, a na stronie nie znalazłam wszystkich informacji

  3. Iwoca to dobra propozycja, ale trzeba ją stosunkowo szybko spłacić a ponosząc dodatkowe koszty w postaci składek do ZUS i podatku US, ciężko spłacać tak duże raty. Aasa moim zdaniem posiada aktualnie najbardziej korzystną ofertę pożyczek dla małych firm, no i okres spłaty pożyczki również możemy wybrać dłuższy.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*