Pożyczki Pozabankowe dla firm

- 3 wybrane propozycje

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

22 udostępnij na FB

Nie wszyscy mają szanse uzyskania kredytu na tradycyjnych zasadach w banku. Podobnie jest z firmami i osobami prowadzącym własną działalność gospodarczą, tym bardziej jeśli napotkaliśmy jakieś problemy finansowe na swojej drodze. W przypadku takich osób pomocne mogą okazać się pożyczki pozabankowe dla firm, jednak w ich przypadku zalecałbym szczególną rozwagę.

Pożyczki pozabankowe mogą okazać się przysłowiową deską ratunkową, ale tylko pod warunkiem że skorzystamy z usług odpowiedniej firmy. Jak wiadomo, na rynku pożyczek pozabankowych działają firmy które mogą nam pomóc w każdej możliwe sytuacji. Nawet wtedy, jeśli posiadamy duże zadłużenie. Będą jednak żądać w zamian poniesienia nie małych kosztów, co nie zawsze będzie dla nas opłacalne. Dlatego szukając pozabankowej pożyczki firmowej, powinniśmy zwrócić uwagę wyłącznie na sprawdzone propozycje pożyczek. Takich, które nie będą wiązać się nadwyrężeniem i utraty płynności finansowej naszej firmy. Żeby ułatwić Wam zadanie, postanowiłem znaleźć 3 wybrane propozycje pożyczek firmowych udzielanych drogą pozabankową.

Pożyczki pozabankowe dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą

BIZNES RATKA

Główną ofertę pożyczek Aasa skierowanej do osób indywidualnych, mieliście okazję poznać już nie raz na łamach bloga. Tym razem skupię się na ofercie pożyczki pozabankowej dla firm, która również znajduje się w ofercie firmy. Kwoty dostępnych pożyczek w Aasa dla Biznesu mogą wynosić od 1000 do maksymalnie 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki możemy dopasować do własnych potrzeb i może on wynosić od 1 do nawet 24 miesięcy. Warto nadmienić że z oferty firmy będą mogli skorzystać zarówno osoby prowadzące swój biznes już od dłuższego czasu, jak również osoby szukające kredytu dla nowych firm. Ten jest jest dostępny w Aasa już od pierwszego dnia prowadzonej działalności. Do uzyskania pozabankowej pożyczki dla firm nie są wymagane dokumenty rejestrowe firmy, dokumenty księgowe lub bankowe, jak również poręczenia czy zabezpieczenia. Głównym warunkiem skorzystania z oferty jest zarejestrowana działalność oraz brak widocznych zadłużeń w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

TREND CAPITAL

Trend Capital to pozabankowa propozycja dla firm, którym zależy na wysokiej kwocie finansowania. Jak jednak wiadomo, w przypadku wysokich kwot, konieczne jest ustanowienie dodatkowego zabezpieczenia. Jeśli więc chcemy uzyskać wysoką kwotę pożyczki z pomocą Tren Capital, konieczne będzie zabezpieczenie poprzez ustanowienie hipoteki.

Pożyczka Trend Capital to wysokie pożyczki pozabankowe dla firm, których wysokość może wynosić od 100 000 do nawet 2 milionów złotych. W zależności od potrzeb klienta, okres finansowania może potrwać od 1 do 24 miesięcy. Korzystając z usług firm, mamy pewność, że nie poniesiemy żadnych ukrytych opłat. Realizując terminowo spłatę pożyczki według ustalonego harmonogramu, nie poniesiemy żadnych wydatków, poza kwotę określoną w umowie.

IWOCA – kredyt dla firm

Iwoca to bez wątpienia jedna z najlepszych propozycji finansowych skierowanych do osób prowadzących własną działalność czy własną małą firmę. Chciałem ich ofertę przedstawić na samym początku, ponieważ firma ma do zaoferowania największą kwotę pożyczek spośród dzisiaj zaprezentowanych firm. Górny limit może sięgać kwoty nawet 150 000 zł a minimalna kwota udzielana w ramach kredytu to 5000 zł. Choć kwoty pożyczek są bardzo duże, to niestety nie uświadczymy w ramach tej oferty długiego okresu spłaty jak w przypadku kredytów bankowych. Tutaj maksymalnym okresem spłaty jest okres 12 miesięcy. Pożyczka udzielana jest w postaci limitu kredytowego, a więc im szybciej spłacimy posiadanie zadłużenie, tym bardziej będziemy mogli liczyć na niższe koszty pożyczki. Dokładny koszt pożyczki firmowej możemy przeliczyć za pomocą dostępnego na stronie kalkulatora. W oparciu o kwotę pożyczki której pozyskaniem jesteśmy zainteresowani oraz okresu jej spłaty.

Finansowanie pozabankowe dla firm – dodatkowa propozycja

Myślę że tej firmy chyba nie trzeba przedstawiać. Choć opinie na temat Providenta bywają różne to trzeba przyznać że nadal pozostaje nie kwestionowanym liderem na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce. Jak się okazuje, firma posiada w swojej ofercie również pożyczki dla firm. Na realizację biznesowych planów Provident może nam pożyczyć maksymalnie do 15 000 zł. Taką kwotę pożyczki będziemy mogli uzyskać z miesięcznym okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Uzyskane w ten sposób pieniądze będą mogły nam posłużyć zarówno na spłatę posiadanego zadłużenia (składki ZUS czy zaległy podatek US), jak również na zakup potrzebnych urządzeń czy zakup towaru. Podobnie jak pozostałe ofert pożyczek firmowych, tak również koszty pożyczki firmowej w Providencie będziemy mogli wliczyć w koszty prowadzonej działalności gospodarczej.

Czytaj również

22 Comments
 1. Ja mogę polecić pożyczki dla firm w Aasa bo to solidna firma i koszty nie dużo wyższe od tych w banku. A u nich bynajmniej bierzemy samą pożyczkę i nie jesteśmy kuszeni założenie dodatkowych rachunków firmowych czy innych produktów finansowych, za które później ani tak będziemy musieli płacić. A jak sobie to wszystko policzymy to wyjdzie na to, że taka pożyczka firmowa w Aasa wyjdzie nas korzystniej.

 2. Możecie coś napisać o Kredyt Markecie? Wyświetliła mi sie reklama na fb, a na stronie nie znalazłam wszystkich informacji

 3. Iwoca to dobra propozycja, ale trzeba ją stosunkowo szybko spłacić a ponosząc dodatkowe koszty w postaci składek do ZUS i podatku US, ciężko spłacać tak duże raty. Aasa moim zdaniem posiada aktualnie najbardziej korzystną ofertę pożyczek dla małych firm, no i okres spłaty pożyczki również możemy wybrać dłuższy.

 4. Witam serdecznie, pieniądze na działalność firmową można pożyczyć od nas oraz naszych partnerów-przedsiębiorców. Oferujemy pożyczki firmowe na kwotę od 10 do 50 tys. zł, na dowolny cel firmowy.

  Koszty kredytu są rozsądne, bo pożyczamy tylko wiarygodnym przedsiębiorcom. Prowizja 2.5% od kwoty pożyczki, pomniejsza kwotę wypłacaną na wskazane we wniosku konto klienta. Oprocentowanie 9,5% w skali roku jest dobrą ceną rynkową w odniesieniu zarówno do ofert bankowych, gdzie wygrywamy czasem weryfikacji wniosku ale przede wszystkim w odniesieniu do innych firm pożyczkowych funkcjonujących na rynku.

  Nie wymagamy żadnych ubezpieczeń ani dodatkowych opłat.

  Po więcej informacji odsyłamy na kredytmarket.com lub czekamy na pytania w komentarzach.

 5. Dzień dobry, nasza firma oferuje pożyczki od 10 do 50 tys. zł dla firm, okres spłaty to 3-6 miesięcy. Są to pożyczki od przesiębiorców dla przesiębiorców. Proces składania wniosku odbywa się całkowicie online i trwa nie więcej niż 15 min. Klientów, którzy chcą wziąć pożyczkę firmową weryfikujemy na podstawie historii konta bankowego.

  Nasza oferta nie posiada haczyków i ukrytych opłat, a cena pożyczki jest bardzo konkurencyjna w porównaniu z kredytami bankowymi.

  Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową: kredytmarket.com

 6. Ja zawsze po kredyt na działalność sięgałem w banku, do momentu kiedy bank odrzucił jeden mój wniosek, drugi.. i musiałem szukać pomocy gdzie indziej. Wtedy wybrałem ofertę Providenta, ale tylko dlatego że nie było tak dużego wyboru jaki jest dzisiaj. Choć nie miałem problemu z ich pożyczką, to przedsiębiorcą bym jej nie polecił bo jest zbyt droga w spłacie i się po prostu nie opłaca.

 7. Z tych ofert bezkonkurencyjna jest Iwoca i tak na prawdę nie wiele koszty ich pożyczek różnią się od tych bankowych. Co jednak najważniejsze, wszystkie formalności odbywają się zdalnie więc nie trzeba po kilka razy odwiedzać jakichkolwiek placówek co dla mnie osobiście jest uciążliwe bo mieszkam 20 km od większego miasta. A u nich nie ważne czy mieszkasz w małej miejscowości czy na wsi. Podstawa to prowadzona działalność oraz dostęp do internetu. Zresztą policzcie sobie koszty kredytu który was interesuje na ich stronie bo jest to już możliwe.

 8. Z tych trzech pożyczek polecam ASSA , jeżeli ktoś jeszcze u nich nie brał. Decyzja szybka , bez dodatkowych dokumentów . Od razu przyznana najwyższa kwota na 24 m-ce. Powiem szczerze , pomimo dobrej historii , nawet bardzo dobrej , nie chce mi się chodzić do banków.Brak mi czasu ,ponieważ prowadzę działalność przez 7 dni w tygodniu i jak wracam do domu po pracy , to chciałabym inne sprawy załatwić tak szybko, jak przelew (pstryk i gotowe). Tutaj kredyt miałam załatwiony w 5 minut. Obsługa klienta – bardzo miła, normalni ludzie,można zadzwonić i poinformować,że spóźnię się z ratą , ustalić termin spłaty. Nikt na nikogo nie krzyczy , przyjazna atmosfera. Za to mają odemnie szóstkę . Polecam z czystym sumieniem .

 9. Przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali rokuCały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

 10. Polecam osobiście firmę Aforti Finance. Pożyczki są udzielane w ekspresowym tempie dla działalności prowadzonych również od 6 miesięcy. Firma pomaga również w spłacie zaległości w ZUS oraz US. Jeśli kogoś zainteresowałam mogę udzielić więcej informacji, mój mail to anetaes77@gmail.com

  • Jakie dokumenty muszę przedstawić jako osoba prowadząca 1-os działalność gospodarczą. Czy konieczne jest przedstawianie zaświadczenia o nie zaleganiu ze składkami ZUS i podatkami do US, czy wystarczą same potwierdzenie wykonania przelewów z konta bankowego w postaci wyciągów?

   • Tam gdzie ja składałem wniosek o pożyczkę dla firm, wystarczył im wyciąg z konta bankowego z ostatnich 3 miesięcy, zarówno składek do ZUS, jak również do Urzędu Skarbowego. Poza tym dokładny skan KPiR i PIT’y za 2 ostatnie lata.

 11. Zdaje się że kiedyś Provident miał w swojej ofercie coś takiego jak pożyczka pozabankowa dla firm i była to jakaś tam alternatywa w sytuacji, gdy bank nie dał nam kredytu. Ja właśnie miałem podobnie gdy otwierałem swoją działalność i musiałem wspierać się pożyczkami od Providenta.

  • Obecnie jest tyle korzystniejszych ofert wśród pożyczek pozabankowych dla firm, że bez problemu powinniśmy znaleźć ciekawsze alternatywy.. Kredytmarket, Iwoca, Finiata, RBC.. to tylko nieliczne z wielu firm pożyczkowych udzielających kredyty firmowe.

 12. Nie spodziewałem się, że można wziąć kredyty pozabankowe dla firm. Myślałem, że tylko banki udzielają pomocy finansowej firmom. Muszę zapoznać się z ofertą RCB, bo wygląda dość korzystnie

 13. Pozabankowe pożyczki dla firm mogą stać się albo ratunkiem albo przekleństwem, wszystko zależy od tego jak takie możliwości się wykorzysta i na co tak naprawdę pójdą pozyskane pieniądze. Mądre gospodarowanie takim zastrzykiem finansowym też jest bardzo ważne.

 14. No ja z produktem takim jak kredyt pozabankowy dla firm byłbym ostrożny. Takie małe rzeczy mogą czasami napsuć sporo w firmie i człowiek nie zdąży dobrze się zorientować a już bierze kolejną pożyczkę, aby spłacić poprzednią. Łatwo popaść w spiralę zadłużenia i później ciężko z czegoś takiego się wydostać.

 15. Długo myślałem na jaki kredyt dla firm pozabankowy się zdecydować, ale dobrze, że tutaj mam małe zestawienie. Ktoś z Was chciałby się podzielić swoimi doświadczeniami? Jak szła spłata takiego kredytu? Czy znacznie wpłynęło to na obciążenie budżetu firmy? Jakieś wskazówki czy można zdecydować się na raty malejące?

 16. Kiedyś sądziłem, że nigdy nie będę potrzebował produktu jakim jest pożyczka pozabankowa dla firm. Stało się inaczej, bo mimo wszystko nie jesteśmy w stanie przewidzieć każdego scenariusza w naszym życiu. Do niedawna myślałem, że takie produkty to konieczność dla tych osób jeszcze zadłużonych, ale jak się okazuje każdy z nas może potrzebować kiedyś zastrzyku gotówki.

 • kredyt dla firm pozabankowy
 • kredyt pozabankowy dla firm
 • kredyty pozabankowe dla firm
 • kredyty pozabankowe dla nowych firm
 • pozabankowe pożyczki dla firm
 • pożyczka pozabankowa dla firm
 • pożyczka firmowa
 • pożyczki dla małych firm
 • pożyczki dla firm
 • pożyczki firmowe
 • pożyczki pozabankowe dla nowych firm
 • pożyczki pozabankowe dla firm